AACSB Accredited

Ülevaade

Üleilmastumine ja pidevalt muutuv majanduslik maastik pakuvad inimressursside juhtimiseks (HRM) uusi võimalusi ja tavasid. Meie rahvusvahelise personalijuhtimise magistrikraad arendab teie arusaamist reaalsetest inimressursside küsimustest, arendades oma teadmisi ja praktilisi oskusi, keskendudes sellele, kuidas strateegiline lähenemine HR-ile võib anda lisaväärtust organisatsioonidele kogu maailmas.

See kursus sobib eriti hästi siis, kui teie või kogu oma karjääri eesmärk on töötada väljaspool Ühendkuningriiki või kui olete huvitatud ülemaailmsetest tööhõiveküsimustest. Meie MSc International HRM on täielikult akrediteeritud Ühendkuningriigi kutseorganisatsiooni (CIPD) ja viib otse Associate liikmeks.

Kursuse õpetab kogenud meeskond õppejõude, kellest paljudel on laialdased kogemused HR-spetsialistidena ja teised, kes aktiivselt uurivad ja avaldavad valdkonnas.

Kursus sisaldab töökohta ja võimalust elada uurimisprojekti, mis viib teie väitekirja. See hõlmab ka elamuüritust ja külastamist CIPDi riiklikule konverentsile.

Kursuse omadused ja eelised

 • Manchester Met Business Schoolil on pikaajaline maine tippsaavutuste õpetamiseks inimressursside juhtimine CIPD standarditele. Meie programm on loodud pakkuma ideaalse aluse oma karjääri HRM / HRD või sellega seotud valdkondades, sealhulgas rahvusvahelise HRM
 • See kursus vastab Chartered Institute of Personnel & Development (CIPD) kehtestatud kõrgematele ametialastele standarditele, on CIPD akrediteeritud ja annab täieliku vabastuse oma 7-st kõrgemast personaliarenduse diplomist. Kutsekvalifikatsiooni edukal lõpetamisel saate sõltuvalt teie asjakohasest personalikulust või arendustegevusest taotleda Chartered Liikmelisuse täiendamist.
 • Kursuse õpetab kogenud meeskond õppejõude, kellest paljudel on laialdased kogemused HR spetsialistidena ja teised, kes aktiivselt uurivad ja avaldavad valdkonnas, sealhulgas rahvusvaheliselt
 • Töötajad on aktiivsed rahvusvahelises uurimises, sealhulgas võrdlevas tööhõivepraktikas, rahvusvahelise juhtimisarenduse uuringutes hiljutiste suurte projektidega Hiinas, Ida-Aasias ja Euroopas
 • Teid õpetatakse Manchester Metropolitan University ärikooli 75 miljoni euro suuruses õpetamis- ja teadustöö peakontoris All Saints Campus.
 • Loomulikult annab teile võimaluse osaleda novembris Manchesteris toimunud iga-aastasel CIPDi rahvuslikul konverentsil, mis on lisatud kursuse tasemele
 • Inimressursi töökogemus on kursuse osa. Paljud õpilased otsustavad oma doktoritööde uurimist oma praktika korralduses. Meie paigutusmeeskond aitab ja toetab teid paigutuse leidmisel, sealhulgas CV-d ja töökoha / paigutuse taotlust ning oskab intervjuud ette valmistada. Need oskused on suurepärane alus oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks õpingute lõpetamisel
 • Selles kursuses on juhtimisoskused / iseseisvad elamud. See kahepäevane üritus kuulub kursuse tasu ja toimub esimesel poolaastal. Üliõpilaste oskuste arendamise osakonna (DSBL) üksuse raames saavad õpilased omandada CMI auhinna juhtimiskoolituses ja mentorluses, lisades sellele veelgi suurema tööhõivevõimaluse profiili Ühendkuningriigis / Euroopas või rahvusvaheliselt
 • Meil on tihedad sidemed CIPDiga, mis on üha enam rahvusvaheline. CIPD hiljutised uuringud näitavad, et üle 30% Ühendkuningriigis töötavatest HR-spetsialistest on oma töös rahvusvaheliselt mõõdetav ning CIPD ja teiste maakondade juhtivorganisatsioonide vahelised rahvusvahelised sidemed ja partnerlused kasvavad. CIPDi liikmed on rahvusvaheliselt SE Aasias, Lõuna-Ameerikas, Ladina-Ameerikas, Aafrikas, Lähis-Idas, Euroopas ja mujal
 • Äri- ja juhtimisalast teadustööd toetatakse, võetakse ja rakendatakse ärikoolis. Osa maailmatasemel professionaali ülikoolist; Business Schoolil on akrediteeritud üheksa kutseorganisatsiooni, sealhulgas AMBA, CMI, CIPD, samuti AACSB täisliikmeks saamise eesmärgil. Teadustöö toetab kindlalt meie õppekava, kuid meid iseloomustab ka meie tugev välist tähelepanu teadustegevuse rakendamisele organisatsioonide ja poliitika kujundamisel.
 • Meie programm on tihedalt seotud MMU inimeste ja jõudluskeskusega, mis viib läbi iseseisvaid uuringuid koostöös paljude organisatsioonidega, et uurida inimeste juhtimise, juhtimise ja arendamise väljakutseid jätkusuutlike suure jõudlusega organisatsioonide loomiseks
 • Meie eksperdid pakuvad konkreetsetele lahendustele organisatsiooni ja sektoripõhiseid probleeme ja küsimusi paljudele era- ja avaliku sektori klientidele ja poliitikakujundajatele.
 • Me korraldame ka konverentse, töötubasid ja sümpoosumeid erinevate HRM-i ja HRD teemade kohta.
 • Manchester Met Business School korraldab Manchesteri töösuhete ühiskonna, mis viib sageli (kuus) kõnesid ja arutelusid riiklikult tunnustatud valdkonna ekspertidega.

Kursuse üksikasjad

Meie kraadiõppe äriplaanide eesmärk on varustada teid juhtimise, juhtimise ja strateegiaga seotud erialaoskused ning keskenduda intensiivselt oma tööalase konkurentsivõime tõstmisele, et saaksite välja töötada rahuldava karjääri HR juhidena.

Meie teadustöö personalijuhtimise valdkonnas

Meie teadustöö eetika ja rahvusvaheliste väljavaadete peegeldamiseks on äri- ja ühiskonnakeskuse peamine uurimisfunktsioon. Koostades viie sünergistliku uurimiskeskuse tugevat külge, hõlmab see inimeste ja tulemuslikkuse keskust, mis tegeleb sõltumatute uuringutega koostöös paljude organisatsioonidega, et uurida inimeste juhtimise, juhtimise ja arendamise väljakutseid. Ettevõtte ja ühiskonna keskus asub ka tööpsühholoogiaalase teadmiste klastrisse, mis ühendab viimaseid psühholoogilisi teadmisi ja uuringuid inimeste tööelu parandamiseks nii õpetamise kui ka nõustamise kaudu.

Tüüpilised õppetükid võivad sisaldada

AASTA 1

Õppige järgmisi keskset üksusi ja vali valik

 • Leading, Managing and Developing People (15 krediiti)

See üksus annab kriitilise hinnangu teadus- ja arutelule personalihalduse ja inimressursside arendamise valdkonnas. Vaadeldakse inimeste juhtimise, juhtimise ja arendamise teoreetilisi aluseid. Eriti kaalub üksus personaliarendusse võtmise olemust, ulatust ja mõju, töötajate juhtimise ja juhtimise teooriat ja praktikat ning uurib lõpuks õppe- ja arendustegevust.

 • Inimressursid kontekstis

See üksus arendab olulisi sisemisi ja väliseid kontekstuaalseid küsimusi, mis kujundavad ettevõtete ja personali otsuste langetamise otsuseid.

 • Rahvusvaheline ja võrdlev HRM

Kriitikud on rahvusvaheliste inimressursside juhtimise ja tööhõive süsteemide põhijooned valitud riikides, kus vaadeldakse nende arengute ajalugu ning nende sarnasuste ja erinevuste võrdlemist ja kontrastsust.

 • Ettevõtte juhtimisoskuste arendamine

See üksus varustab teid juhtimis-, juhtimis- ja HR-oskustega, et toetada oma jätkuvat ametialast arengut.

 • Inimressursside juhtimise uurimismeetodid

See üksus võimaldab teil areneda inimressursside küsimuste kindlakstegemiseks ja uurimiseks vajalikke oskusi, et stimuleerida ja toetada organisatsioonide strateegiate ja tavade parandamist ning inimeste tööelu.

 • Dissertatsioon

Teil tuleb kindlaks teha, struktureerida, raamistik ja uurida keerukat juhtimis- või äriküsimust. Toetades väitekirja juhendajat, esitage seejärel oma järelduste, saavutuste ja järelduste põhjal oluline kirjalik dokument. Teete praktilisi soovitusi ja esitage rakendusplaan. Õpilased kirjutavad peegeldavale ülevaate sellest, mida on projekti käigus õppitud ja kuidas seda saab rakendada isiklikule arengule ja praktikale tulevikus.

Valikulised üksused *:

* Mitte kõik allpool loetletud valikulised üksused pole igal aastal kättesaadavad, kuid teil on valida vähemalt kaks HR-suvandid ja lisaks Masters-võrgu teisi

 • Performance ja preemia (kohustuslik CIPD kvalifikatsiooni omandamiseks)

Õpilased, kes soovivad omandada CIPD akrediteeringu, peavad valima selle valikainete, et tagada CIPD kutsestandardite nõutav katvus. Pakub põhjalikku ülevaadet võtmetähtsusega strateegilistest personalijuhtimistegevusest, mis on seotud tulemuslikkuse ja tasuvuse haldamisega. Teema hõlmab inimressursside strateegiat ja tulemuslikkuse juhtimist, tulemuslikkuse hindamist, distsipliini, 360-kraadist tagasisidet, isikliku arengu planeerimist, tasustamisstrateegiaid, tasu, töö hindamist, tulemustasu, stiimuleid, hüvitisi ja kogu tasu.

 • Äripsühholoogia tööl

Kasutage psühholoogiat, et saavutada tootlikum ja sobivam töökoht, ja arendada oma arusaama psühholoogilistest tööriistadest ja ressurssidest, mis on teile juhina saadaval. Peamised teemad hõlmavad suhtlemist, individuaalsete erinevuste mõistmist tööl, töötajate hoiakuid, vaimsust töökohal, valikut, tööelu, heaolu ja positiivset psühholoogiat.

 • Eetika vastutus ja võrdsus

Töötab arusaama eetika, vastutuse ja võrdõiguslikkuse kontseptsioonidest tööhõives. Uurib mõju vastutustundlikku juhtimist ja poliitika kujundamist. Näiteks hõlmavad teemad ärieetika, ettevõtete sotsiaalne vastutus, ettevõtete üldjuhtimine, klientide ja töötajatega seotud eetilised probleemid, võrdsete võimaluste ja mitmekesisuse juhtimine, individuaalsed võrdõiguslikkuse valdkonnad (sugu, rass, vanus, puue jne). Võrdõiguslikkus ülemaailmses kontekstis.

 • Strateegiline õpe, juhendamine ja talentide arendamine

Uurib strateegilise õppimise ja juhendamise poliitika ja praktika panust organisatsiooni ja isikliku tegevuse juurde. Strateegiliste inimressursside juhtimise teooria ja praktika, õppimise, talendi ja inimarengu kontseptsioon, juhendamise ja juhendamise sekkumiste kavandamine, rakendamine ja hindamine.

 • Organisatsiooniline õppimine ja teadmiste juhtimine

See üksus annab ülevaate organisatsiooni õppe- ja teadmiste juhtimise peamiste akadeemilisest alusest ja praktikutele mõeldud tagajärgedest õppimise ja organisatsioonide tundmaõppimisel. Sul on avatud traditsiooniline loengumaterjal, mis on seotud rühmatöödega, juhtumiuuringutega ja individuaalse tausta lugemise ja tegevustega.

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt on hea Suurbritannia diplom (vähemalt 2: 2) või rahvusvaheline ekvivalent mis tahes teemal. Samuti kaalume teie taotlust, kui teil on kraadiga samaväärne kutsekvalifikatsioon või oluline juhtimiskogemus.

Kui teie emakeel ei ole inglise keel ja teie esimese kraadi ei õpetata inglise keeles, peab teil olema ingliskeelne skoor IETLS 6.5 või samaväärne, näiteks TOEFL IBT 90. Kui teie IETLS skoor on 5,5, võime pakkuda teile koht kohta kui olete edukalt läbinud ülikoolis tunnustatud inglise keele kursuse.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,500 GBP
Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: 7,125 £ kuni 9 500 £ aastas. EL-i ja Kanalisaarte õpilased: 11 625 piraat kuni 15 500 naela aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date