MSc rahvusvahelises kaubanduses ja logistikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Transpordi ja logistika üldine nägemus

Tunnustatud kui juhtiv Prantsuse koolitusasutus rahvusvahelises kaubanduses, millel on ainulaadne keskendumine merendussektorile, tähistab see magistriõpe 60-aastast kogemust logistika ja äritegevuse optimeerimise valdkonnas. See tugineb tugevale seosele ärimaailmaga, selle ajalooga ja õpetamise kvaliteediga. Rahvusvaheline mõõde on selle programmi nurgakivi, mis on koostatud koostöös AFTRALiga, et võimaldada õpilastel juhtida transpordi, tarneahela, ladustamise, tolli, infotehnoloogiaga seotud rahvusvahelisi ja strateegilisi küsimusi. See MSc pakub globaalset lähenemisviisi, mis võimaldab õpilastel arendada põhioskusi kolmes valdkonnas: rahvusvaheline kaubandus, rahvusvaheline transport ja logistika.

Miks valida see programm?

Ülemaailmne nägemus

Kolmekordne lähenemine - rahvusvaheline kaubandus, logistika, transport - on kooskõlas rahvusvaheliste keskendunud ettevõtete praeguste vajadustega ja väljakutsetega.

Keskenduge kogemusõppele ja juhtumiuuringutele

  • 70% õppejõududest on oma tööstuse juhtivad praktikud.
  • Tööstuskonverentsid ja kohapealsed külastused operatiivse ja praktilise visiooni loomiseks.
  • Juhtumiuuringud, individuaalsed projektid ja rühmatöö, mis esitatakse professionaalsete paneelide ees.

Õppereis Rotterdami sadamas

Avastage Rotterdami sadama erinevad töökohad ja struktuurid koos arusaamisega rahvusvahelistest logistikaküsimustest.

Isikupärastatud juhendamine

Praktiseerivad spetsialistid toetavad õpilasi kogu oma projekti ja väitekirja ning aitavad neil luua oma professionaalset profiili ja isiklikku võrgustikku.

Ettevõtte projekt

Ettevõtte projektid võimaldavad osalejatel saada väärtuslikku praktilist kogemust äritegevuse ja -strateegia alal ning tegeleda otsustusprotsesside praktiliste keerukustega. Õpilasi juhivad nii oma ettevõtte mentor kui ka Kedge Business School juhendaja.

Meie äripartnerid meie magistrikursustele hõlmavad CMA CGM, Gemalto ja Seafood eksporti, samuti erinevaid tugevaid rahvusvahelisi keskendunud VKEsid.

Partnerlus Prantsuse väliskaubanduse nõustajatega (Conseillers du Commerce Extérieur Français), mille tulemuseks on sertifitseerimine

Sertifitseerimiskeskus (CCEF) tarnitakse koolituse ajal, pakkudes õpilastele:

  • rahvusvaheliste ekspertide ametlik tunnustamine, \ t
  • juurdepääs ülemaailmsele võrgustikule, mis koosneb 4300 professionaalsest liikmest 146 riigis.

Stipendiumid

KEDGE juures usume kindlalt, et rahastamisprobleemid ei tohiks takistada õpilasi juurdepääsu oma valitud kursusele.

Me mõistame, et kraadi võtmine nõuab nii motivatsiooni kui ka isiklikku ja rahalist kohustust. Et aidata teil luua oma tee oma unistuste karjääri suunas, pakub kool erinevaid stipendiume ambitsioonikatele ja andekatele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Kes saab stipendiumi taotleda?

Ainult mitte-prantsuse üliõpilased, kes taotlevad meie rahvusvahelist BBA-d, meie spetsialiseeritud magistriõpet ja meie meistrit juhtimises Grande Ecole programmides, on abikõlblikud. Vahetusüliõpilased ei saa neid stipendiume saada.

Varajane lindude stipendium

Varajase linnusoodustuse perioodil laekunud taotlustele antakse õppemaksu eest automaatselt 10% soodustust . Abikõlblikkuse saamiseks peavad õpilased esitama kõik taotlemiseks vajalikud dokumendid kuni 28. veebruarini 2019 liitumisel.

Kuigi varajaste lindude allahindlusi saab kumuleerida teenetepõhiste stipendiumidega.

Merit Stipendiumid

Akadeemiliselt andekad õpilased võivad taotleda teenetepõhiseid stipendiume: Achievement Scholarship või Academic Excellence stipendium . Oma taotluste toetamiseks peavad Merit Stipendiumide kandidaadid esitama motivatsiooni ja tõendama oma akadeemilisi saavutusi.

Mõlemad Merit stipendiumid on pühendatud erakordselt andekatele õpilastele. Teie taotlust hinnatakse kahe kriteeriumi alusel: meie akadeemilise meeskonna intervjuus ja intervjuu ja akadeemiline rekord (GPA, GMAT, GRE jne).

Oma taotluste toetuseks eeldatakse, et õpilased esitavad motivatsiooni avalduse ja tõendid akadeemilise tipptaseme või õppekavaväliste saavutuste kohta.

Saavutuste stipendium

15% soodustust õppemaksu eest

Akadeemilise tipptaseme stipendium

20% soodustust õppemaksu eest

Teenetepõhised stipendiumid ei ole kumulatiivsed (st õpilase kohta võib anda ainult ühe teenetemärgi stipendiumi), kuid see võib olla kumulatiivne varajase lindude stipendiumiga kuni 28. veebruarini 2019.

Kristen Hoey stipendium - ISLI MSc

See stipendium on saadaval Ameerika Ühendriikide üliõpilastele , kellel on diplom USA ülikoolist , kes soovivad liituda ISLI MSc programmiga . See stipendium antakse välja Kirsten Hoey mälestuses, mis on ISLI programmi andekas vilistlane. Igal aastal saavad valitud Ameerika Ühendriikide üliõpilased, kellel on suurepärased akadeemilised andmed, 50% soodustust õppemaksu eest . Abikõlblikkuse tagamiseks peavad õpilased esitama veebipõhise motivatsioonikirja, mis esitatakse Kirsten HOEY perekonnale ja MSc programmi direktorile.

Kristen Hoey stipendiumi ei saa kumulatiivselt kasutada ühegi teise stipendiumiga.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Loe edasi

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Näita vähem
Bordeaux , Marseille , Pariis , Toulon , Shanghai , Dakar + 5 Rohkem Vähem

Akrediteeringud