Ülevaade

Sotsiaalstatistika ja sotsiaalteadused pakuvad poliitikakujundajatele, teadlastele ja teistele väärtuslikke teadmisi inimeste käitumisest. See magistrikursus annab teile arusaama sotsiaalsetest uuringutest, pöörates erilist tähelepanu kvantitatiivsetele meetoditele ja sotsiaalsele statistikale.

Saate õppida sotsiaalsete uuringute meetodite ja nende taga olevate teooriate kohta, korraldades üksikasjalikku koolitust mitmesuguste statistiliste meetodite jaoks. Samuti saate omandada põhjalikke statistilise tarkvara tundmisi ja õppida mitmesuguseid kõrgelt hinnatud tehnilisi oskusi, sealhulgas ligipääsu keerukate kvantitatiivsete andmekogude juurdepääsetavusele, nende koostamisele, analüüsimisele ja kokkuvõttele.

Meie dünaamilise tehnoloogilise keskkonna nõudmistele vastamiseks võite valida ka arenenud moodulid andmete haldamisel ja olulistes arenevates valdkondades, nagu suurte andmete ja sotsiaalsete võrgustike analüüs.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Hankige oskusi, mida soovivad mitmed avalikud, era- ja vabatahtlikud organisatsioonid

# 2 Võtke kaasaegseid mooduleid võtmevaldkondades, nagu suured andmed ja sotsiaalsete võrgustike analüüs

# 3 Uurige osalise tööajaga, et kohandada oma isiklikke ja ametialaseid kohustusi

Kursuse eesmärgid

Selle kursuse eesmärk on anda teile põhjalik arusaam sotsiaalsetest uuringutest, pöörates erilist tähelepanu sotsiaalsele statistikale ja kvantitatiivsetele meetoditele. See hõlmab sotsiaalteaduslike meetodite tervikuna orientatsiooni materjali ja üksikasjalikku koolitust mitmesuguste statistiliste meetodite jaoks, kus on arenenud moodulid andmete haldamisel ja esilekerkivate prioriteetsete uurimisvaldkondade, näiteks suurte andmete ja sotsiaalsete võrgustike analüüs. Õppetöö hõlmab andmete kogumise meetodite ja väljaõppe tagamise teooriaid ning statistilise tarkvara analüüsi. Saate omandada mitmesuguseid väga turustatavaid oskusi sotsiaalteaduste ja sotsiaalse statistika valdkonnas.

Kursuse üksikasjad

Oletage statistilise analüüsi ja sotsiaalteaduslike andmete ressursside ekspert meie mitmekülgsete ja põhjalike moodulitega. Te saate täita neli põhilisi mooduleid, kaks vabatahtlikku moodulit ja - MSc - 15 000 sõna väitekirja.

Õpetamine

Moodulid on üldiselt loengute ja töötubade kombinatsioon. Õppetöö toimub suuresti teisipäeviti, kuigi mõned komponendid võivad toimuda teistel päevadel. Kontakttunde on sümpaatiline neile, kes töötavad nende õpingute kõrval, ja enamik õpetusi viiakse läbi väiksemates klassides koos grupisiseste tegevustega.

Kui te õpite seda kursust täistööajaga, saate sügise semestri jooksul kolm moodulit, kolm kevadel ja esitada oma doktoritööd suvel. Võite valida kursuse kahe aasta jooksul ja õppida ühe või kahe mooduli semestril.

Hindamine

Mooduleid hinnatakse tavaliselt eksami, tarkvarapõhiste ülesannete ja esseede järgi.

Kursuse direktor

David Griffiths, kursuse direktor

44 (0) 1786 467729

griffiths@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 13 650 £
  • Kodu / EU £ 4700
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
4,700 GBP
Kodu / EL: £ 4 700 - välismaal: £ 13 650
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date