MSc rahvusvahelises moe turunduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülemaailmse moetööstuse väärtus on üle kahe triljoni dollari ja see on üks maailma suurimaid majandusi. * Digitaalsete edusammude ja tarbimisvõimsuse kasvu tõttu on rahvusvaheline moemaailm läbipaistvate, eetiliste ja klientidega seotud strateegiate turul .

Kutsudes vastama spetsialiseerunud lõpetajate väljakutsetele nii disainide kui ka turunduse valdkonnas, on MSc International Fashion Marketing ümber töötatud koos tööstusega, et tuua teile praktilisi ja tehnilisi teadmisi, mida peate selles dünaamilises tööstuses konkureerima ja edenema.

Fashion turundus on pidevalt arenev koos tehnoloogia ja üha juurdepääsetav turg.

* McKinsey ja Fashion Business, Fashion State 2017

Sinu karjäär

Te saate osa nišitest, kuid erinevast üliõpilaskonnast, kellel on tõeliselt rahvusvaheline töökeskkond, õpi kogu maailmast eakaaslaste ja õpetajate poolt, et saada tõeline ülevaade peamiste sarnasuste ja erinevuste kohta moeturunduse ja tarbijate lähenemisviisides kogu maailmas.

Te arendate:

  • sügavam mõistmine reaalsetes küsimustes, mis mõjutavad moetööstust Ühendkuningriigi ja üleilmsest perspektiivist
  • vastutustundlik otsustusprotsess ja eetiliselt käitatavad käitumised
  • loomingulised oskused peamistes mooduliturundusvaldkondades, nagu branding, kommunikatsioon, tarbijate teadmised visuaalsete esituste, videote ja töötubade kaudu
  • peeneks-honed praktilise rakenduse teadmiste juhitud tööstuse töökogemus

Teie magistrikursust suurendavad seminarid ja külaliste kõnelejad. Vaadake Milano moeturgu, külastades moeetendust, kus võõrustatakse mood üliõpilasi, õppejõude ja kaubamärke üle kogu maailma. Tööstusharidus pakub palju vajalikke võrguvõimalusi ja võimalust hoida oma praktilisi oskusi oma kraadiõppe järel.

Mida sa õpid

Kaasaegsed probleemid rahvusvahelises moeturunduses

Te arendate teadmisi ja oskusi, et kriitiliselt uurida tänapäeva rahvusvahelisi teemasid dünaamilises ja kiirelt arenevas moeettevõtetes, omandades samal ajal mõistmise jätkusuutlike ja eetiliste tavade kohta turul. Selle mooduli osana osalete te reisis, kus saate tutvuda moeturu reaalmaailma kontekstiga.

Mood brändi loomine

Sa õpid brändingu ja brändi juhtimise kontseptsioone ning uurite brändi identiteedi elemente põhjalikult. Meie professionaalne töötuba seeria sisaldab digitaalseid tööriistu, mis aitavad ja parandavad teie kriitilist ja loomingulist pädevust. Selle mooduli lõppeesmärk on võimaldada teil näidata oma teadmisi ja oskusi tulevastele tööandjatele uue moelinki kontseptsiooni väljatöötamise kaudu.

Omnichannel Fashion Communication

Uuritakse nüüdisaegsete turunduskommunikatsioonide keerukust, kuna me rõhutame, et moebrändidel on oluline edastada asjakohast ja järjepidevat kujutist ja sõnumit integreeritud turunduskommunikatsioonistrateegia abil. Teid soovitatakse jäljendada praktikute tegevust tööstuslike standardsete tööülesannete kaudu, mis on mõeldud nii loominguliselt kui ka kommertselt keeruliseks.

Tarbija käitumine moes

Turunduse kontseptsiooni keskmes on ettevõtete vajadus mõista käitumist mõjutavaid ja kujundavaid küsimusi erinevates keskkondades ja kontekstides. Õpid kaasama tarbijate käitumise kohalikke, Euroopa ja ülemaailmseid aspekte ning analüüsima tarbijate mõistmise tähtsust turundusstrateegia väljatöötamisel digitaalsel turul.

Moodsa ostmise, kaubanduse ja logistika teenused

See moodul annab ülevaate moeorganisatsiooni ostu-, müügi- ja logistiliste funktsioonide protsessist, arutledes iga sammu tootekontseptsioonist kuni kliendiesituse pakkumise saamiseni poes. Me kaasame projekti moodustatud moefirmaga, kus te olete vastutav ostmise ja turustamise eest, andes teile kogemusi reaalses maailmas.

Rahvusvaheline moe turunduse planeerimine ja strateegia

See moodul kasutab aktiivse õppimise tehnikat, et valmistada ette ja võimaldada teil turunduskeskkonnas enesekindlalt töötada, sest teie oskusi ja teadmisi testitakse osalemise kaudu. Saate kriitiliselt analüüsida ja hinnata turuvõimalusi rahvusvahelises kontekstis, ette valmistades karjääri kõrgemate turunduse positsioonil.

Eetika, juhtimine ja vastutustundlik juhtimine

Vaadates era-, avaliku ja sotsiaalse ettevõtluse valdkondi, on teile varustatud analüütiliste tööriistade ja kontseptsioonide komplektiga, mis juhivad vastutustundlikku otsustusprotsessi, rõhutades samal ajal erinevusi vastavuse ja eetilise käitumise vahel. Te omandate teoreetiline ja praktiline arusaam reaalmaailma teemadest Ühendkuningriigi ja ülemaailmse perspektiivi kohta ning õppige PRME-iga seotud põhimõtetest ja selle mooduli keskse tähtsusega ühistest omadustest.

Rakenduslik kutsepraktika

Järgides teadmisi, mida olete saanud eetikast, juhtimisest ja vastutustundlikust juhtimisest ning keskendudes eneserefleksioonile, arendate selles moodulis oma ametialast pädevust professionaalse kaasamise tegevusega. Nende kahe peamise mooduli seos tugevdab eetilist ja vastutustundlikku otsustusprotsessi tähtsust ja juhtimist teie tulevases karjääris.

Magistriuuringute projekt

Programmi lõplik element on magistriuuringute projekt, mis annab teile võimaluse kujundada ja teha originaalseid uurimistöid. Te rakendate rahvusvahelisel moel turul tavaliselt kasutatavaid meetodeid ja teooriaid ning rahvusvaheliselt avaldatud kirjanduse toetusel näidatakse selles valdkonnas parimaid tavasid.

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 või samaväärne

Inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguspäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

EPAS akrediteeritud

MSc International Fashion Marketing akrediteerib Euroopa Juhtimise Arendamise Programmi Akrediteerimiskava (EPAS). EPC akrediteerimise saavutamiseks on GCU üks just 77 asutust 36 riigis.

See kinnitus tagab, et kraad on kavandatud ja edastatud viisil, mis on nii akadeemiliselt rangelt kui ka tänapäeva globaalses keskkonnas õpilastele praktilise tähtsusega.

CIM akrediteeritud

Chartered Institute of Marketing (CIM) on juhtiv kutseorganisatsioon turundajatele kogu maailmas ja eksisteerib turunduskutse arendamiseks, professionaalsete standardite säilitamiseks ja praktikute turustamise oskuste parandamiseks.

GCU on ühendanud jõud CIMiga, et anda õpilastele võimalus omandada kutsekvalifikatsiooni CIM Graduate Gateway kaudu. CIM-kvalifikatsioonid on tööandjad väga huvitatud ja kaardid meie enda kraadidega, mis tagab õpilaste varustamise edukaks turunduskarjääriks parimate võimalustega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Loe edasi

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Näita vähem
Glasgow , London + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Epas Accredited