Ruumiplaneerijad on lummatud linnade ja piirkondade praeguste ja tulevaste muutustega ning võtavad osa ruumilise ümberkujundamise juhtidest - mõelge: kaubanduspiirkondade või vanade tööstusobjektide taastamine; veekasutuspiirkondade määramine; tulevase linna liikuvuse kontseptsioonide kujundamine. Seonduvad väljakutsed on varieeruva ulatusega, alates üksikisikust kuni Euroopa poliitika kujundamiseni. Programmi pealkirja all "arukate linnade ja piirkondade haldamine" peegelduvad praeguste ja tulevaste linnade ühiskondade väljakutsed ajal, mil on sõnastatud ambitsioonid 21. sajandiks "Uue linnade tegevuskava", kus on välja töötatud poliitikad ja strateegiad jätkusuutlikuma ja õiglased linnaruumid. Pärast lõpetamist on õpilastel järgmised teadmised:

  • liidesed erinevate planeerimispõhimõtete, sektorite, erialade ja huvide vahel;
  • leitud sünergia ja kompromissid, mis on tehtud nende liideste kaudu;
  • mille kaudu integreeritav planeerimine avaldub poliitika väljatöötamisel, otsuste tegemisel ja projektides erinevates geograafilistes ja institutsionaalsetes tasandites.

Spetsialistid

Võite valida spetsialiseerumise, mis kõige paremini kajastab teie kirge ruumilise planeerimise jaoks:
- Linnad, vesi ja kliimamuutused: omandage kõik vajalikud teadmised ja oskused, et töötada linnaplaneerimise, vee ja keskkonnajuhtimise vahelises seos.
- Euroopa ruumi- ja keskkonnaplaneerimine: muutke ruumiliseks planeerijaks, kes mõistab ELi poliitikat, suudab teha koostööd piiriüleste planeerijatega ja tegeleb teiste sektoritega, nagu keskkond ja majandusareng.
- Planeerimine, maa ja kinnisvara arendamine: Avasta linnaarengu uued perspektiivid, mida saab kasutada linna või linnaelaniku edasises rollis nii avalikus kui ka erasektoris.
- Linnade ja piirkondade liikuvus: uurida erinevaid integreeritud liikuvuse süsteeme või transpordiliike erinevates ruumilistel kaalutlustel. Avastage uusi tavasid ja strateegiaid uuenduslike liikuvuse lahenduste pakkumiseks.
- Linnade ja piirkondade visioon ja strateegia koostamine: keskendu sellele, mida võiks nimetada "uueks" planeerivaks ettevõtteks, strateegilisteks ja visuaalseteks elementideks.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureusekraad ruumiliselt orienteeritud distsipliinist

Selle magistriõppe saamiseks peate läbima bakalaureusekraadi ruumiliselt orienteeritud erialal, nagu ruumiline planeerimine, inimese geograafia või keskkonnateadused.

2. Inglise keele oskus

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. See nõue on täidetud, kui üliõpilane vastab ühele järgmistest tingimustest:

On edukalt lõpetanud kolmeaastase bakalaureuse programmi Hollandi ülikoolis. Kas Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Iirimaa, Uus-Meremaa, Ühendkuningriigi või Ameerika Ühendriikide kodanik.

  • On edukalt lõpetanud kolmeaastase bakalaureuse programmi Hollandi ülikoolis.
  • Kas Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Iirimaa, Uus-Meremaa, Ühendkuningriigi või Ameerika Ühendriikide kodanik.
  • On edukalt läbinud bakalaureuse programmi, mida õpetati täiesti inglise keeles ühes järgmistest riikidest: EL / EMP riigid, Austraalia, Kanada, Uus-Meremaa, Ameerika Ühendriigid.
  • On edukalt lõpetanud magistriõppekava Hollandi rakendusteaduste ülikoolist (HBO).

Kõik teised õpilased vajavad ühte järgmistest tunnistustest (TOEFL ja IELTS-sertifikaadid ei pruugi olla vanemad kui kaks aastat).

  • TOEFL skoor on ≥90, mille alamklassid ei ole madalamad kui 18
  • IELTS skoor on ≥6,5, mille alamklassid ei ole madalamad kui 6.0
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

3. Uurimismetoodika taust

Karjääri väljavaated

Meie ruumilise planeerimise lõpetajaid hindavad nende tööandjad oluliselt oma analüütiliste oskuste, kriitilise perspektiivi ja tervikliku akadeemilise mõistmise eest inimtegevuse seoste, ruumilise keskkonna ja nende elukeskkonda parandavate ruumiliste sekkumiste vahel. Nijmegeni ruumilisest planeerimisest on valitsuse, konsultatsioonifirmade, projektiarendite, eluasemefirmade või uurimisinstituutide poliitikakujundaja, konsultandi või projektijuht. Ka üha rohkem meie vilistlasi töötab rahvusvahelistes projektides. Kvaliteedimärgis

See programm ka hinnati "Parim magistriõppesse" ajakirja Elsevier iga-aastasest parimatest kraadiprogrammidest.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud March 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date