MSc säästva linnalise liikumiskeskkonna üleminekud

Üldine

Saadaval 4 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Uus topeltkraadiga linnalise liikumiskeskkonna programm, mis ei anna mitte ainult tööstusele ja linnadele hädavajalikku haridust, vaid ka väärtuslikku võrgustikku ja tõeliselt rahvusvahelist kogemust.

 • Programm ühendab juhtivad tehnoloogilised teadmised koolituse ja praktikaga innovatsiooni ja ettevõtluse alal.
 • Õpid esimest aastat ühes partnerülikoolis ja teist teises, omistades sulle nii topeltkraadi kui ka EIT märgise tunnistuse.
 • Õppekava hõlmab ainulaadset suvekooli, mis tegeleb kriitiliste tegelike väljakutsetega, külastades kahte Euroopa linna.
 • Samuti kuuluvad õppekavasse praktikakohad ettevõtetes ja linnades üle Euroopa.

Miks uurida jätkusuutlikke linnalise liikumiskeskkonna üleminekuid?

Maailma linnad muutuvad, kuid mitte piisavalt. Uus tehnoloogia, ärimudelid ja globaalsed prioriteedid muudavad meie ümberkäimist ning regionaalarendajad ja linnainsenerid avaldavad survet nendeks muutusteks ette valmistada ja ära kasutada, et aidata kaasa linnakeskkonnale, mis tarbib vähem nappe ressursse ja aitab vähem kaasa kliimale muutuda ning pakkuda elamisväärseid linnaosasid ja töökohti. Selle saavutamiseks on vaja lisaks traditsioonilistele linnaplaneerimise ja tsiviilehituse erialadele ka kompetentsi ning ettevõtlusoskust uuenduste elluviimiseks vajalike muudatuste juhtimiseks.

Kuidas programm on üles ehitatud?

Kõik EIT Urban Mobility magistrantuuri programmid järgivad sama skeemi:

 • Üliõpilased õpivad igal aastal kahes erinevas ülikoolis - sisenemisülikoolis ja väljumisülikoolis. Kõik võimalused asuvad linnalise liikumiskeskkonna valdkonnas Euroopa juhtivas ülikoolis.
 • Lõpetajaüliõpilastele antakse kaks magistrikraadi, üks neist kõigist ülikoolidest. Lisaks on programm kavandatud nii, et õpilased võivad omandada kvalifikatsiooni Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi välja antud tunnistuse saamiseks. *
 • Esimese aasta õpingute ajal antakse tudengitele sissejuhatus innovatsiooni ja ettevõtlusse ning nad osalevad laiendatud väljakutseprojektis. Sama aasta jooksul omandavad õpilased olulised tehnilised oskused linnalise liikumiskeskkonnaga seotud probleemidega toimetulemiseks.
 • Esimese ja teise aasta vahel osalevad õpilased suvekoolis, rakendades uusi oskusi kahes erinevas Euroopas asuvas linnas.
 • Teisel aastal valivad õpilased veel mitu spetsialiseeritud kursust, mis käsitlevad nii tehnilist sisu kui ka innovatsiooni ja ettevõtlust. Õpilased osalevad ka lühema väljakutsega projektis, mis hõlmab praktikat ettevõttes või organisatsioonis, mis tegeleb linnalise liikumiskeskkonnaga seotud väljakutsetega.
 • Lõpuks viivad üliõpilased ka teisel aastal läbi oma magistritöö, ühendades ja demonstreerides oma tehniliste ja ettevõtlusoskuste täielikku komplekti.

* Sõltub eelseisvast EIT kinnitamisprotsessist.

128243_Programme-structure-extended-3-1.png

Kus saab uurida jätkusuutlikke linnalise liikumiskeskkonna üleminekuid?

Sügis 2020 taotlejate jaoks saate programmi alustada ja lõpetada ühes neljast ülikoolist. Liikuda ühest ülikoolist teise 1. kuni 2. aastani on kohustuslik.

 • Aalto ülikool, Helsingi
 • KTH Kuninglik Tehnoloogiainstituut, Stockholm
 • Eindhoveni tehnikaülikool
 • UPC Barcelona Tech

Millised on karjäärivõimalused?

Kaasav, vastupidav ja jätkusuutlik linnatranspordi süsteem on elamisväärse ja jõuka linna loomiseks ülioluline. Selles programmis õpitud oskusi nõuavad linna- ja transpordiasutused ning tööstused kogu Euroopas ja kogu maailmas, kasvava trendiga on uued ja valdkondadevahelised tööhõivevaldkonnad. Lõpetajate võimalikud tulevased karjäärid hõlmavad linnaplaneerijat / huvigruppi, eksperimentaaljuhti, tehnoloogistrateegiat, avalikkuse osaluse koordinaatorit, poliitika kaitsjat ja nõustajat.

Kes saavad kandideerida?

Sisseastumiseks peate omama bakalaureuse kraadi või olema oma eelmisel õppeaastal:

 • Inseneriteadused, infoteadus, infotehnoloogia, statistika või geoinfotehnoloogia.
 • Lisaks tervitab säästva linnalise liikumiskeskkonna üleminekute programm taotlejaid, kellel on bakalaureusekraad linnaplaneerimise, geograafia või majanduse alal, eeldusel, et neil on tõestatud kogemus programmeerimises, arvutustes, lineaarses algebras ja matemaatilises statistikas.

Kui teil on bakalaureusekraad, mis erineb meie soovitatavatest kraadidest, võite siiski kandideerida, selgitades, kuidas teie akadeemiline ja tööalane taust sobib teid huvitava konkreetse programmi jaoks.

Kuidas saab kandideerida?

Meil on kaks taotlusperioodi:

Periood 1

 • 12. detsember 2019 - 3. veebruar 2020

Periood 2

 • 17. veebruar 2020 - 17. aprill 2020

Pange tähele, et teist taotlusperioodi ei soovitata taotlejatel, kes nõuavad ajapiirangu tõttu ELi õppeviisat.

Õppemaksud ja stipendiumid

EIT Urban Mobility magistriprogrammide õppemaks on 4000 eurot aastas ELi / EMP kodanike jaoks ja 16 000 eurot aastas ELi mittekuuluvate kodanike jaoks.

EIT Urban Mobility pakub heldeid stipendiume, et meelitada parimaid talente kogu maailmas. Meie stipendiumid põhinevad teenustel ja hõlmavad kaheaastast õpingute kestust. Need hõlmavad osalist õppetasust loobumist ja igakuiseid toetusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our double degree programmes combine excellent technical education with training in innovation and entrepreneurship as well as internships at companies, industry partners and cities across Europe.

Our double degree programmes combine excellent technical education with training in innovation and entrepreneurship as well as internships at companies, industry partners and cities across Europe. Näita vähem
Stockholm , Helsingi , Budapest , Eindhoven , Barcelona + 4 Rohkem Vähem