MSc rahvusvahelises projektijuhtimises (ehitusjuhtimine)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Suurbritannia juhtivate akadeemikute poolt välja töötatud programm arendab mitmekülgset oskuste kogumit, mis on vajalik rahvusvaheliste projektide edukaks haldamiseks.

Õpetajate meeskonnal on kogemusi projektijuhtimise asjatundlikkuse pakkumisel, mis hõlmab kõiki viit mandrit.

Nõudlus projektijuhtimise spetsialistide, eriti projektide juhtimise ja koolituse valdkonnas, kasvab kiiresti. Nõudlus paljudes piirkondades ületab pakkumist, sest rohkem ettevõtteid võtab vastu projektijuhtimise kultuuri ja projektide arv kasvab kogu maailmas.

Akrediteeritud nelja juhtiva kutseorganisatsiooni - Projektijuhtimise Assotsiatsiooni (APM), Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS), Chartered Building of Building (CIOB) ja Projektijuhtimise Instituudi (PMI) - poolt. need, kes soovivad jätkata karjääri ehitusprojektide juhtimises.

Programmi sisu

See programm on edukalt ehitatud väljakujunenud MSc Ehitus Management programmi (mis on nüüd spetsialist Pathway ) ja jagab olulist osa personali teadmisi ja mooduleid pakutakse. Programm pakub ka mitmeid rahvusvahelisi mooduleid, mis arendavad edasi kasulikkust, võimalusi ja sünergiat olemasolevate pakkumistega. Need moodulid rõhutavad projektijuhtimise oskusi ja rahvusvahelist perspektiivi, mis on visualiseeritud programmi lõpetaja jaoks. Nad tutvustavad erinevaid teemasid, mis on seotud rahvusvahelise ehitus- ja projektijuhtimisega, nagu International Construction Project Finance.

Uurimismeetodid on integreeritud väitekirja moodulisse, mis on mõeldud selleks, et anda üliõpilasele vajalikud oskused, et viia läbi nii akadeemiliselt kui ka tööstuses põhjalikud uuringud. Dissertatsiooni võistluses osalemine annab üliõpilastele hindamatu võimaluse informeerida väitekirja uurimise küsimustest ja tutvustada neid kaasatud protsessidele.

Programmil on järgmised moodulid:

  • Projektijuhtimine - tagab projektijuhtimise sügavama mõistmise nii projektijuhtimise põhimõtete kui ka projektide planeerimise osas, kasutades sobivat tööstusharu standard tarkvara ja kontseptsioone.
  • Ehitusjuhtimine, mis annab täieliku kontseptuaalse arusaama ehitussektorist kõrgema juhtkonna seisukohast. Moodul integreerib ka mõned APM-i pädevuste elemendid integreerimise ja ulatuse haldamise osas - APM-i akrediteerimise oluline aspekt.

Ehitusmajandus ja riigihanked võtavad makroülevaate ehitussektori struktuurist, sealhulgas materjalide tarnimisest ja suhetest kogu majandusega. Ohutuse, tervise ja keskkonna projektide riskide juhtimisel keskendutakse ohutuse, tervise ja keskkonna usaldusväärse riskijuhtimise aluspõhimõtte ja universaalse põhimõtte kaotamisele ning ohutusjuhtimissüsteemide ja koolituse, käitumisohutuse ja -ohutuse kultuuri mõistete analüüsimisele. . Riskide ja väärtuste juhtimine uurib riskide kindlakstegemise, analüüsi, vastuvõtmise ja edastamise metoodikaid, mis on projekti edu ja väärtuse haldamise meetodite olulised elemendid

Lisaks ülaltoodud põhilistele moodulitele kujutab programm endast mitmeid võimalikke valikained / valikuid, mis tugevdavad kaasaegse ehitussektori professionaalseid nõudeid. Need moodulid rõhutavad mitmesuguseid oskusi, sealhulgas ehituslepingud ja vaidlused, ehituse finantsjuhtimine, ehitus- ja kinnisvaraettevõtete strateegiline juhtimine, energiaaudit

Programmi haridusalased eesmärgid

Programmi üldised haridusalased eesmärgid on järgmised:

  • Olema varustatud teadmiste ja oskustega, et nad saaksid töötada Ühendkuningriigis ja rahvusvaheliselt ehitussektori projektijuhina;
  • Arendada pädevust mitmesugustes asjakohastes erialadel;
  • Arendada üliõpilase kriitilisi ja analüütilisi volitusi seoses erinevate vaadete analüüsiga uute kontseptsioonide kohta ja võimaldada neil hinnata neid pidevalt muutuva tööstuse taustal;
  • Saavutada oskused, et kohaneda ja positiivselt reageerida muutustele;
  • Töötada välja kriitilised, analüütilised probleemipõhised õpioskused ja ülekantavad oskused, et valmistada neid ette projektijuhtiks ehituses;
  • Tõhustada nende suhtlemisoskuste arendamist;
  • Tema tööks vajalike oskuste edasiarendamine;
  • Saage õppimiskogemus, mis edendab ja julgustab elukestva õppe üliõpilaste kultuuri edasiseks õppimiseks oma pideva erialase arengu kontekstis.

Construction Management Pathway

Ehitustööstuse koolitusnõukogu (CITB) toetusel loodud programm on kavandatud vastama kasvavale nõudlusele uuenduslike ja kaugeleulatuvate ehitusjuhtide järele.

See pakub valikut mooduleid, mis hõlmavad mitmesuguseid oskusi, mida kaasaegsed ehitustöötajad vajavad. See tuleneb kasvavast püüdlusest leida traditsiooniliste hanketeede ja juhtimismeetodite asemel jätkusuutlikke ja keskkonnasõbralikke ehitusmeetodeid ja uuenduslikke juhtimisviise.

Programm hõlmab oskusi, mida kaasaegsed ehitustöötajad vajavad tööstuse väljakutsetega tegelemiseks. See pakub hiljutisi koolilõpetajaid ja kogenud spetsialiste, kellel on suurepärane võimalus uuendada oma oskusi, et parandada nende karjäärivalikuid.

Mooduli teave

Strateegiline juhtimine ehitus- ja kinnisvaraettevõttes: moodul arendab ülevaate strateegilistest otsustamisprotsessidest, mis on organisatsioonidele vajalikud organisatsiooniliste eesmärkide loomiseks ja täitmiseks. Samuti uuritakse strateegiatüüpe ja nende edukat kasutamist.

Kaasaegsed analüütilised meetodid vaadatakse läbi ja hinnatakse. Ettevõtte strateegiat mõjutavaid tegureid vaadeldakse ja kontekstualiseeritakse seoses ehitus- ja kinnisvaratööstuse ning ettevõtjatega.

Kulud

Õppemaksud tuleb maksta ülikoolile, kuid mõned õpilased saavad õppemaksu toetust. Teile asjakohased tasud ja rahaline toetus sõltuvad sellest, kus elasite enne ülikooli jõudmist.

Rahvus

Sisenemise nõuded

Kõik siin loetletud sisenemisnõuded esindavad tavapäraselt taotletava programmi sisenemise nõudeid. Sisseastujate meeskond võib hinnata teie abikõlblikkuse hindamiseks täiendavaid tõendeid, olenevalt teie täielikust akadeemilisest / tööhõive taustast.

Tüüpilised sisenemise nõuded

UK Autasud kraadi (või samaväärne) 2: 2 mis tahes ehitus-, geodeesia- või inseneriteadusega seotud teemal. Teise võimalusena kaalutakse taotlejaid, kellel on Suurbritannia Auhinnakraad (või samaväärne) 2: 1 muudest taustadest või täisliikmeks prahitud ehitatud keskkonna professionaalses asutuses (nt MRICS, MCIOB, ARIBA, MICE, MAPM).

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6,0 (või samaväärne) ilma elementita allpool 5.5.

Rahvusvahelised Pathways

Rahvusvahelised üliõpilased, kes ei vasta akadeemilistele nõuetele, võivad saada rahvusvahelise diplomi programmi. Selle INTO kursuse lõpuleviimine nõutavate klassidega tähendab Glasgow Caledonian Ülikooli kraadiõppe programmi tingimusliku pakkumise tagamist. Kui te ei täida inglise keele nõudeid, võite olla abikõlblikud inglise keele jaoks ülikooli õppekavas.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of Lond ... Loe edasi

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of London’s most attractive locations, GCU London is in proximity to the capitals globally recognised financial and fashion industries. The campus offers a range of MBA and courses, high quality teaching and links with international businesses. GCU London provides students with an enriching and diverse learning experience underpinned by a vibrant international, intellectual and cultural life. We attract students from over 56 countries, from a range of backgrounds from all corners of the world. Näita vähem