Informeerituna tööstuse nõudluse ja paljude töövõimaluste hulgast, pakub Glasgow Caledonian University ja MSc rahvusvahelise turismi ja ürituste juhtimise programm praktilisi ja tehnilisi kogemusi, mida peate maksimeerima võimalusi, mida see kasvav sektor pakub.

Nautige tõeliselt rahvusvahelist kogemust, mis võimaldab võrgustikku, vabatahtlikku tegevust ja tööst tööst koos külalislahkutega valdkonna juhtivatelt külalistele.

Mida sa õpid

  • Suurbritannia ja ülemaailmse perspektiivi mõistmise või reaalmaailma probleemide arendamine, vastutustundlike otsuste tegemise ja eetilise käitumise kindlakstegemine
  • Praktiliste oskuste omandamine, tööstuspraktika ja väljasõidud
  • Digitaalsete oskuste suurendamine võtmevaldkondades nagu turundus, projektijuhtimine ja visuaalsed esitlused

Sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada kõrgemat määra.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 või samaväärne

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Moffat stipendium

Moffat stipendium toetab üliõpilasi, kes tegelevad reisimise, turismi või sündmuste tööstusega. Auhinnad kuni 3600 £ on saadaval selle programmi õpilastele, kes õpivad GCUs. Selle stipendiumi taotlemise tähtaeg on 28. juuli 2018 kell 17.00. Rohkem infot

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Õppetöö ja teadustöö

Me oleme pühendunud oma lõpetajate varustamisele üha enam globaliseerunud teadmistepõhise majanduse väljakutsetega, tagades nende tööhõive saavutamiseks kõige paremad võimalused.

Sündmuste, spordi ja turismi meeskond koosneb õppejõududest ja aktiivsetest teadustöötajatest, kes avaldavad akadeemilistes ajakirjades ja osalevad peatükis toimetatud raamatute mahtudele nende konkreetses õppevaldkonnas. Programmid põhinevad seisukohal, et Šotimaal, Ühendkuningriigis ja kogu maailmas on olulised sündmused, spordi- ja turismitööstused.

Meie õpilased saavad kasu ka külalisloengutest, mida teevad tööstuse eksperdid ja väljasõidud.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust GCU - Glasgow School for Business and Societyis »

Viimati uuendatud July 29, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev