MSc rahvusvahelises personalijuhtimise valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Globaliseerumine ja muutuv majandusmaastik on kasutusele võtnud uusi võimalusi ja tavasid tõhusaks personalijuhtimiseks. Meie rahvusvahelise personalijuhtimise magistrikraad arendab teie arusaamist reaalsetest inimressursside küsimustest ja varustab teid vajalike oskustega tegutseda üle riigipiiride kui inimressursside professionaal.

Programmi ülevaade

Tuginedes meie MSc personalijuhtimise alal, hiljuti kasutusele võetud rahvusvahelise personalijuhtimise magistrikraad pakub juhtidele praktilisi, teoreetilisi ja teaduslikke oskusi, mis on spetsiifilised nõudmistele rahvusvaheliste organisatsioonide ja riigiüleste tööde järele. Selles MSc-s saate arusaamist HRM-i peamistest teooriatest, põhjalikest teadmistest spetsiifilistest haigusjuhtimise tavade praktikatest ning arusaamist rahvusvahelistest personalijuhtimisküsimustest.

Programmi struktuur

Esimesel ametiajal (septembris-detsembril) võtavad nelja põhikursuse ja teine ââteisel ametiajal (jaanuar-mai). Teisel ametiajal on teil ka võimalus valida kaks valikukursust, mis võimaldavad teil kohandada oma õpinguid teie valitud karjäärile. Lõplik väitekiri kirjutatakse suveperioodil (juuni-august) ja selle juhendab akadeemiline juhendaja. Ãldiselt on programmi eesmärk integreerida kiire praktiline ja teoreetiline areng IHRM-i valdkonnas.

Tööstuse lingid

Tugev akadeemiline baas, kirglik õppejõud ja rahvusvaheline üliõpilaskond tagavad meie kesklinna ülikoolilinnakus rahuldava õpikogemuse. Koolil on laialt levinud tööstusliidud, mis võimaldavad teil kasutada mitmesuguseid külalisesinejaid. Varem on kõnelejad kaasanud Procter ja Gamble'i juhtivse personalihalduri Heineken'i ja Edinburghi John Lewis Partnerluse tegevdirektori personalijuhina.

Edetabelid

117319_ScreenShot2019-06-25at3.32.52PM.png

Karjäärivõimalused

Meie MSc, täielikult akrediteeritud Chartered Institute of Personnel and Development, pakub kombinatsiooni üldist HR ja spetsialist rahvusvaheliste HR kursused, mis võimaldab teil jätkata karjääri erinevaid inimressursse seotud rollid, nagu rahvusvaheline karjäärinõunik, rahvusvaheline HR analüütik ja kvaliteedi ja mitmekesisuse ohvitser. Erilist rõhku pannakse rahvusvahelistele korporatsioonidele, kuid lõpetajatena on teil ka võimalus töötada avalikus sektoris, VKEdes ja kolmandas sektoris.

Ãpitulemused

Rahvusvahelise Personalijuhtimise Magistrikraad (IHRM) annab õpilastele teadmisi, mõistmist ja põhioskusi, mida vajavad rahvusvaheliste organisatsioonide töötajad, kes töötavad rahvusvahelistes organisatsioonides, ning võimaldavad õpilastel tõhusalt kaasa aidata dünaamilistele organisatsioonidele. Selle programmi järgijad saavad:

  • Näidake, kuidas mõista IHRM-i peamisi termineid, teooriaid / kontseptsioone ja tavasid.
  • Valikainete kursuste abil saate põhjalikke teadmisi konkreetsete IHRM-iga seotud teooriate, oskuste ja tavade kohta.
  • Hinda globaliseerumise suurenemise mõju inimressursside juhtimiseks, pöörates erilist tähelepanu rahvusvaheliste ettevõtete jaoks mõeldud IHRM-ile.
  • Arendada ja suutlikkus viia läbi kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid uuringuid ning rakendada neid teadmisi sõltumatult konstrueeritud töö (st väitekirja) kontekstis.
  • Määratlege ja hinda eetiliste probleemide olulisust personali tööpraktikas ja inimeste töökohas juhtimises.

Riiki sisenemise nõuded

Sisenemine meie magistrikursuste programmidesse on tugevalt konkurentsivõimeline. Võite edukat taotlust suurendada, ületades minimaalsed programminõuded. Akadeemilised nõuded Teil on vaja Ãhendkuningriigi esimese klassi või 2: 1 diplomit heast ülikoolist ühes allpool loetletud teemasidest või samaväärsest välismaalasest kvalifikatsioonist. Akadeemiline taust Igal ülikoolil on tavaliselt bakalaureusekraad. Kandidaadid peavad näitama üles huvi karjääri järele inimressursside juhtimises. Teie taotluse toetamine Eelistatakse neid, kellel on miinimumnõuetega võrreldes kõrgemad palgad, kuna selle programmi kohtades on tugev konkurents. Praeguste üliõpilaste taotlused Lõppaasta bakalaureuseõppe üliõpilased on teretulnud taotlema, kuni õpingud viiakse lõpule enne MSc programmi alguskuupäeva.

Viimati uuendatud Detsember 2019

Teave kooli kohta

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... Loe edasi

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. Näita vähem