MSc rahvusvahelises turunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

„Meie kursus pakub suurepärase sammu põnevaks karjääriks. Kasuks tuleb Surrey Ärikooli pikaajaline ja jätkuv uurimistöö ja õpetamise traditsioon nii turunduses kui ka jaekaubanduses.

Juhib turunduse ja jaekaubanduse juhtimise osakond, see kursus sirutab teie intellekti läbi analüütilise lähenemisviisi ja globaalse fookuse.

See kursus julgustab teid olema ka ettevõtlik ja innovaatiline, pakkudes teile väärtuslikke võimalusi tegelike äriprobleemidega tegelemiseks kogu õpingute vältel. ”
Dr Alvina Gillani
Programmi juht

Mida sa õpid

Rahvuste ja kultuuride erinevused on alati tekitanud põnevaid turunduse väljakutseid. Pakkudes teile põhjalikku siseringi pilgu põhiteooriatele, kontseptsioonidele ja muule, see kursus inspireerib ja vormib teid lõpetanuks, kes on valmis aitama neid väljakutseid lahendada. Kindlustame, et olete hästi varustatud navigeerimiseks ja nende ainulaadsete kohustuste mõistmiseks, millega turundusspetsialistid silmitsi seisavad meie pidevalt muutuvas globaliseerunud maailmas.

Selle kursuse õppimine aitab teil tutvuda rahvusvahelises turunduses kasutatavate strateegiate ja taktikatega ning nende võimalike mõjudega. Samuti ehitame teie arusaama rahvusvaheliste ja globaalsete organisatsioonide turunduse juhtimisest

Ametialane tunnustus

Hariduselt - Ühingu Ettevõtluskõrgkoolide Arendamiseks (AACSB)

Assotsiatsiooni poolt akrediteeritud ettevõtluskoolide arendamiseks (AACSB).

MSc - Chartered Institute of Marketing (CIM)

Akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM) CIM kvalifikatsiooni omandamiseks Graduate Gateway kaudu.

MSc - ekspordi ja rahvusvahelise kaubanduse instituut (IOEIT)

See programm on akrediteeritud ekspordi ja rahvusvahelise kaubanduse instituudis.

Õppida ja töötada välismaal

Võimalikud võimalused omandada väärtuslikku Euroopa kogemust töötades või viies teadusuuringuid läbi välismaal oma kraadi ajal või vahetult pärast seda. Seda on võimalik teha suveperioodil väitekirja kallal töötava Erasmuse stipendiumiga või hiljuti lõpetanuna. Erasmuse koolituse läbimiseks peab praktika kestus olema vähemalt kaks kuud.

Graduate väljavaated

Kui otsustate registreeruda sidusettevõttena Chartered Institute of Marketing (CIM), saate õppida CIM-i kvalifikatsiooni, ilma et peaksite kõiki mooduleid täitma. Enamiku kvalifikatsioonide jaoks peate tavalise kolme asemel läbi viima ainult kaks hindamist. Seetõttu lisate oma kraadi täiendamiseks individuaalse auhinna.

CIM-iga liitumine on tasuline.

Moodulid

Loetletud moodulid on soovituslikud, kajastades avaldamise ajal kättesaadavat teavet. Pange tähele, et moodulid võivad sõltuda õpetatavuse, õpilaste nõudluse ja / või klassi suuruse piirmääradest.

Ülikoolis rakendatakse kõigi õpetatavate programmide krediidiraamistikku, mis põhineb 15-ainelisel tariifil. Moodulid võivad olla 15, 30, 45 või 60 ainepunkti ja mõnede magistritööde puhul lisaks 90 ainepunkti.

1. aasta (täistööajaga)

Mooduli pealkiri Olek Poolaasta
Rakenduslik turundusuuring Kohustuslik 1
Rahvusvahelise ärijuhtimine Kohustuslik 1
Rahvusvahelise turunduse juhtimine Kohustuslik 1
Turundus Kohustuslik 1
Tarbijate käitumine Valikuline 2
Väitekiri turunduses ja jaekaubanduses Kohustuslik 2
E-äri Valikuline 2
Globaalne strateegia Valikuline 2
Integreeritud ja digitaalne turunduskommunikatsioon Valikuline 2
Rahvusvaheline moeturundus ja luksusbränd Kohustuslik 2
Rahvusvaheline jaemüük Kohustuslik 2
Rahvusvaheline kaubandus Valikuline 2
Sissejuhatus turundusanalüütikasse Valikuline 2
1. aasta (täistööajaga) valikulised moodulid - FHEQ 7. tase

Valige 6 moodulist 2.

Riiki sisenemise nõuded

  • Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi kas ettevõtluse, äriuuringute, rahvusvahelise äri, andmeanalüüsi, turunduse, meediaõppe, kommunikatsiooniõppe, statistika, matemaatika, psühholoogia, sotsioloogia või disainiõpingute alal või tunnustatud samaväärse rahvusvahelise kvalifikatsiooni.
  • Teise võimalusena kaalume kõiki kraadiõppe teemasid, kui saavutate Ühendkuningriigis autasustatud kraadi 2: 1 või kõrgema või tunnustatud samaväärse rahvusvahelise kvalifikatsiooni.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited