MSc rahvusvahelises juhtimis- ja ärikommunikatsioonis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

MSc rahvusvahelise juhtimise ja ärisuhtluse programm keskendub ingliskeelsete suhtlemisoskuste arendamisele ärikontekstides. Kuigi selle programmi õpilased ei pea töötama muus keeles kui inglise keeles, saab teie arendatud oskusi loomulikult kasutada mis tahes professionaalse suhtluse kontekstis, olenemata keelest. Professionaalselt olulistes ainetes on saadaval lai valik valikaineid, nii et õpilased saaksid valida täpselt, millistele valdkondadele nad soovivad spetsialiseeruda, ning saavad seetõttu programmi kohandada vastavalt oma huvidele ja ametialastele vajadustele.

Akrediteerimine

Dubai ülikoolilinnak on akrediteeritud teadmiste ja inimarengu asutuse (KHDA) poolt ning on täielikult litsentseeritud oma kraadide õpetamiseks Dubais. Kõik lõpetajad saavad Briti kraadi, mis on akrediteeritud Royal Charter Ühendkuningriigis.

Kursuse sisu

1. poolaasta (september - detsember) 2. poolaasta (jaanuar-aprill)
Kaks valikulist kursust, mis valitakse järgmistest:
  • Konkurentsi strateegia
  • Kaasaegsed tarbijad
  • Turundus
  • Operatsioonide juhtimine
  • Töökultuur ja organisatsioonid
  • Branding ja kommunikatsioon
  • Inimressursside juhtimine
  • Rahvusvaheline turundus
  • Mitmekesisuse juhtimine ettevõttes
  • Projekti juht

Mai ja augusti vahel õpivad õpilased oma magistritöö.

Rahvusvahelise äri

1. semester (kohustuslik)

See kursus käsitleb rahvusvahelist ärikeskkonda, sealhulgas globaliseerumise, majandusarengu, ettevõtete sotsiaalse vastutuse, ressursiküsimuste ja strateegiliste arengute jõude.

Ärisuhtlus

1. semester (kohustuslik)

See kursus on praktiline kirjutamise kursus, kus õpilased tutvuvad erinevate äritekstide tüüpidega ja arendavad selliste tekstide koostamiseks vajalikke oskusi suuliste ja muude kirjalike allikate alusel. Tegevused on hoolikalt välja töötatud, et kajastada kutsetegevust.

Äriökonoomika

2. semester (kohustuslik)

Annab teadmisi ja arusaamist mikro-majandusliku ja makromajandusliku aluse põhimõtetest ja kontseptsioonidest ning oskab neid teadmisi ja arusaamu erinevate majandusprobleemide analüüsimisel rakendada.

Teadusuuringud rahvusvahelises ärikommunikatsioonis

2. semester (kohustuslik)

See kursus tutvustab üliõpilasi rahvusvahelise ärikommunikatsiooni uuringutega ning valmistab ette õpilasi MSc väitekirjaks, andes neile võimaluse omaenda iseseisva uurimisprojekti läbiviimiseks.

Külalisloengud

Külalisloenguid annavad ka kõrgemad äri- ja kommunikatsiooniprofessionaalid ning juhtivad akadeemikud.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn