Ülevaade

See on ainus programm Hongkongis, mis ühendab rakendatud teadmised ja oskused raamatupidamises ja rahanduses, et koolitada spetsialiste, kes on mõlemas valdkonnas kodus. Programmis rõhutatakse tegelikke, praktilisi rahvusvahelisi juhtumeid. Õpilased omandavad põhjaliku arusaamise ja ajakohastatud teadmised nii raamatupidamises kui rahanduses. See muudab programmi sobivaks mitte ainult raamatupidamis- ja finantsspetsialistidele, vaid ka teiste ärivaldkondade juhtidele ja juhtidele.

Programmi teema

Tõhustada ja laiendada teadmisi professionaalses raamatupidamises ja rahanduses

Programmi eesmärgid

 • Anda ettevõtjatele, spetsialistidele ja kõrgematele juhtidele võimalus arendada analüütilisi, subjektiivseid ja kontseptuaalseid mõtteid;
 • Tõsta üliõpilaste arusaamist raamatupidamis- ja rahandusalastest uuematest teadmistest;
 • Tõsta õpilastele tugevaid raamatupidamis- ja finantsteadmisi ning nende organisatsioonide juhtimiseks vajalikke praktilisi oskusi;
 • Valmistada õpilasi ette oma karjääri edasiliikumiseks või jätkama õpinguid vastavates valdkondades ja
 • Et hõlbustada õpilastel ette valmistada asjakohaseid kutsekvalifikatsioone.

Õppe eesmärgid

LG1: Õpilased saavad kaasaegse raamatupidamise alaseid teadmisi ja omavad sellega seotud probleemide lahendamise oskusi, mida toetavad raamatupidamise teooriad.

LG2: Õpilastel on tänapäeva rahanduse alased teadmised ja nendega seotud probleemide lahendamise oskused, mida toetavad finantsteooriad.

LG3: Õpilased suurendavad oma analüütilist ja kriitilise mõtlemise oskusi, integreerides omandatud raamatupidamis- ja finantsalaseid teadmisi ratsionaalse otsustusprotsessiga raamatupidamise ja rahanduse valdkonnas.

LG4: õpilased selgitavad põhiküsimusi ja suurendavad teadlikkust raamatupidamise ja finantseerimise kutsealade eetilisest ja professionaalsest vastutusest muutuvas keskkonnas.

Programm on lisatud CEF-i eesmärgil hüvitatavate kursuste loendisse.

Programmi sisu

 • ACCT7210 täiustatud ettevõtte finantsaruandlus
 • ACCT7220 strateegilise juhtimise arvestus ja kontroll
 • ACCT7230 Sise- ja välisauditi teemad
 • ACCT7240 raamatupidamise teooria ja poliitika
 • FIN7210 Corporate Finance
 • FIN7220 Investeeringute ja portfellide analüüs
 • Finantsstrateegia FIN7230
 • FIN7260 Finantsaruannete analüüs ja ettevõtete hindamine
 • ACCT7260 Rahvusvaheline raamatupidamine ja maksustamine (valikuline)
 • ACCT7270 Korporatiivne juhtimine ja avalikustamine (valikuline)
 • ACCT7870 Finantsmäärused ja vastavus (valikuline)
 • ACCT7880 Juhtimine, juhtimine ja eetika (valikuline)
 • FIN7240 Derivatiivsed väärtpaberid ja riskijuhtimine (valikuline)
 • FIN7750 Finantstehnoloogia (FinTech) (valikuline)
 • ISEM7210 äriprotsessid ja teabehaldus (valikuline)
 • ACCT7280 sõltumatu õppe- / integreerimisprojekt (raamatupidamises) (valikuline) * / FIN7280 iseseisev õpe / integreeriv projekt (rahanduses) (valikuline) *
 • BUS7510 MScAAF seminarid ja töötoad

* Sõltumatuid uuringuid / integreeritud projekti saab valida ainult selleks, et asendada valikuline kursus eritingimuste alusel ja eelnevalt nõustuda.

Pange tähele, et valikainete kursus avatakse vähemalt 12 õpilasega.

Hindamismeetodid

Hindamismeetodid

Programmi hindamismeetodid järgivad Hongkongi baptisti ülikooli kehtestatud hindepunkti keskmist (GPA) süsteemi, et hinnata kursuste ja eksamite läbiviimist. Lisaks kirjaliku eksami lõpuleviimisele kasutatakse õpitulemuste optimeerimiseks pidevat kursuste hindamist, mis sisaldab vahepealseid katseid ja viktoriine, juhtumiuuringuid, individuaalseid ja grupi ettekandeid, perspektiivprojekte ja praktilisi simuleeritud harjutusi.

Progressi või auhinna kriteeriumid

Õpilased, kellel on GPA trimestri tase alla 2,20, pannakse akadeemilisele katseajale ja ametlik hoiatus antakse neile üliõpilastele, kes on saanud kumulatiivse GPA 2.20 kuni 2.49. Üliõpilased, kes on edukalt täitnud programmi nõuded keskmise kumulatiivse GPA 2,5 või kõrgema tasemega, saavad magistrikraadi rakendatud raamatupidamises ja rahanduses. Üliõpilased, kes on saanud kumulatiivse GPA 3,40 kuni 3,66, saavad kraadi teenetemärgiga ja need õpilased, kellel on kumulatiivne GPA 3.67 ja rohkem, saavad kraadi eristatult.

Vastuvõtutingimused

Taotlejatel peab olema:

 • bakalaureusekraad äritegevuses tunnustatud ülikoolist või samalaadsest asutusest või samaväärseks peetav kutsekvalifikatsioon (nt kutsekvalifikatsioon raamatupidamis- või finantsvaldkonnas, näiteks CPA / ACCA määratud raamatupidamisasutustelt, CFA sertifitseeritud finantsinstituutilt) Analüütikud, juhtimisarvestuse instituudi CMA jne); VÕI
 • bakalaureusekraad teistes asjakohastes kogemustes ja / või koolituses raamatupidamise, rahanduse, juhtimise või sellega seotud valdkondades;

JA

 • täistööajaga režiimi taotlejad on kohustatud andma rahuldava skoor Graduate Management Sissepääs Test (GMAT); VÕI
 • osalise tööajaga režiim taotlejad peavad olema vähemalt kolm aastat asjakohast töökogemust;

Inglise keele oskuse tõendamine on vajalik taotlejatele, kelle esimesed kraadid on saadud mitte-inglise keele keskastmetest. Nende taotlejate puhul on tavaliselt nõutav IELTSi üldine bändi skoor 6,5 või TOEFL skoor 550 (paberil) / 79 (internetipõhine) või samaväärne teiste testide skoor.

Lühiajalistele kvalifitseeritud taotlejatele kutsutakse osalema valimisprotsessi sissepääsu vestluses.

Mitteaktiivse haridusega üliõpilased ja põhikoolitus / kogemused raamatupidamis-, finants- või sellega seotud valdkondades võivad olla ka kvalifitseeritud, sõltuvalt raamatupidamise ja finantseerimise põhialuste moodustamisest intensiivse sihtasutuse kursuse kaudu lisakulude eest või juhendatud enesehinnangul, õppima enne MScAAFi alustamist.

Scholarsips

Rahvusvaheline magistriõppe stipendium

Et suurendada rahvusvahelistumist ja anda õpilastele ülemaailmne haridusalane kogemus, pakutakse rahvusvahelistele üliõpilastele silmapaistvaid stipendiume. Stipendiumi saajad saavad täieliku õppemaksust loobumise pluss HK $ 100 000 elatist (umbes 12 820 USA dollarit). Abikõlblikud rahvusvahelised taotlejad arvestatakse automaatselt stipendiumi alusel, lähtudes nende kõikehõlmavast rekordist ja intervjuust. Stipendiumikava üksikasjad leiate siit .

Mitmekesisuse toetamise stipendium

Usume, et mitmekesisus inspireerib uut mõtlemist, soodustab suuremat mõistmist ja rikastab õpikogemust. Mitmekesisuse panuse stipendium on seotud uute osalejatega, kes suudavad programmi mitmekesisust suurendada. Taotlejaid hinnatakse mitmesuguste kriteeriumide alusel, sealhulgas rahvusvaheline kokkupuude, kultuurikogemused, ülemere haridus, töökogemus, eriline saavutus ja anded. Stipendiumi suurus ulatub poolest õppemaksust loobumisest kuni täieliku õppemaksust loobumiseni.

Sissepääs Stipendium / Noorte Talent stipendium (ainult täistööajaga taotlejatele)

Need stipendiumid ulatuvad HK $ 80,000 kuni HK $ 20,000, antakse üliõpilastele silmapaistva akadeemilise taustaga ja avalike eksamitulemustega. Taotlejaid kaalutakse automaatselt stipendiumide saamiseks. Sissepääs Stipendium, taotlejad, kes esitavad täidetud taotlusi enne tähtaega esimese vooru sissepääs võetakse arvesse.

Excellence Academic Performance Award

Üliõpilane (üliõpilased), kes omandavad klassis kõrgeima cGPA, antakse lõpetamise ajal.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

Vaata veel 10 kursust Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Businessis »

Viimati uuendatud Juuli 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
200,000 HKD
Mitte-kohalik: HK $ 200,000; Kohalik: HK $ 160,000; Õppemaksud vaadatakse igal aastal läbi.
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applicable to local applicants who are interested in the part-time study mode.
veebr 29, 2020
Applications are considered on a rolling basis. Review of applications will start before the deadline and continue until all places are filled. Therefore, early applications are strongly encouraged.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
Juuni 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicable to local applicants who are interested in the part-time study mode.
Start Date
sept 2020
End Date
Juuni 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 29, 2020
Applications are considered on a rolling basis. Review of applications will start before the deadline and continue until all places are filled. Therefore, early applications are strongly encouraged.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applicable to local applicants who are interested in the part-time study mode.
End Date
Juuni 2020

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 29, 2020
Applications are considered on a rolling basis. Review of applications will start before the deadline and continue until all places are filled. Therefore, early applications are strongly encouraged.
End Date
Juuni 2021

Getting to Know HKBU

Alumni Sharing: Tuimebek KARABAY

Go Global with HKBU School of Business

Our Strong Alumni Community