Ülevaade

MSc rahvusvahelises strateegilises turunduses arendab erialaseid teadmisi ja oskusi, mida vajate turunduskarjääri jätkamiseks.

Te arendate oma tööalaseid teadmisi turundusvahendite ja -tehnikate kohta ning õppite, kuidas neid integreerida edukate turundusprogrammide ja -algatuste kavandamiseks ja rakendamiseks. Rõhuasetus on praktilisel rakendamisel, kus on võimalus arendada oma analüütilisi ja probleemide lahendamise võimeid juhtumiuuringute ja turundussimulatsioonide abil.

Õppimine akadeemikutelt ja üliõpilaste kaaslastelt kogu maailmast annab teile hindamatu vaatenurga turundajate probleemidele ja väljakutsetele tänapäeva globaalses ärikeskkonnas.

Meie juhendajad ja õppejõud on nii turunduses töötavad praktikud kui ka rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemikud, kes viivad läbi maailmatasemel uuringuid, mida avaldatakse regulaarselt juhtivates turundusajakirjades.

Kutsealane akrediteerimine

Oleme uhked, et oleme elukestvas ärikoolides, et hoida Equis, AMBA ja AACSB kolmekordseid akrediteeringuid, mida sageli nimetatakse kolmikkrooniks.

Edetabelid

University of Bradford on 2019 a. Kõrghariduse maailmaülikooli edetabelis maailmas äritegevuse ja majanduse alal 301-400.

107941_the-business-ranking.jpg

Riiki sisenemise nõuded

Teil peab olema tunnustatud ülikoolis kraad (mitte tingimata äri ja juhtimine). Erandlikud kandidaadid ilma esimese kraadita, kuid vastava kutsekvalifikatsiooniga (nt ACCA) ja töökogemus võivad olla lubatud nende sisust.

Inglise keele nõuded

Kui vajame tõendeid inglise keele oskuse kohta, peate te ühes järgmistest tunnustatud testidest saavutama järgmised minimaalsed tulemused:

 • IELTS: 6.0 üldiselt, mitte rohkem kui üks alateade 5,0-le ja ükski all-test alla 5,5 ja University of Bradford täiendava kuue nädala inglise keele eelseisundi kursus, mis tuleb lõpetada enne kursuse algus; või
 • IELTS: üldiselt 6,5, ilma alamkatseta alla 5,5; või
 • Interneti-põhine TOEFL: 94 üldiselt, minimaalsed punktid Kuulamine 17, Reading 18, Speaking 20, Writing 17); või
 • PTE-A (inglise keele-akadeemilise Pearsoni test): kokku 60, ilma alateksita alla 51.

Kandidaatidele, kes ei ole Euroopa Liidu kodanikud, kehtivad täiendavad nõuded, mille valitsus kehtestab üliõpilasviisa andmiseks. Palun kontrollige Ühendkuningriigi siseministeeriumi veebisaiti kõige ajakohasema teabe saamiseks, kuna need nõuded võivad muutuda.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Turundus, planeerimine ja strateegia (MAR7007-A)
 • Rahvusvaheline ärikeskkond (SIB7008-A)
 • Turunduskommunikatsioon (MAR7008-A)
 • Tarbijakäitumine (MAR7011-A)
 • Turundusuuringud: teooria ja praktika (MAR7012-A)
 • Operatsioonide juhtimine (OIM7023-A)
 • Strateegiline juhtimine (SIB7010-A)
 • Ettevõtlus ja innovatsioon (EAE7002-A)
 • Strateegiline turundus (simulatsioon) (MAR7010-A)
 • Rahvusvaheline turundus (MAR7006-A)
 • MSc väitekiri (MAL7012-E)

Võimalus

 • Ettevõtte ja sotsiaalne vastutus (SIB7014-A)
 • Kultuuridevaheline juhtimine (SIB7006-A)
 • Rahvusvaheline äristrateegia (SIB7009-A)
 • Rahvusvaheline magistriõppekool (MAL7004-A)
 • Uurimismeetodid (MAL7003-A)
 • Rahvusvaheline äri arenevates riikides (SIB7011-A)

Valikuline

Õppimine ja hindamine

Programmi õpetamine suunatakse ja seda tugevdatakse kombinatsiooni abil:

 • ametlikud loengud
 • töötajate / üliõpilaste juhitud rühma arutelud
 • isiklik uurimistöö ja juhitud iseseisev õpe
 • õpetused
 • seminarid
 • suunatud lugemine

Neid tegevusi toetab virtuaalse õpikeskkonna kasutamine.

Programm integreerib rakendatud ja teoreetilised teadmised koos hindamisprotsessidega, mis testivad nii distsipliini tundmist kui ka selle rakenduse ja piirangute mõistmist.

Õppimise hõlbustamiseks kasutatakse loenguid ja seminare tavaliselt juhtumiuuringuid ja simulatsioone. Istungeid võib esitada nädalas või plokkidena. Väike rühma istungid kasutavad juhtumiuuringuid ja simulatsioone koos suulise tagasisidega klassis.

Õpilased juhinduvad sobivatest esmastest ja teisestest andmeallikatest ning peavad esitama uuringuid ja esitlusi.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 10,527

Rahvusvaheline: £ 16,040

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Arutelude valik spetsialistide nõustajatega aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades oskusi jahipidamisel. Enamikus meie programmides on karjääriarendusnõustajate otsene panus õppekavasse või spetsiaalselt korraldatud õpikodade kaudu.

Karjäärivõimendaja

Õpingute juhtimise ja õiguse teaduskonna ajal on teil võimalus osaleda meie eristav karjäärinvesteeringuprogrammis kogu kursuse kestel. Programmi eesmärk on varustada teid vajalike oskuste ja kraadiõppe atribuutidega, mis on valmis töökoha leidmisel juhtivate uuenduslike organisatsioonide jaoks. Karjäärivõimaluste suurendamise programm (PDF, 2,8 MB) pakub teile võimalust sertifikaatide saamiseks:

 • Euroopa arvutijuhtlitsents (ECDL) - digitaalse kirjaoskuse kriteerium
 • Sage 50 Raamatupidamine ja Sage 50 Palgaarvestus - koolitus, mis võimaldab teil arendada juhtivaid raamatupidamise ja palgaarvestuse tarkvara oskusi
 • Projektijuht Professionaalsed sertifikaadid - teile antakse sertifikaadiga projektijuhi saamiseks soovi
 • Suured andmeanalüüsid ja aruandlusoskused - tarkvara ja teenused (SAS), mis viivad sertifitseerimisele.

Lisaks hõlmab programm ka meeskonnatöö, usalduse, suhtlemise ja paljude teiste oskuste, mida tööandjad otsivad.

Jätkuva kutsearengu (CPD) sertifikaatide portfelli väljatöötamine näitab tööandjatele, et te pole mitte ainult ambitsioonikas, vaid ka võtad endale vastutuse oma professionaalse arengu eest.

Karjääri väljavaated

See programm valmistab ette õpilasi üldise või erialase karjääri turustamises ja juhtimises paljudes organisatsioonides, alates suurtest rahvusvahelistest ettevõtetest kuni erasektori VKEde ja avalik-õiguslike ja mittetulundusühingute poole.

Tüüpilised turundusülesanded oleksid turunduse juhtimine, toodete või teenuste haldamine, reklaam, turu-uuringud, kommunikatsioon ja nõustamine.

Välismaal õppima

Õpilastel on võimalus laiendada oma rahvusvahelist kogemust, osaledes aastaringselt meie programmide kõrvale kaasatud õppereisidel. Need ekskursioonid toimuvad teaduskonnas, kus kõik kulud kaetakse. Varasemad ekskursioonid on sisaldanud reise Bahreini (Ahlia Ülikool) ja Katarisse (Katari Ülikool).

Need ekskursioonid aitavad meie õpilastel omandada teadmisi rahvusvahelise ettevõtluse ja ettevõtluse kohta, samuti pakuvad võimalusi praktika arendamiseks ning suhtlemis- ja inimestevaheliste oskuste arendamiseks. Õpilastele antakse praktiline võimalus rakendada klassis omandatud teadmisi, kuid samal ajal teadvustades erinevaid kultuure ja tugevdades rahvusvahelisi suhteid.

Õpilased osalevad nii teooria kui ka praktikaga seotud tegevuste dünaamilises segus, sealhulgas interaktiivsete probleemide lahendamise töötoad, ettevõtete külastused, kõnelejate kõned (avalikust ja erasektorist), kultuurikülastused ja sotsiaalsed tegevused

Uuringute toetus

Efektiivse õppimise teenus (ELS) on juhtimis- ja õigusteaduskonnas asuv spetsiaalne rajatis, mis on loodud selleks, et toetada meie õpilasi oma akadeemilise õppe maksimeerimiseks (nt ülesanded ja eksamid) ning aidata välismaal õppijatel kiiresti kohanduda Ühendkuningriigi akadeemilistele nõuetele.

ELS pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas mitmesuguseid seminare, mis kestavad aja jooksul, 1–1 konsultatsiooni ja laiaulatuslikke trükitud ja võrguressursse, et rahuldada kõiki võimalikke arengualasid.

Teadusuuringud

Juhtivkooli teaduskonna tugev teaduskultuur teavitab meie õpilaste õpetamist ja õppimist.

Meie ulatuslikud tööstusvõrgustikud annavad võimaluse nende teadmiste rakendamiseks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
10,527 GBP
Avaleht / EL: £ 10,527 / International: £ 16 040
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date