MSc rahvusvahelises turismis

Üldine

Programmi kirjeldus

American Hotel Academy on osa American European Education (AEE) organisatsioonist, mis on pühendunud õpilaste harimiseks asjakohaste ja ajakohaste teadmistega. Selle ülesanne on ergutada õpilaste kujutlusvõimet hariduse kaudu. AEE hõlmab kolme kooli kahes erinevas kohas (Brasov, Rumeenia ja New York, USA), mis on üksteisest sõltumatud, mõlemad erinevates tööstusharudes või nišis: American Hotel Academy - Hospitality Industry, TASTE Culinary Business Academy - kulinaarne tööstus ja Manhattan Studies Institute - Digitaalne turundustööstus (?).

Magistriõpe rahvusvahelises külalislahkuses

Professionaalselt orienteeritud õppeprogramm, nagu kõik American Hotel Academy pakutavad programmid, on kursus võimalus lõpetada magistrikraad ühe aasta jooksul. Lisaks üksuste tugevatele teoreetilistele toetustele ühendab see tööstuspõhise probleemide tuvastamise, probleemide lahendamise võimalused ja rakenduse. Õppimist toetab üliõpilaste kokkupuude tööstuse kogenud kõnelejatega, võimalused professionaalseks võrgustamiseks ja suhete loomiseks teiste õpilaste ja tööstusega.

107649_logo-Manchester1.jpg

See on range akadeemiline kraad, mis põhineb Manchester Metropolitan University standarditel, mis toetavad strateegilise mõtlemise võimeid ja otsuste tegemise oskusi, tuginedes tugevatele akadeemilistele teadmistele. Need oskused on olulised neile, kes soovivad taotleda juhtivatel kohtadel külalislahkuse ja turismiga seotud ärikeskkonnas.

Programmi eesmärk on ka arendada sügavamat arusaamist juhtimisviiside, strateegilise turunduse, finantsjuhtimise, innovatsiooni ja ettevõtluse, projektijuhtimise ning teadustöö protsesside ja tavade kohta, mida saab kasutada andmete kogumiseks, mida kasutatakse otsuste tegemine konsultatsiooniaruannete või tööstusega seotud uuringute jaoks.

Programmile pääseb ligi, kui nad vastavad abikõlblikkuskriteeriumidele, viimaste kõrgkoolilõpetajate poolt, külalislahkuse spetsialistide või ettevõtlusalaste spetsialistide poolt, kes otsivad karjääri vahetust oma ärirakenduses.

Programm on kolm semestrit, mille pikkus on üle ühe aasta, ja see on paindlik ajakava, mis võimaldab hoida täistööajaga tööd. Kursused on planeeritud umbes kaks korda kuus nädalavahetustel Brasovis. (vt akadeemilist kalendrit tegelike kuupäevade kohta).

Klassid on planeeritud kogu päeva laupäeval ja pühapäeval American Hotel Academy'is Brasovis. Kohapeal pakutakse vaheaegu ja sööki, mis võimaldab õpilastel suhelda teiste üliõpilaste ja õppejõududega. Toetusõpinguteks pakutavad ressursid hõlmavad uurimiskeskuse ruumi, kus õpilased saavad töötada grupis või iseseisvalt; ja vajadusel keele redigeerimise ja andmete analüüsi toetamine.


Õpperežiimid

Õppekeeleks on inglise keel.

Õpetamismeetodid hõlmavad arutelusid, juhtumiuuringuid, simulatsioone ning individuaalseid ja meeskonnaprojekte. Kõik need on lõpule viidud seminaridel, mille korraldavad õppejõud (tööstuse juhid ja teadlased, kellel on tööstuse kogemus), kes on valmis jagama oma kogemusi ja selgitama teoreetilisi kontseptsioone ja kuidas nad igapäevases töös töötavad.

Õpilasi hinnatakse iga teema kohta läbi eksamite, projektide ja ülesannete kombinatsiooni. Kursused sisaldavad õppehinnanguid ja ülevaatusi, et õpilasi pidevalt ette valmistada üksikute üksuste poolt nõutavate hindamisprotsesside jaoks

Individuaalse uuringu veebipõhine toetus on juurdepääs Manchester Metropolitan University ja American Hotel Academy õppevahenditele.

Kursuse kohaletoimetamise meetod 1 - spetsiaalselt mõeldud Rumeenia üliõpilastele -

Programm on üles ehitatud nii, et õpilased saaksid jätkata täistööajaga töökohti. Kõik klassid toimuvad nädalavahetustel kogu päeva laupäeval ja pühapäeval. Õpilased peavad kohustuma osalema kõikides klassides, et saada üksuse juhendamisest ja õppejõudude suhtlemisest maksimaalset kasu.

Üliõpilaste toetuseks on:

 • Kooli klassiruumis nädalavahetustel;
 • E-õppe platvormil vajadusel elus kontaktis õppejõududega;
 • Individuaalne uuring, mis nõuab, et õpilased loeksid teksti, hindaksid juhtumiuuringuid, vaataksid videoid vastavalt üksuste nõuetele;
 • American Hotel Academy'i kõnelejate külastamine;
 • Tööstuse planeeritud külastused, mis võimaldavad õpilastel oma tööstusharus kontakte teha;
 • Tegevused, mis võimaldavad grupil omavahel, tööstusharu töötajatega ja külalisesinejatega võrku suhelda. Paljud tegevused on korraldatud Akadeemia poolt ning meistrite õpilasi kutsutakse ühinema.

Kursuse kohaletoimetamise meetod 2 - rahvusvahelised üliõpilased -

Lisaks ülaltoodud toetusele:

 • Õpilased, kes kolivad oma õppeaastaks Brasovisse, saavad ligipääsu uurimiskeskuse ruumile, kus nad suudavad oma projektide ja ülesannetega päeva jooksul töötada.
 • Täiendava akadeemilise toetuse kaalumine toimub individuaalselt, sõltuvalt nõutavast toetusest.

Uuringu semester

Kolmandal poolaastal toetatakse kõiki üliõpilasi, kellel on lubatud jätkata iseseisvat uurimisprojekti ja väitekirja kirjutamist:

 • Juhendaja määramine, kes juhib üliõpilast esmase ja sekundaarse uurimisprotsessi kaudu ning väitekirja kirjutamine;
 • Juurdepääs kirjandusele, online-kirjandus ja õppetoetus;
 • Juurdepääs teadusuuringute keskusesse, kus õpilased saavad töötada ja lugeda vaikses keskkonnas;
 • Juurdepääs andmete analüüsimiseks, kui üliõpilane soovib teha statistilist analüüsi (omal kulul);
 • Inimeste nimed keele redigeerimiseks lähenemiseks, kui õpilane seda nõuab (omal kulul);
 • Juurdepääs väitekirja plagiaati käsitleva aruande saamiseks - esitamise juurde;
 • Juurdepääs oma õppejõududele täiendava toetuse saamiseks veebipõhise platvormi kaudu


Kraadi nõuded

Juurdepääsu saamiseks MSc programmi viimasel poolaastal peavad õpilased vastama järgmistele kriteeriumidele:

 • läbige kõik eelmised semestriüksused.
 • tõestada inglise keele oskust vähemalt IELTS 6.5 (või samaväärne skoor TOEFL või Cambridge). Need tõendid on vajalikud enne teise poolaasta lõppu.

Lõpetada magistrikraadiga rahvusvaheline külalislahkus

 • saada veel 60 ainepunkti, kirjutades ja kaitsesid väitekirjaid doktoritöö komitee ees.


Karjääri kujundamine

Karjääriarendusteenused

American Hotel Academy pakub üliõpilaste teenuste osakonna kaudu karjääriarendusteenuseid.

Akadeemiale kättesaadavad töövõimalused on üliõpilastele kättesaadavad, et taotleda otseselt ettevõtete reklaamipositsioone.

Üliõpilased, kes soovivad abi CV-de kirjutamise, tööalase taotluse ja intervjueerimise oskuste kohta, võivad kohtuda üliõpilasteenuste osakonnaga.

Tööstuse ühendused ja külastused

 • Külastav kõneleja seeria: programmil on üks külalislektor semestri kohta. Üksuse õppejõududel on juhtimisalane kogemus oma õpetamisvaldkonnas, pakkudes üliõpilastele laiemat perspektiivi, rohkem professionaalseid kogemusi, et pakkuda üliõpilastele ainulaadset võimalust saada ülevaade nende sektorite praegustest arengutest juhtimises.
 • Õppereisid: magistrantidel on võimalus osaleda Rumeenia õppereisidel.
  • Külastatakse rahvusvahelisi hotelli brändi saite, et võimaldada õpilastel tutvuda kaubamärkidega ja nende värbamisbüroodega.
  • Laupäeva õhtul toimuvad sotsiaalsed võrgustikud ja tööstusühendused Brasovis. Õpilased saavad üksteisega suhelda, jagada kogemusi - kõik samal ajal nautida planeeritud ürituste õhtut.

Tööstuse konsultatsiooniprojektid

Kahel teoreetilisest üksusest, millest igaüks on 1. ja 2. semestril, on tööstusharuga seotud konsultatsiooniprojekt hindamiseks valmis.

Hospitality and Tourism strateegiline planeerimine.

Projekt, mis oli seotud konsultatsiooniaruandega, mis on tehtud grupina elava ettevõtte kohta. Üliõpilased esitavad üksuse juhile järeldused, mis on seotud ettevõtte sisemiste ja väliste keskkonnategurite hindamisega ning nende võimalustega nende tegurite juhtimisel.

Projektijuhtimine teenindustegevuse jaoks.

Õpilased viivad läbi tegeliku elu projekti, et tuvastada külalislahkuse või turismi arendamise võimalus, koostades ettevõtte üksikasjaliku projekti plaani.

Võrgundus

Võrgustik on osa professionaalist. Õpilasi julgustatakse alustama professionaalse võrgustiku loomist tööstuse juhtidega, kellega nad saavad nõu pidada.

Karjääri arendamine tähendab teie käsutuses olevate teadmiste ja kontaktide kasutamist või paluda nõu või uurida ühendusi erinevates ettevõtetes.

Õpilasi julgustatakse moodustama võrgustikku teiste õpilastega, jagama kogemusi, saama eakaaslastelt toetust ja suurendama majutus- ja turismitööstusega seotud teadmiste oskusi.

Sihtasutus

Sihtasutust läbivad üliõpilased saavad teadmisi külalislahkuse ja turismitööstuse kohta, täites nende tööstuste tegevuspiirkondadega seotud ülesandeid. See üksus on mõeldud toitlustus- ja turismitööstuse tutvustamiseks üliõpilastele, kes on lõpetanud äri, kuid kellel ei ole turismi- ja külalislahkuse kogemust ega mõistmist.

Tööstusega seotud rakendus

Kõik teooriat toetavad külalislahkus ja turismiga seotud rakendus, juhtumiuuringud ja strateegiline mõtlemine tööstuspõhiste probleemide lahendamiseks.

Viimati uuendatud veebr 2019

Teave kooli kohta

American Hotel Academy was founded in 2007 in Brasov, Romania as the first international hotel management school in the country with the main purpose of offering education & training in hospitalit ... Loe edasi

American Hotel Academy was founded in 2007 in Brasov, Romania as the first international hotel management school in the country with the main purpose of offering education & training in hospitality to Romanian students interested in pursuing global careers. We believe in blending professionally – oriented education with applied skills training within an international setting in a variety of hospitality management disciplines that are not available at many traditional higher education institutions. This is the foundation on which the school has been built and this is how we help our students to achieve their career goals. Näita vähem
Brașov , New York + 1 Rohkem Vähem