MSc rahvusvahelises turunduses koos digitaalse turundusega

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Meie MSc rahvusvahelise turunduse ja digitaalse turunduse eesmärk on anda teile arusaam turunduse juhtimisest tänapäeva globaalses digitaalmajanduses. Läbi kombinatsiooni praktilistest teadmistest ja akadeemilistest teadmistest saate aru digitaalse turunduse tavade ja strateegiate kaasaegsetest arengutest ning nende rakendamisest reaalse majanduse väljakutsetele. Programm pakub huvi neile, kes töötavad (või kavatsevad töötada) digitaalmajanduses ja soovivad end laienemisjärgus tööturul eristada.

Kursuse sisu

Kõik teemad võtavad rahvusvahelisi seisukohti turunduse ja keskenduda praktilisi küsimusi ja praeguseid teemasid rahvusvahelise turunduse juhtimise, samuti peamised teooriad.

Uuritud põhiteemad hõlmavad järgmist:

  • Kaasaegsed tarbijad
  • Strateegiline turundus
  • IKT kasutamine koos SMR-i kontekstiga
  • Turundus Logistika
  • Branding ja kommunikatsioon
  • Edusammud digitaalturunduses
  • Projekti juht
  • Teadusfilosoofia ja praktika
  • Dissertatsioon

Lisaks neile õpetatud kursustele jätkavad magistri kvalifikatsiooni omandavad üliõpilased uurimisprojekti ja väitekirja.

Karjäär

Meie MSc rahvusvahelise turunduse lõpetanutel on kadestusväärne segu oskustest ja võimetest, mida saab turunduse valdkonnas rakendada.

Varasemad lõpetajad on käinud paljude edukate karjääride seas, sealhulgas alustades oma ettevõtte tegevust mitmes globaalsetes turundusorganisatsioonides, branding, reklaami, digitaalturunduse ja avalike suhete alal.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud keskkooliõpetaja, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5 (kõik elemendid on läbitud 6.0 või kõrgemal). Kandidaadid, kes on omandanud keskhariduse ja kolmanda taseme hariduse, peavad esitama dokumentaalsed tõendid. Vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe inglise keeles on vajalik.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn