MSc rahvusvahelises projektijuhtimises (energeetika, ehitusjuhtimine, nafta ja gaas)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Akrediteeritud: CIOB PMI APM RICS

Arendada oskusi rahvusvaheliste projektide edukaks juhtimiseks. Rahvusvaheliste projektijuhtide kasvav ülemaailmne konkurents ja üha keerukamad reguleerivad struktuurid võivad oluliselt mõjutada organisatsiooni tõhusust ja on suure nõudlusega.

GCU MSc International Project Management oli kavandatud vanemate tööstuse praktikud ja juhtivad akadeemilised eksperdid. Seda tarnib õpetamise meeskond, kellel on kogemusi projektijuhtimisalaste teadmiste pakkumisel kõigis viies kontinendis.

Saadaval täistööajaga, osalise tööajaga ja kaugõppega pakub programm rahvusvaheliste projektijuhtide jaoks eliit- ja väga asjakohaseid mandaate. See on akrediteeritud nelja maineka rahvusvahelise kutseorganisatsiooni poolt; projektijuhtimise assotsiatsioon (APM), Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS), Chartered Institute of Building (CIOB) ja Project Management Institute (PMI).

Valmistuge edukaks professionaalseks projektijuhiks, omandades tööriistu kõrgekvaliteediliste projektide saamiseks ajakava, eelarve ja ulatuses. Samuti omandate oskused projektide juhtimiseks üle rahvusvaheliste piiride.

  • Õppige, kuidas teha koostööd nii kohalike kui ka globaalsete osalejatega rahvusvahelises keskkonnas
  • Harjuta erinevaid kultuurilisi, sotsiaalseid ja majanduslikke võimalusi
  • Arendada oskusi projektijuhtimist, projekti ökonoomikat, ehitusjuhtimist, riski- ja väärtusehaldust ning rahvusvahelist projekti rahastamist

Valige kolmes valdkonnas spetsialiseerumine:

  • Energia: kui energiavajadus kasvab 2035. aastaks 35% ja kliimamuutuste ja jätkusuutlikkusega seotud olulised probleemid on, on praegu ja tulevikus kriitiline valdkond.
  • Ehitus: Uurige tipptasemel teemasid, nagu keskkonnasõbralik ehitus ja uuenduslikud juhtimismeetodid, mis on välja töötatud ehitustööstuse koolitusnõukogu (CITB) toetusel.
  • Nafta ja gaas: uurige peamisi tänapäevaseid tööstusharu probleeme, sealhulgas globaalset ökonoomikat, globaalsete energiaallikate mitmekesisust ja keskkonnaprobleeme.

Sõltumata sellest, millist ala soovite rõhutada, arendate välja olulisi teadmisi ja oskusi, mis on väga olulised reaalmaailma probleemidele, millega kogukonnad kogu maailmas kokku puutuvad. Te saate aidata edukama ja jätkusuutlikuma ühiskonna loomist, avaldades positiivset mõju ja panustades ühist kasu.

Graduate väljavaated

Ekspertprojekti spetsialistide nõudlus kasvab kiiresti, kuna rohkem ettevõtteid kogu maailmas võtavad vastu projekti juhtimiskultuuri. Kuna GCU MSc International Project Management on kooskõlas ülemaailmsete akrediteerimisstandarditega, on teil hea ettevalmistus, et käivitada rahuldust pakkuv karjäär valitud piirkonnas.

Mida sa õpid

Energia

Energia moodustab meie igapäevaelu kriitilise osa ja 2035. aastaks kasvab see nõudlus 35% võrra. See on tööstus, mis kasvab ja areneb lähitulevikus.

Energia karjäär hõlmab selliste oluliste küsimuste lahendamist nagu kliimamuutused ja säästvuse parandamine ning uute kütuseallikate väljatöötamine.

Energiamoodulid on järgmised:

Energiaaudit ja energiavarustuse juhtimine

See moodul keskendub erinevates tööstuslikes protsessides kasutatava energia hulga auditeerimise ja haldamise tehnikatele. Moodul annab arusaama energiaauditi ja -energia varahalduse strateegiast ja protseduuridest. Juhtumiuuringute kogu kasutamise ajal esitab moodul energianõude, energiatarbimise haldamise, rajatises energiatõhusust mõjutavate tegurite ning alternatiivsete strateegiate ja tehnoloogiate kasutuselevõtu tasuvuse analüüsi. Samuti käsitletakse teiste toorainete tõhusat kasutamist, näiteks veetarbimist.

Taastuvenergia tehnoloogiad

Taastuvenergiat peetakse säästva arengu strateegia lahutamatuks osaks. See moodul keskendub taastuvate energiaallikate tehnoloogiatele, mis tõenäoliselt õnnestuvad Suurbritannias ja teistes parasvöötme riikides, st päikeseenergia, jäätmete, tuule, hüdroenergia ja biomassi energia. Arutelu teemade hulka kuuluvad ressursside ulatus ja varieeruvus; ekspluateerimise tehnoloogiad; tehnilised ja majanduslikud võimalused; integreeritud (hübriidsed) süsteemid. Taastuvenergia süsteemide kavandamiseks ja analüüsimiseks uuritakse tarkvaratööriistu.

Ehituse juhtimine

CITB ehitustööstuse koolitusnõukogu toel välja töötatud programm on kavandatud nii, et see vastaks kasvavale nõudlusele uuenduslike ja kaugeleulatuvate ehitusjuhtide järele.

See pakub valikut mooduleid, mis hõlmavad mitmesuguseid oskusi, mida kaasaegsed ehitustöötajad vajavad. See tuleneb kasvavast püüdlusest leida traditsiooniliste hanketeede ja juhtimismeetodite asemel jätkusuutlikke ja keskkonnasõbralikke ehitusmeetodeid ja uuenduslikke juhtimisviise.

Programm hõlmab oskusi, mida kaasaegsed ehitustöötajad vajavad tööstuse väljakutsetega tegelemiseks. See pakub hiljutisi koolilõpetajaid ja kogenud spetsialiste, kellel on suurepärane võimalus uuendada oma oskusi, et parandada nende karjäärivalikuid.

Ehitusmoodulid on järgmised:

Ehitus- ja kinnisvaraettevõtete strateegiline juhtimine

Moodul arendab ülevaadet strateegiliste otsustusprotsesside jaoks, mis on organisatsioonide jaoks vajalikud ja organisatsiooni eesmärkide saavutamiseks vajalikud. Samuti uuritakse strateegiate tüüpe ja nende edukat kasutamist. Läbi vaadatakse ja hinnatakse tänapäevaseid analüüsimeetodeid. Korporatiivstrateegiat mõjutavaid tegureid vaadeldakse ja kontekstitakse seoses ehitus- ja kinnisvaratööstuse ning moodustavate ettevõtetega.

Nafta ja gaas

Nafta- ja gaasitööstust mõjutavad suuresti mitmed tegurid, sealhulgas globaalse majanduse üleminek, arenev globaalne energiavarustus ja keskkonnaküsimused. Tööstusharudes töötavate inimeste jaoks on üha suurem nõudlus selle keeruka ärikeskkonna aruka teadlikkuse arendamiseks ja nende muutuste mõjust organisatsioonidele.

Professionaalne projektijuht peab andma projekte ajakavale, eelarvele, ulatusele ja paremale kvaliteedile. See MSc arendab mitmetahulist oskuste kogumit, mis on vajalik nafta- ja gaasitööstuse rahvusvaheliste projektide edukaks juhtimiseks.

Nafta ja gaasi moodulid on järgmised:

Nafta- ja gaasitööstus

See moodul tutvustab üliõpilast peamistest põhimõtetest ja tegevustest ülemaailmses nafta- ja gaasitööstuses. See hõlmab süsivesinike varude seaduslikku omandilist kuuluvust, strateegilisi investeeringuid ning nafta- ja gaasitööstuse tootmis- ja tootmisahela järgmise etapi tegevust. Moodulisse lisatakse ka tervishoiu- ja ohutusstandardite aspektid.

Nafta ja gaasi lepingud ja vaidlused

See moodul annab õpilastele arusaamise riigihangete ja lepingute haldamisest kaasaegses rahvusvahelises nafta tootmises

Auhind

Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannia auhinnaklass 2: 2 (või samaväärne) mis tahes ehituses, geodeetilistes või inseneritööga seotud teemades.

Kaalutakse ka kandidaate, kellel on 2: 1 Suurbritannia auväärt (või samaväärne) teistest taustadest või täisliikmeks prahitud ehitatud keskkonnas asuvast professionaalsest asutusest (nt MRICS, MCIOB, ARIBA, MICE, MAPM).

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orienteerumissündmused 14. septembril 2018. See täiendav aeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannias ja GCU asumisel enne üldise tudengite juhendamist ja õpetamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Akrediteeringud

Kursus on akrediteeritud nelja juhtiva kutseorganisatsiooni poolt; APM projektijuhtimise assotsiatsioon; RICS Royal Chartered Surveyors; CIOB Chartered Institute of Building ja PMI Project Management Institute.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Loe edasi

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Näita vähem