Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

University of Stirling on esimese koha peal Šotimaal kriminoloogia uurimiseks (The Guardian University Guide 2018) ja meie rakenduslikud sotsiaalteadused (kriminoloogia) magistrandid on ideaalne, kui soovite arendada oskusi ja teadmisi, mida peate tegema põhjalikke uuringuid kriminaalõiguse valdkond.

Me käsitleme kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete andmete kogumise, analüüsimise ja aruandluse põhimõtteid, võttes arvesse ka eetikat, usaldusväärsust ja kehtivust. Kriitiliselt uurite teoreetilisi aluseid, mis toetavad kriminoloogiat ja sotsiaalõiguslikke uuringuid, samuti võrdlevate uuringutega seotud probleemide uurimist ning arusaamist kriminoloogiaalaste teadusuuringute ja poliitika kujundamise vahelistest suhetest.

Muidugi tunnustab Majandus- ja Sotsiaaluuringute Nõukogu ning seda toetavad Šoti Kriminaalasjades ja Kriminaalõiguse Teadusuuringute Keskuse töötajad, mis on rahvusvahelise ülikooliga organisatsiooni koosseisu kuuluvad õppejõud, poliitikud ja praktikud kogu maailmas.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 esimene Šotimaal kriminoloogiale, Suurbritannia 5 parim koht - The Guardian University Guide 2018

# 2 esimene Šotimaal kriminoloogiale - Times ja Sunday Times hea ülikooli juhend 2018

# 3 Tunnustatakse majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogus

Kursuse eesmärgid

See MSc kursus on loodud tagamaks, et lõpetaksite võime:

  • koguda, analüüsida ja esitada kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid andmeid, võttes arvesse eetikat, usaldusväärsust ja kehtivust
  • kriitiliselt uurida teoreetilisi aluseid, mis toetavad kriminoloogilisi ja sotsiaal-õiguslikke teadusuuringuid
  • uurida võrdlevat kriminoloogilist ja sotsiaal-õiguslikku uurimist käsitlevaid küsimusi
  • mõista kriminoloogiliste uuringute ja poliitika suhet ning hindamise tähendust, selle terminoloogiat, praktikat ja kasutamist

Kursus on mõeldud nii algajatele kui ka kogenud teadlastele. Olenemata sellest, milline on teie eriteadmiste tase, pakume teile vajalikke teadmisi ja oskusi, et edukalt töötada teadustöötajatena või doktorandina.

Õppige multidistsiplinaarses keskkonnas, kus rahvusvaheliselt tuntud personal tutvustab teile tipptasemel empiirilisi ja teoreetilisi uuringuid.

MRes või MSc?

Unikaalselt pakume teile võimaluse lõpetada MRes või MSc. Kas te õpite MSc Applied Social Research (kriminoloogia) või MRes Criminological Research, saate jälgida täpselt sama Pathways . Auhinna valimise eesmärk on anda teile vabadus määrata kindlaks, milline tulemus vastab teie tulevastele püüdlustele.

MSc rakenduslik sotsiaalteadus (kriminoloogia)

Magistriõpe on ideaalne ettevalmistus sotsiaalseks uurimistööks ja hindamiseks kriminaalõiguses ja kriminoloogias ning sobib teile, kui soovite jätkata karjääri akadeemilises ringkonnas ja kasutada magistriõppesse doktorikraadi läbimist eelkäijaks.

MRes kriminoloogilised uuringud

Uuringute magistrid sobivad teile kõige paremini, kui näete oma tulevast karjääri uurimistöös, teadusuuringute juhtimises ja kasutuselevõtmises või uuringute läbiviimisel. Vaadake MRes Criminological Research kursust.

Professionaalsed akrediteeringud

Seda kursust tunnustatakse majandus- ja sotsiaalteaduste nõukogu (ESRC) poolt läbiviidud teaduskoolitusena neile, kes õpivad või hakkavad õppima doktorikraadi (3), ning seda tunnustab ka ESRC magistrikursuse pluss teadustöö üliõpilane (1 3 ) eesmärkidel.

Kursuse üksikasjad

Suurendage oma teadustöö oskusi ja avage tulevased võimalused kriminoloogias selle mitmekülgse magistriõppega. MSc Applied Social Research (kriminoloogia) sisaldab kuut kohustuslikku õpetatakse põhilisi mooduleid ja väitekirja. Alternatiivina võite lõpetada kraadiõppe, täites põhilisi mooduleid, kuid mitte väitekirja.

Võite õppida kursusi täistööajaga või osalise tööajaga:

  • Täistööaeg: üks aasta, neli / viis moodulit semestris
  • Osalise tööajaga: kaks ja pool aastat, kaks moodulit semestris

Õpetamine

Sa osalete loengutes, seminaridel, juhendamisel, arvutipõhistes töötubades ja grupitöös. Õpetamismeetodid on kohandatud iga mooduli jaoks, et aidata teil omandada uusi oskusi kriitilise mõtlemise, uurimismeetodite, kommunikatsiooni ja analüütilise mõtlemise alal.

Hindamine

Sind hinnatakse esseede, raamatute arvustuste, uurimistöö ettepanekute, esitluste, kriitilise ülevaate esseede, arvutuslaboril põhineva hindamise kvantitatiivse analüüsi ja - MSc üliõpilaste jaoks - uurimistöö väitekirja kombinatsiooniga. Eksamid puuduvad.

Kursuse direktor

David Griffiths, kursuse direktor

44 (0) 1786 467729

griffiths@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 13 650 £
  • Kodu / EU £ 4700
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 75 kursust University of Stirlingis »

Viimati uuendatud May 24, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Jan. 2020
Duration
12 - 30 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
4,700 GBP
Kodu / EL: £ 4 700 - välismaal: £ 13 650
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Jan. 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Jan. 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date