Ülevaade

Meie magistrikraad Rahvusvaheline personalijuhtimise kursus põhineb inimressursside juhtimise teoorial ja praktikal, et uurida rahvusvaheliste operatsioonidega seotud unikaalseid tegureid ja kultuurilist tundlikkust.

Kogu meie MSc saate uurida kaasaegseid arutelusid personali juhtimise tavasid ja uurida lähenemisviise, mida tööandjad võtavad inimressursside juhtimiseks. Sa saad aru, mida on vaja kohalike ja ülemaailmsete HR-süsteemide arendamiseks, mis kaaluvad ettevõtete sotsiaalset vastutust, innovatsiooni ja osaluspraktikat.

See kursus annab kriitilise akadeemilise hinnangu lähenemisviisidele, mida rahvusvahelised tööandjad võtavad HRM-ile. Keskendutakse sellele, kuidas vastutus ja jätkusuutlikkus mõjutavad personalihaldust, samuti uuritakse, kuidas organisatsioonid HR-tavasid mõjutavad.

Me varustame teid põhjalikumate probleemide ja tööga seotud murede laiemast vaatepunktist, pakkudes teile alust tõhusate otsuste tegemiseks juhina tulevikus.

Kursuse lõpus saate sügavamat arusaamist kaasaegsetest muutustest, väljakutsetest ja töö- ja töövõimalustest kogu maailmas.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Teil on võimalus arendada oskusi, mida vajavad personali spetsialistid

# 2 Meie Flying Start'i juhtimisprogramm aitab teil areneda oma tugevate külgede eneseteadvus ja omandada uusi oskusi toetavas keskkonnas

# 3 Me oleme kolmanda koha Šotimaal personalijuhtimise jaoks (National Student Survey 2017)

Kursuse eesmärgid

Me ei usu, et olete varem õppinud juhtimist. Põhimoodulid annavad teile töökogemuse HR-praktikast globaalses kontekstis. Valikainete moodulid annavad teile võimaluse uurida laiemat HRM-i teemasid.

Tuleviku äriringkondade ettevalmistamine

University of Stirling magistriõppe magistrikraad ületab õpikuid ja õppekeskusi, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikus esinemisest, keerulistes olukordades surve all töötamiseks ja konfliktide lahendamiseks. Lisateavet Flying Starti kohta.

Ettevalmistus rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad õppima Ühendkuningriigis

Eduka ettevalmistus on interaktiivne veebiõppevahend rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Ühendkuningriiki õppima. Vaadake veebisaidi "Valmistuda eduks", et saada rohkem teavet.

MSc International Human Resource Management auhind

Uuringupõhine 200 GBP auhind on avatud kõigile üliõpilastele, kes tegelevad MSc International Human Resource Management dissertatsiooni ja antakse õpilasele, kes esitab parim väitekirja. Auhind võidakse jagada, kui enam kui üks väitekiri saavutab kõrgeima märgi.

Kursuse üksikasjad

See on üheaastane täiskoormusega kursus, mis koosneb kahest semestrist, millele järgneb HR-juhtumiuuringu projekt suvekuudel.

Uuringupõhine auhind on avatud kõigile õpilastele, kes pakuvad konsultatsiooniprojekti ja antakse õpilasele, kes esitab parimat projekti. Auhinda võib jagada, kui rohkem kui üks projekt saavutab kõrgeima märgi.

Õpetamine

Teid õpetatakse loengute, seminaride, töötubade, ettekannete ja juhtumiuuringute abil.

Teie õppimist ja arengut toetavad ka külaliskursused, välitreeningud ja võimalus osaleda praktikumide simulatsioonides koos kaasõpilastega kogu juhtimiskoolis.

Hindamine

Sind hinnatakse koos kursuste ja eksamitega, sealhulgas grupi esitlustega ja aruannetega.

Kursuse direktor

Dr Linda Perriton

44 (0) 1786 467380

msc-hrm@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: £ 7,900
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Kodu / EL: £ 7,900 - ülemere: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi