Kuna organisatsioonid seisavad silmitsi üha suurema hulga globaalsete ja strateegiliste väljakutsetega ning vajadus vastutustundliku juhtimise, hea valitsemistava ja eetilise käitumise järele kasvab, on kõrge kvalifikatsiooniga riskijuhtimisega tegelevad spetsialistid väga nõudlikud.

Glasgow Caledonian University's MSc Risk Management analüüsib strateegilist ja operatsiooniriski laiemalt organisatsiooni vastupidavuse kontekstis. See teadusuuringute läbiviidud kraadiõppe programm on saadaval õppimiseks kas täistööajaga režiimis; osana meie edukast rahvusvahelisest kogukonnast, mis põhineb ülikoolilinnakus või kaugõppe režiimis; kasu meie täieliku toetuse saamiseks sobival ajal ja kohas.

Liituge juhtiva Ühendkuningriigi teenusepakkujaga, kellel on üle 30 aasta riskijuhtimise õpetamise kogemus ja meie pikaajaliste sidemete ja suurepärase maine kasu tööstusorganisatsioonide ja -professionaalide poolt, arendades samal ajal arenenud oskusi, mida tööandjad vajavad.

Sinu karjäär

Meie lõpetajad on kõrgelt konkurentsivõimelised kandidaadid töövõimalusteks Ühendkuningriigis ja kogu maailmas. Lõpetajad leiavad edukad rollid riskijuhtimise, riskianalüüsi, riskide koordineerimise, kindlustus- ja äritegevuse järjepidevuse juhtimisel ning paljudes tööstussektorites, sealhulgas pangandus-, kindlustus-, nõustamis-, nafta- ja gaasitranspordi, transpordi ja ehituse valdkonnas.

Mida sa õpid

Te saate osa erialastest, kuid erinevatest õpilaskogukondadest, kellel on tõeliselt rahvusvaheline töökeskkond, õppimine kogu maailmast eakaaslastelt ja õpetajatest, tõeline ülevaade maailma riskijuhtimise lähenemisviiside olulisematest sarnasustest ja erinevustest.

Alustage oma reisi ülemaailmse riskijuhina saamise eesmärgil:

  • Õpi kriitiliselt hinnata sobivaid mudeleid ja meetodeid erinevate konkurentsivõimeliste keskkondade jaoks maailmamajanduses
  • Hakka tõhusaks ülemaailmseks kodanikuks, mõistmaks, kuidas kohaneda erinevate äritavadega erinevates kultuurikeskkondades.

Kaasaegsed kindlustusprobleemid

Moodul koosneb neljast põhiteemast: riskifinantseerimise põhiprintsiipide sissejuhatus, kindlustusteooria üksikasjalik ülevaade, kindlustuspraktika kriitiline analüüs ja tänapäevaste riskiküsimuste ja globaalse kindlustusturu uurimine. Kaasaegsete näidetest lähtuvalt rõhutame, kuidas kindlustus on reaalmaailmas kasutusel, vastuseks kaasaegsetele riskiküsimustele.

Finantsturu analüüs

Mooduli eesmärk on arendada kriitilist teadlikkust finantsturgudel esinevatest finantsriskidest ja analüüsida tooteid, mida kasutatakse nende riskide juhtimiseks. Teil on võimalik läbi viia fondide haldamise eri liiki võrdlev analüüs, tuues esile eelised ja puudused, suutma kriitiliselt analüüsida varade hinnakujunduse meetodeid, mis on kättesaadavad, ja lõpuks loome ja põhjenda oma erinevate investeerimisportfellide valiku.

Risk ja organisatsiooniline vastupidavus

See moodul tutvustab teid peamiste teoreetiliste kontseptsioonide ja riskijuhtimise protsesside ja tavade ning nende rolli ülesehitamisel organisatsiooni vastupidavust. See annab teile põhjalikku arusaamist riskijuhtimisstrateegia, kultuuri ja operatsioonide praegusest mõtteviisist, võttes samas arvesse tipptasemel riskiküsimusi.

Riskide ülemaailmne perspektiiv

See moodul võimaldab teil mõista rahvusvahelise äri kontseptsioone ja konteksti ning kriitiliselt analüüsida mitmesuguseid riske nagu; juhtimisalane, kultuuriline, poliitiline, eetiline ja majanduslik, mis mõjutab neid ettevõtteid. Hindate ka mitmesuguseid riskijuhtimisstrateegiaid ja taktikat, mis nendele rahvusvahelistele ettevõtetele on saadaval teie tulevase karjääri ettevalmistamisel.

Riskianalüüs ja modelleerimine

See moodul õpetab üliõpilasel väga soovitud praktilisi riskianalüüse ja modelleerimisoskusi, mis võimaldavad teil riski ennast hinnata, modelleerida ja prognoosida. Te arendate reaalses maailmas rakendatavaid oskusi ja kasulikkust organisatsioonilisest vaatenurgast; Reaalsete andmete näidete abil saate modelleerida ja arvutada finantsriskiga seotud probleeme, näiteks krediidi- / pankrotiohtu. Lisaks sellele näidatakse teile, kuidas koostada mitterahaliste riskide mudelit mis tahes tüüpi stsenaariumi praktiliste riskide hindamiseks, lähtudes riski kvalitatiivsest hindamisest.

Tegevuse järjepidevus ja kriisiohjamine

Moodul uurib tegevuse järjepidevuse juhtimist (BCM) ja kriisiohjamist laiema riskijuhtimise strateegia kontekstis. BCM-i elutsükli abil näitab see, kuidas analüüsida ärikeskkonda, koostada analüütilist raamistikku, rakendada BCM-süsteemi ja tagada korrapärase järelevalve, testimise ja teostamise protsess. BCM-i sissetoomise tähtsust organisatsioonikultuuris peetakse kogu selle protsessi võtmeelemendiks. Käesolevas moodulis vaadeldakse ka kriisijuhtimise ja kommunikatsioonistrateegiate rakendamist enne ja pärast kriisiolukorda, et leevendada või leevendada selle mõju.

Eetika, juhtimine ja vastutustundlik juhtimine

Vaadates era-, avaliku ja sotsiaalse ettevõtluse valdkondi, on teile varustatud analüütiliste tööriistade ja kontseptsioonide komplektiga, mis juhivad vastutustundlikku otsustusprotsessi, rõhutades samal ajal erinevusi vastavuse ja eetilise käitumise vahel. Te omandate teoreetiline ja praktiline arusaam reaalmaailma teemadest Ühendkuningriigi ja ülemaailmse perspektiivi kohta ning õppige PRME-iga seotud põhimõtetest ja selle mooduli keskse tähtsusega ühistest omadustest.

Rakenduslik kutsepraktika

Järgides teadmisi, mida olete saanud eetikast, juhtimisest ja vastutustundlikust juhtimisest ning keskendudes eneserefleksioonile, arendate selles moodulis oma ametialast pädevust professionaalse kaasamise tegevusega. Nende kahe peamise mooduli seos tugevdab eetilist ja vastutustundlikku otsustusprotsessi tähtsust ja juhtimist teie tulevases karjääris.

Magistriuuringute projekt

Programmi lõplik element on magistriuuringute projekt, mis annab teile võimaluse kujundada ja teha originaalseid uurimistöid. Te rakendate riskijuhtimise valdkonnas sageli kasutatavaid meetodeid ja teooriaid ning rahvusvaheliselt avaldatud kirjanduse toetusel näidatakse selles valdkonnas parimaid tavasid.

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 või samaväärne

inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Professionaalne akrediteerimine

Akrediteeritud Chartered Insurance Institute (CII) ja Riskijuhtimise Instituut (IRM), see programm on mõeldud teile pakkuda oskusi, et täita rolli riskijuhina, riski ja kindlustusjuht või riskianalüütik või kliinilise riskijuhi mitmesugustes organisatsioonides ja sektorites.

Õpetamismeetodid

Hindamine toimub pidevalt formatiivse ja summatiivse hindamise kombinatsioonis. Hindamine toimub mitmel erineval viisil, näiteks juhtumiuuringud, portfellid, esseed ja aruanded.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust GCU - Glasgow School for Business and Societyis »

Viimati uuendatud July 30, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev