MSc säästva arengu alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

The World Inside, SingaporePaula Prekopova / Unsplash

Jätkusuutlikkus MS kannab õpilastele erinevaid huvisid, sealhulgas nii loodusteaduseid kui ka sotsiaalteadusi, et koolitada tulevasi juhte töötada jätkusuutlikkuse valdkonnas erinevates valdkondades ja tööstusharudes, keskendudes õiglastele ja õiglastele lahendustele.

Kuna igas suuruses ja tüübis asuvad kogukonnad ja organisatsioonid tunnistavad jätkusuutlikkuse planeerimise ja algatuste tähtsuse järjekorda seadmise tähtsust, suureneb nõudlus tööjõu järele kõrghariduse tasemel selles valdkonnas. Säästva arengu programmis osalejana MS-s saate arendada teadmisi ja oskusi, mis on olulised, et luua ja toetada praegustele vajadustele vastavaid sotsiaal-ökoloogilisi süsteeme, tagades samal ajal, et tulevaste põlvkondade areng võib edeneda. Programmis rõhutatakse õiglaselt jätkusuutlikkuse lahendusi ja probleemide lahendamist, võimaldades teil täiustada ja rakendada oma teadmisi looduslikest ja ehitatud süsteemidest, mis toetavad õiglasi ja jätkusuutlikke kogukondi.

Linna- ja keskkonnapoliitika ja planeerimise osakonna kaudu pakutakse jätkusuutliku puutumatuse MS-i kaudu täiskoormusega 12 kuu jooksul, ehkki õpilased võivad ka lõpetada programmi osalise tööajaga. Selle paindliku, interdistsiplinaarse struktuuriga programm annab õpilastele võimaluse siduda jätkusuutlikkuse uuringud nende huvi teiste valdkondadega.

Õppekava

Kuus nõutavat põhikursust

Õppekava koosneb järgmistest viiest kursusest:

 1. Sotsiaal-ökoloogilised süsteemid, mis mõtlevad säästvusele - tutvustab õpilastele poliitika- ja planeerimissüsteeme ja nende keerulisi koostoimeid ning julgustab mõtlema süsteemi tagajärgede, eetika ja sotsiaalse õigluse kohta. Kursus tutvustab selliseid meetodeid nagu elutsükli hindamine ja nende rakendamine otsuste tegemise kontekstis. Kursus kasutab õppusi ja juhtumiuuringuid, et aidata õpilastel arendada oskusi süsteemi põhiomaduste tuvastamisel ja mõistmisel.
 2. Poliitika ja planeerimise ökonoomika (UEP 251 või samaväärne) - tutvustab säästva avaliku korra ja planeerimise seisukohast olulisi majanduslikke kontseptsioone ja analüüsi vahendeid. Uuritakse mikroökonoomilisi ja makromajanduslikke lähenemisviise majandusliku käitumise mõistmiseks ja majandusprobleemide lahendamiseks. Rakendused hõlmavad keskkonnaga, transpordiga, kulude-tulude analüüsiga, sissetulekute ebavõrdsuse ja kogukonna arenguga seotud poliitikat.
 3. Kvantitatiivne põhjendus (UEP 254 või sellega samaväärne) - See kursus esitab statistilise analüüsi ja uurimistöö põhikontseptsioonid ning arendab sellega seotud oskusi, mis on hädavajalikud nii agentuuri juhtidele, poliitikakujundajatele kui ka propageerijatele. Õpilased õpivad valima huvipakkuvatele küsimustele kõige paremini kättesaadavate andmeallikate, meetmete ja näitajate ning statistiliste meetodite hulgast.
 4. GIS-i tutvustus (UEP 232) - GIS-teooria võimete, tehnoloogia ja rakenduste lai alus. Teemadeks on GIS-i andmestruktuur ja -juhtimine, geodeesia- ja kaardiprognoosid ning erinevad raster- ja vektor ruumiandmete analüüsi tehnikad. Laboratooriumi harjutused keskenduvad loengutes esitatud kontseptsioonide rakendamisele ArcGISe abil.
 5. Välisprojektid (UEP 255) - Praktiline planeerimis- ja uurimiskogemus kogukonna või valitsusasutuste keskkonnas. Õpilased puutuvad kokku säästva planeerimise praktika tegelikkusega, töötades meeskondades tegelike klientide jaoks. Keskendub teadmiste, sotsiaalsete ja poliitiliste väärtuste ning kutsealaste suhete koosmõjule.
  Lisaks valivad õpilased kuues põhikursuse järgmistest valikutest:
 6. Programmi hindamine (UEP 256)
  VÕI
 7. Jätkusuutlikkuse analüüs (osaline krediit) ja säästvuse mõõdikud ja otsuste tööriistad (osaline krediit)
  • Viis täiendavat valikainet valitakse nõuandjaga konsulteerides, keskendudes teoreetilistele alustele, poliitikale ja jätkusuutlikkuse planeerimisele.
  • Praktika või nurgakivi kogemus.

Kvantitatiivne eeltingimus

UEP-kraadiprogrammidele lubatud üliõpilased peavad enne osakonna kvantitatiivsetele kursustele registreerimist näitama algebra ja graafiliste oskuste tõendeid (UEP 251 ja UEP 254). See eeltingimus peab olema täidetud ühel järgmistest viisidest: (1) GRE või kvantitatiivse osa hindepunkt 153 või kõrgem viie aasta jooksul enne UEP-programmi sisenemist; (2) Viia läbi kolledži algebra või samaväärne kursus (B- või kõrgem) viie aasta jooksul enne UEP-programmi sisenemist; või (3) läbige UEP-i matemaatika sõeluuring, mille skoor on 80% või rohkem (see eksam tuleb teha isiklikult UEP-i juures). Õpilased peavad täitma eeldust enne immatrikuleerimist või omama akadeemilisele nõustajale ja osakonnajuhatajale heakskiidetud kava, et täita esimese semestri lõpuks eeldus. Kui teil on küsimusi, võtke palun ühendust UEPi kontoriga.

Ristregistreerimine

Lisaks meie kursuste pakkumisele võivad MS üliõpilased valida kursused teistest osakondadest ja koolidest ning Bostoni piirkonna konsortsiumi ülikoolidest. Et saada krediiti kursusele oma liikmesriiki, peavad kraadiõppe üliõpilased saavutama B-klassi või paremad.

Taotlemise nõuded

 • Taotluse tasu
 • CV / CV jätkamine
 • Isikliku avalduse
 • Ametlik GRE nõutav
 • Ametlik TOEFL või IELTS, kui see on kohaldatav
 • Ärakirjad
 • Kolm soovituskirja
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Loe edasi

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Näita vähem