MSc rahvusvahelises turunduses ja brändi juhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Rahvusvahelise turunduse ja kaubamärgihalduse magistriprogramm valmistab teid ette turunduse, strateegia, kaubamärgi ja tootehalduse, müügi- ja turundusuuringute karjäärides organisatsioonides, mis varieeruvad rahvusvahelistest korporatsioonidest väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ning valitsusväliste organisatsioonideni.

See programm võimaldab teil arendada kõrgtasemel akadeemilisi teadmisi rahvusvahelise turunduse ja kaubamärgi juhtimise alal. Pakume teile teooriat, kontseptsioone ja oskusi tegutsemiseks, tugevate kaubamärkide loomiseks ning toodete ja teenuste edukaks turustamiseks erinevates dünaamilistes ja konkurentsitihedates rahvusvahelistes keskkondades . Sa treenid oma võimet analüüsida ühiskondlikke muutusi, suundumusi ning nende koosmõju tarbimise ja kaubamärkidega ning omandad oskused, mis on ettevõttele hädavajalikud, et nad saaksid välja töötada uusi uuendusi, mis suurendaksid kasumit ja parandaksid ideaalis ka jätkusuutlikkust.

Programm pakub laia valikut valikaineid ja lisandväärtust pakkuvaid funktsioone, sealhulgas kvaliteetset tööstusalast koostööd, oskustepõhist õpetamist, teaduse tipptasemel ja tööstuse projektidel põhinevat reaalajas õppimist.

Meie õpilased on tõeliselt rahvusvahelised, esindatud kogu maailmast, mis suurendab veelgi õppimiskogemust. Programm on üks Rootsi populaarseimaid MSc kraadiõppe programme.

Programmi eesmärk on suurendada teie võimet lahendada keerulisi probleeme ja tugevdada otsustusoskust . Õppemeetodid hõlmavad juhtumianalüüse, seminare, esitlusi, meeskonnatööd, probleemide lahendamise harjutusi ja reaalse elu ettevõtlusprojekte. Õppemeetodite eesmärk on hõlbustada programmi teoreetiliste ja praktiliste aspektide integreerimist ning soodustada õpilastevahelist suhtlemist. Kõik moodulid nõuavad õpilaste kõrgetasemelist osalemist tunnis.

Eriala jälg

Programmi esialgsed viisteist nädalat on jaotatud kaheks osaks.

Sellesse programmi kandideerides peate valima ka selle, millist pala soovite jälgida, kas juhtimisele orienteeritud perspektiivi või perspektiivi, mis paneb rõhku tarbija- ja kultuuriaspektidele.

Lisaks on teil võimalik valida kursusi, mis annavad teile eelistatavamat tüüpi spetsialiseerumise rahvusvahelise turunduse ja kaubamärgihalduse laiemal alal.

Rahvusvaheline meistriklass

LUSEM kutsub valitud üheaastastesse magistriõppesse õppinud üliõpilasi kandideerima rahvusvahelisse meistriklassi meie ühes mainekas partnerülikoolis. See on ainulaadne võimalus semestri lisamiseks Lundi magistriõppesse.

Tasulised üliõpilased maksavad täiendava semestri eest Lund University ja tasusid mitte maksavad üliõpilased tasutavad õppetasudest. Praegu rahvusvahelise turunduse ja kaubamärgihalduse magistrantuuris registreerunud tudengid saavad kandideerida: KEDGE Business Schooli, Prantsusmaal; Hankeni majanduskool, Soome; Exeteri ülikool, ärikool, Suurbritannia; EM Lyoni Ärikool, Prantsusmaa; Grenoble'i juhtimiskool, Prantsusmaa; Durhami ülikool, ärikool, Suurbritannia.

Karjääri väljavaated

Lõpetajad see programm võib leida positsioone rahvusvahelistes ettevõtetes turunduse, strateegia, brändi ja tootehalduse, müügi ja turundusuuringute alal. Saate aidata ettevõtetel saada teavet, pakkudes neile trendianalüüsi, tarbija- ja turundusuuringuid, äriteavet, stsenaariumide kavandamist, strateegiat ja innovatsiooni .

Lund University majandus- ja juhtimiskooli tihedad sidemed rahvusvahelise äriringkonnaga ning lai äripartnerite võrgustik tagavad praktilise asjakohasuse ja annavad teie karjäärile edumaa. Lõpetajad on leidnud töö rahvusvaheliselt juhtivates ettevõtetes üle kogu maailma, näiteks SAS-is, L'Orealis ja Ikeas.

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-EAGIB

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited
Külasta kooli veebisaiti