Iga organisatsioon, alates väikestest sotsiaalsetest ettevõtetest kuni ülemaailmsete rahvusvaheliste ettevõteteni, kus on tuhandeid töötajaid, peab oma tarneahelat ja äritegevust juhtima. Glasgow Caledoniani ülikooli Glasgow School for Business and Society on välja töötanud selle meistrid selle nõudluse rahuldamiseks. Programmi teavitavad teadustöötajad, valdkonna spetsialistid, Haridus- ja Hankimisjuhtumite Instituudi (CIPS) nõuded ning on akrediteeritud Logistika ja Transpordi Harta Instituut (CILT).

See programm keskendub töölevõetavate, vastutustundlike lõpetajate väljaarendamisele, kes saavad oma töökoha alguses tõhusalt kaasa aidata. Programmi ainulaadne aspekt on see, et õpilased võivad kursuse osana saavutada Lean Yellow Belt'i sertifikaadi.

Te ühinete erinevate kultuuride ja taustaga õpilastega, et arendada rahvusvahelist teadlikkust äritegevuse ja tarneahelate haldamise kohta. Tööalase tegevuse võimalus koos uurimise näidete, juhtumite ja juhistega, mida juhtivad kommentaatorid, teadlased ja teadlased tegelevad juhtimise ja tarneahela juhtimisega, toovad kaasa teooriate ja tavade tunnustamise ja mõistmise erinevates kontekstides kogu maailmas.

Sinu karjäär

Lõpetajad toovad kahe kutseorganisatsiooni teadmised ja parima praktika oma töökohtadesse. Kollase turvavööde tunnustamiseks on teil tunnustatud professionaalsed mandaadid ja oskused positiivse mõju avaldamiseks mis tahes operatsioonide rollis. Teil on rahvusvaheliste operatsioonide ja tarneahela juhtimise töökohtade konkurentsivõimeline kandidaat.

Mida sa õpid

Meie õppejõudude juhitud istungid, kellel on laialdased kogemused välismaal õppimisel, on kultuurilise mitmekesisuse suhtes tundlikud ning õppekavade raames kasutatakse kultuuridevahelisi illustratsioone ja ideid, et õpinguid tõhustada ja õpilasi kaasata. Õppemeetodid on selgelt keskendunud tööalase konkurentsivõime ja "reaalse" oskuste arendamisele, mis valmistab tööle sobivaid lõpetajaid. Seda lubavad tööstusharu kõnelejad, paigutuse moodul (rakenduslik professionaalne tava) ja praktilised juhtumiuuringud / kliendiprojektid.

Töötada välja oma teadmised ja oskused, mis on vajalikud eduks ja tööstuse toetamiseks:

  • Osalemine kultuuridevahelise suhtlemise võimaluste kaudu kogemusliku ja probleemipõhise õppimise kaudu
  • Professionaalse arengu omandamine oluliste ja soovitavate lõpetajate oskuste ja pädevuste jooksul toimingute ja tarneahela juhtimine
  • Mõistke tarneahela võrke globaalses keskkonnas koos jätkusuutliku äritegevuse, kvaliteedi ja tarnija juhtimisega, et saada kriitilise mõtlejaks ja parandada tulemuslikkust
  • Edukalt juhtida logistika- ja transpordiprobleeme ning projekte ja rahalisi vahendeid, toetades eetiliselt ja vastutustundlikku juhtimist

Laadige alla programmi spetsifikatsioon oma struktuuri üksikasjalikuks jaotuseks, mida sa õpid ja muud kasulikku teavet.

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 või samaväärne

inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Professionaalne akrediteerimine

Pakume teile olulist juhtimisteooriat ja -praktikat, meie programm on topelt akrediteeritud juhtivate kutseorganisatsioonide poolt:

  • Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT)
  • Harta Hangete Ja Varustamise Instituut (CIPS)

Koostöös nende kutseorganisatsioonidega oleme loonud meie programmile valdkonna juhtiva sertifitseerimise. Meie programm on ainus magistrikraad, mis pakub lõpetajatele kollast vööde äratundmist.

"Kollane vööde äratundmine" kinnitab, et üliõpilased kvalifitseeruvad osalema ja osalema Lean Kaizeni parendusmeeskonna täieõiguslikes liikmetes ning edendama kergeid töökeskkondi.

Mõlema asutuse üliõpilaste liikmeskond on tasuta ja pärast ülikooli lõpetamist vabanete akadeemilisest elemendist, et saada 3-aastaseks kogemuseks tunnustatud liige.

HM jõud

Koostöös HM-iga on GCU tuvastanud, et see programm on eriti sobiv sõjaväelastele ja endistele sõjaväelastele meestele ja naistele. Külastage HM Forces Careers Zone'i, et saada lisateavet pakutavate teenuste kohta.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust GCU - Glasgow School for Business and Societyis »

Viimati uuendatud July 29, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev