MSc rahvusvahelises majanduspoliitikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

See uuenduslik kursus on välja töötatud selleks, et arendada oma võimet rakendada majandusanalüüsi poliitikaküsimustele ja ettevõtlusprobleemidele, mis on sageli ebaselged ja mitmetahulised. Ehkki on olemas tugev teoreetiline tuum, on kursuse fookus väga oluline majanduslike tehnikate praktilisel rakendamisel probleemidele ja suutlikkuse arendamisele, et edastada teadmisi, mida majandusanalüüs võib pakkuda.

Rahvusvaheline majanduspoliitika ja analüüsi MSc programm loodi unikaalselt (ja seda on säilitatud) koos Ühendkuningriigi valitsuse majandusteenistusega (GES) alates 2012. aastast.

Kursuse eesmärk on anda teile põhjalikke teadmisi ja arusaamu majanduse viimastest arengutest, keskendudes praktilistele oskustele ja töötavate majandusteadlaste vajalike oskuste arendamisele. See on spetsiaalselt suunatud neile, kellel on tõeline huvi majanduse rakendamiseks reaalsetes olukordades.

Lisaks sellele, et tõstate oma võimet rakendada asjakohaseid majanduspõhimõtteid poliitika ja strateegia väljatöötamise toetuseks, püüab kursus arendada oma võimet suhelda keerukate probleemidega laiale publikule, teadlikkust olulistest majandus- ja finantsandmete allikatest, probleemidest, mis on seotud poliitilise hindamise läbiviimine ja võime eneseteadvusele ja grupitööle.

Kursuse ülesehitus

Järgmised moodulid viitavad sellele, mida te selle kursuse kohta uurite. Lisaks põhimoodulitele võite valida ühe valikmooduli.Põhimoodulid

 • Mikroökonoomiline analüüs ja poliitika
 • Makromajanduslik analüüs ja poliitika
 • Uurimismeetodid
 • Andmete analüüs
 • Strateegia ja hindamine majanduses
 • Majandusliku hindamise projekt
 • Majanduspoliitika perspektiivid
Valikute moodulid
 • Rahvusvaheline majandus
 • Arengu majandus ja poliitika
 • Ülemaailmsed finantsturud

Sisenemise nõuded

 • Bakalaureuse kraad

Teil on tavaliselt kas minimaalne madalama teise klassi auhind esimese astme (või samaväärne), mis oleks üks auhind või peamine majandusteaduses või kvantitatiivne distsipliin koos väikese majandusega või üldisem esimene aste (minimaalne ülemise teise klassi auhind) või samaväärne) koos olulise majandusteaduse ja kvantitatiivsete meetoditega. Erandkorras võib kaaluda ka mitteakadeemilisi, kellel on ulatuslik töökogemus majandusteaduses või sellega tihedalt seotud kutsealal.

Kui teie esimene keel ei ole inglise keel, peaks IELTSi skoor olema 6,5, kusjuures iga elemendi skoor on 6,0.

KarjäärKarjäär

Majandusteaduse magistriõppes võite oodata suurepäraseid karjäärivõimalusi. Meie õpilased on läinud edukate karjääri valitsusele ja konsultatsioonidele kui majandusanalüütikutele, reguleerivatele majandusteadlastele ja turuanalüütikutele. Kursuse tugev rahvusvaheline fookus annab suurepärase võimaluse arendada teadmisi ja oskusi, et jätkata karjääri rahvusvahelistes ettevõtetes või rahvusvahelistes organisatsioonides. Paljud lõpetajad naasevad oma päritoluriiki ja töötavad rahvusvaheliste ärivõimaluste või valitsusasutuste arendamisel, samas kui teised lõpetajad arendavad oma karjääri rahvusvaheliste heategevusorganisatsioonidega või teiste valitsusväliste organisatsioonidega.

Kuigi see kutseõppekursus arendab oskusi poliitikate ja strateegiate väljatöötamiseks ja hindamiseks, siis mitte ainult akadeemiliste majandusteadlaste koolitamisel, vaid ka paljud meie hiljuti lõpetanud on leidnud, et see on avanud doktoriõppe võimalused.Karjääriarenduskeskus

Meie Karjääriarenduskeskus on just 2017. aasta riiklikus bakalaureuse tööalases auhinnas parimaks ülikooli karjääriteenuseks.

Tänu kasvavale üle 3000 tööandja võrgustikule ja kogenud karjäärinõustajate meeskonnale oleme siin selleks, et aidata teil õnnestuda.

Aastatel 2015–16 aitasime üle 1500 üliõpilase leida töölisi erinevates sektorites, 250 tööandjat osales 14 ülikoolilinnakuse oskustel ja karjäärimessidel.

Westminsteri üliõpilasena on teil juurdepääs meie teenustele kogu õpingute ajal ja pärast lõpetamist.

Me saame teid aidata:

 • leida oma kursusega seotud töökohad,
 • leida osalise tööajaga / puhkuse, paigutuse ja lõpetajate töökohti, sealhulgas vabatahtlikku kogemust,
 • leida rahvusvahelisi võimalusi oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks,
 • turule ennast tõhusalt tööandjatele,
 • kirjutage paremaid CV-sid ja taotlusvorme,
 • arendama oma intervjuu ja ettevõtlusoskusi,
 • planeerige oma karjäär meie karjäärinõustajatega,
 • kohtuda tööandjatega ja uurige oma karjäärivõimalusi meie tööandjate messidel, karjäärivõimalustel ja võrgustike üritustel aastaringselt.

Viimati uuendatud August 2019

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem