MSc rahvusvahelises personalijuhtimise valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Globaliseerumine ja muutuv majandusmaastik on kasutusele võtnud uusi võimalusi ja tavasid tõhusaks personalijuhtimiseks. Meie rahvusvahelise personalijuhtimise magistrikraad arendab teie arusaamist reaalsetest inimressursside küsimustest ja varustab teid vajalike oskustega tegutseda üle riigipiiride kui inimressursside professionaal.

Programmi ülevaade

Põhineb meie personalijuhtimise magistrikraadi edukusel, hiljuti kasutusele võetud rahvusvahelise personalijuhtimise magistrikraad annab juhtidele peamised praktilised, teoreetilised ja uurimisoskused, mis on seotud rahvusvaheliste organisatsioonide ja riigipiiride ületamise vajadustega. Sellel magistrikraadil saate aru personalijuhtimise põhiteooriatest, põhjalikud teadmised konkreetsetest IHRM-i tavadest ning arusaam rahvusvahelistest personalijuhtimise küsimustest.

Programmi struktuur

Esimesel ametiajal (september-detsember) läbite neli põhikursust ja teisel õppeaastal (jaanuar-mai) kaks põhikursust. Teisel ametiajal on teil võimalus valida ka kaks valikukursust, mis võimaldavad teil kohandada õpinguid valitud karjäärile. Lõputöö kirjutatakse suveperioodil (juuni-august) ja seda jälgib akadeemiline juhendaja. Üldiselt on programm kavandatud hõlmama kiireid praktilisi ja teoreetilisi arenguid IHRM-i valdkonnas.

Tööstuse lingid

Tugev akadeemiline baas, kirglik õppejõud ja rahvusvaheline üliõpilaskond tagavad meie kesklinna ülikoolilinnakus rahuldava õpikogemuse. Koolil on laialt levinud tööstusliidud, mis võimaldavad teil kasutada mitmesuguseid külalisesinejaid. Varem on kõnelejad kaasanud Procter ja Gamble'i juhtivse personalihalduri Heineken'i ja Edinburghi John Lewis Partnerluse tegevdirektori personalijuhina.

119394_Capture.JPG

Karjäärivõimalused

Meie diplomeeritud personali- ja arendusinstituudi poolt täielikult akrediteeritud magistrikraad pakub kombinatsiooni üldistest personalitöötajatest ja rahvusvahelistest personalikursustest, mis võimaldavad teil jätkata karjääri mitmesugustes inimressurssidega seotud rollides, näiteks rahvusvaheline karjäärinõustaja, rahvusvaheline Personalianalüütik ning kvaliteedi ja mitmekesisuse eest vastutav ametnik. Erilist rõhku pannakse rahvusvahelistele korporatsioonidele, kuid lõpetajana on teil võimalus töötada ka avalikus sektoris, VKEdes ja kolmandas sektoris.

Õpitulemused

Rahvusvahelise personalijuhtimise magistrikraad (IHRM) annab üliõpilastele teadmised, mõistmise ja põhioskused, mida rahvusvahelises kontekstis rahvusvaheliste organisatsioonidega töötavad personalitöötajad vajavad, ning võimaldada üliõpilastel dünaamilistesse organisatsioonidesse tõhusalt kaasa aidata. Seda programmi järgivad õpilased:

  • Näidake, kuidas mõista IHRM-i peamisi termineid, teooriaid / kontseptsioone ja tavasid.
  • Saage valikkursuste kaudu põhjalikud teadmised konkreetsetest IHRMiga seotud teooriatest, oskustest ja tavadest.
  • Hinda globaliseerumise suurenemise mõju inimressursside juhtimiseks, pöörates erilist tähelepanu rahvusvaheliste ettevõtete jaoks mõeldud IHRM-ile.
  • Arendada oskust teha kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid uuringuid ning rakendada neid teadmisi iseseisvalt konstrueeritud töö (st väitekirja) kontekstis.
  • Määratlege ja hinda eetiliste probleemide olulisust personali tööpraktikas ja inimeste töökohas juhtimises.

Riiki sisenemise nõuded

Sisenemine meie magistrikursuste programmidesse on tugevalt konkurentsivõimeline. Võite edukat taotlust suurendada, ületades minimaalsed programminõuded.

Akadeemilised nõuded

Teil on vaja Suurbritannias esmaklassilist või 2: 1 kiitust ühes allpool toodud õppeaines heast ülikoolist või samaväärset välismaist kvalifikatsiooni.

Akadeemiline taust

Tavaliselt nõutakse bakalaureuse kraadi mis tahes õppeaines. Kandidaadid peavad näitama üles huvi jätkata karjääri personalijuhtimise alal. Teie rakenduse toetamine Eelistatakse neid, kelle hinne ületab miinimumnõudeid, kuna selles programmis on tugev konkurents.

Taotlused praegustest üliõpilastest

Viimase aasta bakalaureuseõppe üliõpilased on oodatud kandideerima, kui teie õpingud lõpetatakse enne MSc programmi alguskuupäeva.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... Loe edasi

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. Näita vähem