MSc rahvusvahelises külalislahkuse juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Kiired faktid

MSc in International Hospitality Management on 18-kuuline täistööajaga topeltkraadiprogramm, mis on koostatud ainult inglise keeles, partnerluses Institut Paul Bocuse , maailmakuulsa külalislahkuse kooli ja gastronoomia kooliga , ning em lyoni ärikoolist , mis on üks Euroopa tippfirmadest koolides, mis on pühendatud elukestvale õppele ettevõtluse ja rahvusvahelise juhtimise jaoks. See toimub Prantsusmaal ja Hiinas ning annab teile laia ülevaate tööstusest, üldisest juhtimisalastest teadmistest ja spetsialistide oskustest, kuna see puudutab globaalset külalislahkust.

Prantsuse gastronoomia pealinnas Lyonis viibides saate Prantsuse külalislahkuse traditsioonidest täielikult kasu. Siis on Pariis , esimene turismisihtkoht, ideaalne koht hotellidele keskendumiseks . Lõpuks lisate oma teadmistega Shanghais asuvas emylioni ärikooli Aasia ülikoolilinnakus viibimise ajal oma teadmisi tipptasemel kogemustest, mida Aasia külalislahkus on tuntud kogu maailmas.

Õpetamismeetodid põhinevad kohandatud pedagoogilisel moel, kus õpilased valivad eelnevalt määratletud vahemikus hulga valikaineid. Tasakaalu saavutamine teooria, analüüsi, loovuse ja praktiliste projektide vahel võimaldab seda kohandatud lähenemisviisi abil ära kasutada oma tugevaid külgi, selgitab välja valdkonnad
teadmised, mida peate parandama ja kohandama oma eelmise taustaga.

Internatuuri periood (4-6 kuud) võimaldab teil kasutada programmi tööstuse ekspertide võrgustikku ja saada käegakatsutavat töökogemust, mida tulevased tööandjad otsivad juhtide palkamisel.

See programm valmistab teid ette oma juhtimiskarjääri rahvusvahelises külalislahkuse tööstuses ja võimaldab teil olla järgmise põlvkonna globaalse külalislahkuse juhid !

Pöörake oma ambitsiooni saavutuseks

Õpilased magistriõppes International Hospitality Management topelt kraadi programm jagada tugev soov õppida ja töötada juhtivatel kohtadel külalislahkuse juhtimine , väga rahvusvaheline ja mitmekesine tööstus. See kirg peegeldub programmis, mille eesmärk on arendada neid oskusi, mis on teie tulevasele karjäärile kõige kasulikumad, ning anda teile vajalikku toetust internatuuri ja unistuste töö leidmiseks.

Mõlemal institutsioonil on spetsiaalne karjääriosakond, mis aitab teil oma tulevase karjääri ette valmistada ja arendada oma professionaalset võrgustikku ülemaailmse külalislahkuse valdkonnas. Ekspertide meeskond pakub pidevat toetust karjääri eesmärkide väljaselgitamiseks, tegevuskavade väljatöötamiseks nende saavutamiseks, samuti praktikale ja tööotsimise toetamisele.

Sissepääs

Sissepääs põhineb järgmistel elementidel

- Bologna nõuetele vastav bakalaureusekraad mujalt kui Prantsuse asutusest
Minimaalne M1 (Bac +4) on vajalik neile, kellel on kraad Prantsuse asutusest
- Ametlik juhtimisoskuse testi tulemus: GMAT, GRE, TAGE MAGE, CAT (valikuline - lisateavet leiate KKK dokumendist)
- inglise keele test (valikuline)
Tuletame meelde, et see programm on täielikult edastatud inglise keeles. Seetõttu on sisseastumiseks, kursuste läbimiseks ja teiste kohordi liikmetega tõhusaks suhtlemiseks vajalik täielik inglise keele oskus. Sisseastumisprotsessis hinnatakse teie inglise keele taset, võttes arvesse 2 erinevat põhialust:
- kõigi taotlusfailis olevate kirjalike ja redaktsiooniliste elementide kontrollimine
- em Lyoni ärikooli veebipõhised testid

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Loe edasi

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Näita vähem
Lyon , Shanghai , Pariis , Lancashire , München + 4 Rohkem Vähem