MSc rahvusvahelises turunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc International Marketing kraad on üks meie ümberkujundamise kraadi. Lisaks konverentsikraadidele on ärikeskkonna üliõpilaste vastuvõtmine avatud ka üliõpilastele, kes ei ole oma bakalaureuseõppe raames äri uurinud.

Turundus kui äritegevusala on viimase kümne aasta jooksul oluliselt muutunud, peamiselt tänu üha arenevale sotsiaalmeedia kanalite valikule, mis on suunatud rahvusvaheliste klientide sihtimisele, suhtlemisele ja nendega suhtlemisele. Sellest pidevast muutusest hoolimata jäävad turunduse aluspõhimõtted samaks ja on sama tähtsad kui kunagi varem. Keskendumine kliendile. Nende vajaduste mõistmine, nendele reageerimine ja nendega kohanemine, nende ostukäitumise, soovide ja soovide mõjutamine. Oleme need kraadid kujundanud, et keskenduda turunduse aluspõhimõtetele ning hõlmata kaasaegseid turunduskanaleid, tööriistu ja strateegiaid, mida kasutate professionaalse turundajana.

Nagu kõigi meie MSc konversiooni kraadi, pakume teile valikuvõimalusi ja paindlikku lähenemist õppimisele. Oleme välja töötanud kindla arusaama sellest, mida õpilased turunduse valdkonnas soovivad õppida, nii et oleme kavandanud mitmeid peamisi rahvusvahelisi turunduse kraadi.

Olemasolevad kraadi erialad MSc International Marketingiga

Lisaks peamisele MSc International Marketingi kraadile saate valida ühe järgmistest:

  • MSc International Marketing ja Branding - see valik on teie jaoks, kui soovite spetsialiseeruda rohkem brändi maailmale. Turunduse võtmekomponent, mida saab valesti tõlgendada ja valesti tõlgendada, tähistab kaubamärgi kujundamine organisatsiooni lähenemisviisi terviklikkust ja koostööd oma klientide ja laiemate sidusrühmadega. Keskendudes visuaalsele, kirjalikule, strateegilisele ja järjekindlale lähenemisviisile, kuidas ettevõtted näevad ja mõistavad.
  • MSc digitaalse ja sotsiaalse meedia turundus - ilma igasuguse kahtluseta on sotsiaalmeedia tööriistad ja turundusstrateegiad viimastel aastatel muutunud kõige radikaalsemaks, muutes täielikult viisi, kuidas organisatsioonid üle maailma suhtlevad, suhtlevad ja reageerivad oma klientidele ja tarbijatele . See kiire muutuste tempo ei näita märke, et professionaalid peavad mõistma kasu ja väljakutseid, mida sotsiaalmeedia platvormid võivad organisatsioonidele pakkuda, ning samuti mõista, kuidas turunduse aluspõhimõtted on endiselt seotud nende kaasaegsete tehnoloogiatega.
  • MSc rahvusvaheline turundus ja juhtimine - turundus on ettevõtte peamine valdkond, millel on kõrgem esindatus suurimate organisatsioonide juhatustes ja juhtgruppides. Turunduse spetsialistid peavad mõistma meeskondade, eelarvete, projektide, strateegia ja ettevõtete muutmise juhtimiseks vajalikke meetodeid ja põhimõtteid. Professionaalsed turundajad peavad mõjutama äristrateegiat kõrgeimal tasemel ning juhtima tulemuste saavutamiseks töötajate ja väliste asutuste meeskondi.
  • MSc International Marketing ja Finance - äri rahanduse mõistmine on edu saavutamiseks hädavajalik. See valikuvõimalus hõlmab paljusid valdkondi nii põhiliste kui ka valikuliste moodulite kaudu, nagu globaalsed finantsturud, ettevõtete rahandus, riskianalüüs, rahvusvaheline ärirahandus. Professionaalsed turundajad, kellel on kindel arusaam ettevõtte rahandusest, on ettevõtetele atraktiivsed, eriti need, mis suudavad vähemate tulemuste saavutamiseks rohkem tulemusi saada.

Õpetamine

Dünaamilise üliõpilasena mõistame, kui oluline on luua dünaamiline õpetamisviis. Meil on programmi juhtivad akadeemilised eksperdid, kellel on laialdased kogemused suurte ülemaailmsete kaubamärkide ja organisatsioonidega töötamisel ja nendega konsulteerimisel. Samuti tutvustame klassidesse praegust tööstusharu mõtlemist.

Te uurite erinevaid põhilisi mooduleid ja valite valikulised moodulid, mis põhinevad konkreetsel kraadi erialal. Põhimoodulid annavad teile olulise aluse ja arusaamise rahvusvahelisest turustamisest. Valikulised moodulid keskenduvad seejärel konkreetsetele ärivaldkondadele, nagu rahandus, juhtimine, majandus ja strateegia. Lisaks arenenud turundusmoodulitele olenevalt kraadi erialast valikust.

Kuidas teid õpetatakse?

Õpetamismeetodite hulka kuuluvad loengud, õpikojad, grupitöö ja üliõpilaste ettekanded. Kõik moodulid võimaldavad teil omandada ja praktiseerida rakendatavaid oskusi (nt probleemide lahendamine, juhtumiuuringute analüüs, grupitöö).

Kuidas teid hinnatakse?

Kõik mooduleid hinnatakse kombineerides kursuste ja lõpliku hindamise, mis toimub iga semestri lõpus ja kus on võimalikult kiiresti uuesti istuda. Kursuste töö võib moodustada kuni 40-50% üldisest tasemest.

Karjäär

University of Dundee valmistuvad meie magistrikursused edukaks karjääriks, olenemata sellest, kus maailmas te plaanite töötada. Oleme kindlad, et oleme loonud hulga turunduse kraadi, mis sobivad teie vajadustele, sõltumata sellest, millisesse piirkonda soovite spetsialiseeruda.

Turunduse karjääriks on kohanemisvõime, edasijõudmine ja loovus. Samuti on oluline, et äritegevus oleks tugev.

Sisenemise nõuded

Üldiselt hea (vähemalt teise klassi auhinnaklass või samaväärne) esimese astme mis tahes aine, mis on võimaldanud taotlejal arendada analüütilisi ja kvantitatiivseid oskusi. Kui olete mures, et teie kvalifikatsioon ei vasta meie tavapärastele ootustele, võite taotleda, kuid peaksite sisaldama lühikest avaldust oma üldise huvi kohta oma hariduses, töökogemuses ja eelnevas asjakohases õppimises. Kohad on piiratud ja varajast rakendamist soovitatakse isegi hästi kvalifitseeritud kandidaatide jaoks.

Inglise keele nõue

IELTS üldiselt
Viimati uuendatud apr 2019

Teave kooli kohta

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Näita vähem