Ülevaade

Raamatupidamisarvestuse ja rahanduse rollid on üha enam muutunud rahvusvahelisel tasandil. Koos kasvava globaliseerumise ja rahvusvaheliste raamatupidamistavade lähenemisega vastab see kursus ärimaailma nõudlusele lõpetanutena, kes on haritud magistri tasemel rahvusvahelises raamatupidamises ja rahanduses.

Kursus pakub spetsialiseeritud koolitust rahvusvahelises raamatupidamises ja rahanduses ning aitab teil arendada spetsialiseeritud aruandluse ja analüüsi oskusi, mida vajavad ülemaailmsed organisatsioonid. See võimaldab teil saada ka rahvusvaheliste investeerimisküsimuste tunnustamist mitmetest vaatenurkadest.

Kursuse lõpus saate pakkuda tööandjatele arusaama rahvusvahelistest aruandlusstandarditest, millel on üha rohkem globaalne tähendus ja rahvusvaheliste finantsturgude teadlikkus.

Akrediteerimine

Magistriõpe Rahvusvahelise Raamatupidamise Ja Rahanduse on akrediteeritud ACCA (Chartered Certified Accountants), ülemaailmne raamatupidamise asutus.

See akrediteerimine annab lõpetajale automaatse vabastamise neliest dokumentidest, F1-F4 viiendast ja kuuendast, F7 ja F9, mis on võimalik valitud kevadsemestri valikute põhjal.

Mõned MSc moodulid hõlmavad ka õpitulemuste elemente kõigil kolmel tasemel Chartered Financial Analyst (CFA) programm, mis aitab teil edu suunas CFA Charterholder omandisse.

Tudengite juhitav investeerimisfond

Meie üliõpilased on loonud õpilaspõhise juhtimise investeerimisfondi (SMIF), mille on toetanud meie õppejõud raamatupidamise ja rahanduse osakonnas. See võimaldab teil omandada praktilisi kogemusi investeeringute haldamisel reaalsete vahenditega. Üliõpilase juhitud projekt aitab teil oma tööalast konkurentsivõimet paremaks muuta, pakkudes teile erakordset praktilist arusaamist investeeringute hindamise teoreetilistest aspektidest.

Amplify Trading Boot Campi reaalajaline kogemus

Kursus sisaldab innovatiivset nädalapõhist ülemaailmset finantskaubandus- ja koolituslaagrit, mida juhivad meie partner Amplify Trading. Laadimislaager võitis CFA Instituudi haridusalase uuendusliku hariduse andmise (IDEA) auhinna 2015. aastal. Te saate futuurlepinguid Chicago Mercantile Exchange'iga (CME). Kui teete reaalajas kaubanduse, kuid virtuaalse raha abil, läheb boot laagri lõhe finantsturgude akadeemilise mõistmise ja nende praktikasse toimimise vahel.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 MSc International Accounting and Finance on akrediteeritud ACCA (Chartered Certified Accountants Association), ülemaailmne raamatupidamise asutus

# 2 Saate praktilisi kogemusi kaubeldavate turgude kohta nädalapikkuses meistriklassis, mida juhib Amplify Trading

# 3. Oleme järjestatud Šotimaa 5 parimatesse institutsioonidesse ja Suurbritannias 15 parimaks raamatupidamis- ja rahandusalal (Times ja Sunday Times Good University Guide 2018)

Kursuse eesmärgid

Tuleviku äriringkondade ettevalmistamine

University of Stirling magistriõppe magistrikraad ületab õpikuid ja õppekeskusi, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikus esinemisest, keerulistes olukordades surve all töötamiseks ja konfliktide lahendamiseks. Lisateavet Flying Starti kohta.

Kas olete õppinud Ühendkuningriigis?

Eduka ettevalmistus on interaktiivne veebiõppevahend rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Ühendkuningriiki õppima. Vaadake veebisaidi "Valmistuda eduks", et saada rohkem teavet.

Professionaalsed akrediteeringud

Magistriõpe Rahvusvahelise Raamatupidamise Ja Rahanduse on akrediteeritud ACCA (Chartered Certified Accountants), ülemaailmne raamatupidamise asutus.

See akrediteerimine annab lõpetajale automaatse vabastamise neljast oma paberist, F1-F4 viiendast ja kuuendast, F7 ja F9, mis põhineb valikuliselt kevadsemestri valikul.

Kursuse üksikasjad

MSc International Accounting and Finance on üheaastane täistööajaga kursus. Te võtate kuni kümme õpetatavat moodulit üle kahe viieteistkümne nädala semestri, millele järgneb juhendatav väitekiri.

Õpetamine

Õpetamine toimub loengute, väikerühma seminaride, töötubade, probleemide lahendamise klasside, arvutiklasside ja praktiliste juhtumiuuringute õppuste kaudu.

Paljud meie töötajad avaldavad maailma teadustööd juhtivates rahvusvahelistes ajakirjades ning tegelevad uute finantseerimisalade poliitika ja tavade väljatöötamisega ning uuendusliku õpetamise pakkumisega.

Külalisloengud

MSc rahvusvahelises raamatupidamises ja rahanduses üliõpilasena on teil võimalus minna regulaarselt külaliskõnele. Neid korraldatakse tavaliselt kolmapäeva pärastlõunal ning neid annavad juhtivate finantsinstitutsioonide, mõttekodade, regulatiivsete ja kutseorganisatsioonide juhid. Aastatel 2016 ja 2017 olid meie kõnelejad järgmised:

  • Russell Napier - ERICi (Electronic Research Interchange) asutaja
  • Nick Bartlett - Suurbritannia CFA Seltsi haridusjuhataja
  • Ross Lorrimer - klienditeeninduse abiline riigi tänaval
  • Maxim Skorniakov - Walter Scott Global Investment Managementi investeeringute haldur
  • Richard Dunber - Aberdeen Asset Management majandustegevuse ja temaatiliste teadusuuringute juht
  • Kweku Adoboli - endine kaupleja UBSis
  • John Goodwin - Lego tegevdirektor ja tegevdirektor
  • Colin McLean - tegevjuht SVM Asset Management

Hindamine

Hindamine toimub mitmekordse valiku ja kirjaliku klassi testide, kirjalike ülesannete, esitluste, sh grupiülesannete ja kirjalike eksamite kombinatsiooni abil.

Kursuse direktor

Professor David Mcmillan, kursuse direktor

44 (0) 1786 467455

MScIntAccFin@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: £ 7,900
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Kodu / EL: £ 7,900 - ülemere: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi