Finantsteenuste sektori, pankade reguleerimise ja pankade operatsiooniriski juhtimise jätkuvate muutuste jätkamiseks on suurenenud nõudlus, et töötajad jääksid muutuste esirinnas.

Me teeme koostööd juhtivate finantsteenuste organisatsioonidega, et hoida meie moodulid tipptasemel ja tagada, et tehes otsuse programmi uurimiseks võite kindel olla, et rakendate seda värskelt omandatud teavet tööstuses.

Laiendage ja suurendage oma teadmisi, mõistmist ja oskusi omamaiste ja rahvusvaheliste pangaoperatsioonide ja riskijuhtimise valdkonnas, õppides meie mitmekesist õpetajat. Neil on palju kogemusi, ulatudes nii avaliku kui ka erasektori akadeemilisest tööstusharust. Töötame peamiste tööstuspartneritega programmide väljatöötamisel, et tagada, et keskendute kõige asjakohasematele valdkondadele valdkonnas. Väärtpaberite ja investeeringute harukomisjon, Finantsjuhtimise Instituut, Inglismaa Pank ja Rahvusvaheliste Arvelduste Pank rõhutavad vajadust tõhusate riskide mõõtmise ja juhtimise korra järele pankades. Samuti oleme teinud tihedat koostööd mõne suurema finantsinstitutsiooniga, et nii programmi kinnitada, kui ka kohtuda õpilastega professionaalsetes töökohtades, sealhulgas Morgan Stanley ja Royal Bank of Scotland.

Sinu karjäär

See, kas olete haridust omandanud või tööstuses töötava praktikuga lõpetanud, aitab seda programmi edasi arendada oma teadmisi ja kogemusi dünaamilises rahvusvahelises finantssektoris. Meie programmi lõpetanud töötajad on saanud järgmiste töökohtade hulka: riskianalüütik Morgan Stanley, PWC assotsieerunud, Tilney Bestinvesti kontserni assotsieerunud investeerimisjuht, MHP SA välisturgude analüütik, krediidi hindamine

Mida sa õpid

Valmistuge end finantsteenuste organisatsioonide tööle, keskendudes põhiprogrammi eesmärkidele:

 • Õppige sise- ja välispankade juhtimise, operatsioonide ja riskide mõõtmise ja juhtimise põhi- ja täiustatud aspekte
 • Rakendage asjakohaseid analüüsimeetodeid, et analüüsida pangandussektoris tekkivaid probleeme ja probleeme
 • Teooria hindamine praeguste pangandusalaste teadusuuringute kriitilise hindamise kaudu
 • Selgitage ja rakendage praegustes ja asjakohastes finantseeskirjade teooriaid praktikas
 • Kasutada finantsvarasid panga juhtimise seadetes
 • Mõista, kuidas rakendada operatsiooniriski võtteid pangandussektoris
 • Kriitiliselt arutleda finantsturgude toimimisprotsessi üle

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Ühendkuningriigi autasud 2: 2 või samaväärne finantsteenused, kindlustuspangandus, kindlustusmatemaatilised uuringud, ärijuhtimine, majandus, rahandus, raamatupidamine, investeeringud, matemaatika või mis tahes finantsteenustega seotud teema.

inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

 • Kodu: 5500 naela
 • RUK: 5500 £
 • EL: 5500 £
 • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Professionaalsed akrediteeringud

Harjutatud Kindlustuse Instituut (CII)

Akrediteeritud programmina võivad meie MSc rahvusvahelise panganduse finantseerimise ja riskijuhtimise programmi lõpetajad koguda kuni 60 mittespetsiifilist krediiti Advanced Diploma tasemel kas CII kindlustus- või finantsteenuste kvalifikatsioonide raamistikus. Leia rohkem

Operatsiooniriski Instituut (IOR)

Operatsiooniriski instituudi akrediteeringu kaudu saate juurdepääsu laialdaselt tunnustatud kutseasutusele, parimatele tavadele, teadmiste jagamise keskusele ja üritustele. Lisainformatsioon CII kohta

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 11 kursust GCU - Glasgow School for Business and Societyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev