Ülevaade

Viimastel aastatel on bioinformaatika muutunud põnevaks bioloogia valdkonnaks. See Bioinformaatika magistrikursuse kursus pakub ainulaadset praktilist õppimisoskust bioinformaatikaoskuste kohta, kombineerides viimaste edusamme suure jõudlusega genoomse, transkriptoomilise ja metaboloomika andmete analüüsimisel.

Cranfieldi bioinformaatika magistrikraad on Ühendkuningriigis esimene omataoline. Viimase kümne aasta jooksul on rohkem kui 200 vilistlast saanud populaarseim bioinformaatika magistri kraad Euroopas. Kuna Cranfield on ainuüksi kraadiõppe ülikool, tähendab see, et iga rakendusliku bioinformaatika magistrikraadi iga õpetatav moodul on unikaalselt kohandatud magistri tasemel. Sellepärast on see BBSRC-i Magistriõpe Training Granti (MTG) auhinna võitja loodusteaduste parimaks kursuseks. Meie õpetatud moodulid hõlmavad suures sügavuses arvukalt programmeerimiskeele, mida tavaliselt kasutatakse bioinformaatika, näiteks Perl, Java, R ja SQL; samuti kaasaegseid veebitehnoloogiaid nagu JavaEE, NoSQL ja JavaScript. Lisaks sellele on meil kaks spetsiaalset õpetatud moodulit, mis keskenduvad kehtestatud uusimate põlvkonna järjestamise (NGS) ja 3. põlvkonna järjestuse (3GS) tehnoloogiate bioinformaatika protokollidele.

Kellele see on?

Selle kursuse eesmärk on anda kõrgkooliteadlastele arvutusoskused ja teadlikkus, mis on vajalik praegu kättesaadavate bioloogiliste andmete suure hulga töötlemiseks, analüüsimiseks ja tõlgendamiseks. See kursus sobib võrdselt ka bioteaduste erialade kandidaatidele, kes soovivad selle kursuse kaudu omandada programmeerimis- ja arvutusoskusi ning lõpetada IT / arvutiteaduse taustaga, kes soovivad saada molekulaarbioloogia mõistmist bioinformaatikuteks

Selle kursuse lõppedes on teil võimalik genoomi- ja geneetiliste andmete töötlemiseks kasutada infotehnoloogiat ja arvutusmeetodeid, samuti uudsete ravimite avastamise ja diagnostikavahendite väljatöötamist.

Lisaks võite omandada oskused töötada välja ja rakendada tarkvaratööriistu ja andmebaase, kasutades uusimaid edusamme eraldiseisvate ja veebipõhiste tehnoloogiate abil, et täita teadusringkondade vajadusi.

Kursuse ülesehitus

Rakendatud bioinformaatika magistrikraad koosneb kolmest komponendist: ametlik õpetatav komponent, mis koosneb kaheksast moodulist (40%), põhiprintsiibide integreerimisest (20%) ja individuaalsest uurimisprojektist (40%).

Kursuse moodulid

Te uurite kaheksa kohustuslikku moodulit, mis koosnevad loengutest, praktilistest töödest ja kohapealsetest külastustest.

Kohustuslik

  • Sissejuhatus Bioinformaatikasse, kasutades Perlit,
  • Uurivate andmete analüüs ja oluline statistika, kasutades R,
  • Järgmise põlvkonna järjestus informaatika,
  • Informaatika ainevahetuseks,
  • Proteome informaatika,
  • Java programmeerimine,
  • Andmete integreerimine ja suhtlusvõrgud,
  • Advanced Sequencing Informaatika ja süsteemibioloogia.

Üksikprojekt

Neljakuulist individuaalset uurimisprojekti saab läbi viia tööstuses või akadeemilises ringkonnas ja osalise tööajaga kandidaatide jaoks, seda saab teha teie töökohas. See kursuse põhiosa võimaldab teil rakendada kursuse õpetamise faasis omandatud teadustöö praktilisi probleeme ja tegutseda võimalusena kohtuda potentsiaalsete tulevaste tööandjatega.

Tulevik karjäär

Bioinformaatika on kiiresti kasvav valdkond, mis pakub progressiivseid karjäärivõimalusi tulevikku mõtlevatele inimestele, kes on valmis väljakutset vastu võtma; inimesed, kes mõistavad nii selle bioloogilisi kui ka arvutuslikke aspekte. Meie MSc avab uksed karjäärile tööstuses, avalikes teadusasutustes ja ülikooliuuringutes. Meie kursuse multidistsiplinaarne olemus on võimaldanud meie õpilastel järgida erinevaid karjäärivõimalusi erinevates meditsiinilistes sektorites. Edukad lõpetajad on suutnud karjääri jätkata või täiustada mitmesugustes võtmevaldkondades, nagu farmaatsia- ja biotehnoloogiaettevõtted, taimeuuringute instituudid, toiduainetööstus, avalik-õiguslikud asutused, bioinformaatika, IT-ettevõtted.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasustamine kraadis asjakohases teadusharus; nagu eluteadus või infotehnoloogia teema. Kandidaatidel palutakse taotleda sobiva töökogemusega kandidaate.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 97 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
okt 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
okt 1, 2020