Ülevaade

See uus programm on mõeldud juhtide arendamiseks, kes mõistavad sügavalt säästva arengu ideid, institutsioone, poliitikat ja võrgustikke ning vajalikke kriitilise mõtlemise oskusi poliitika teavitamiseks ja pikaajalise mõju loomiseks.

Selle kujundab ja pakub meeskond, kellel on tipptasemel teadusuuringute ja poliitika nõustamise kogemus, kes on kirglikud säästva arengu suhtes.

Selle programmi valik tähendab liitumist University of Bradford ja rahvusvahelise arengu osakonnaga, mis on maailma suurim ülikoolikeskus.

Lõpetamisel olete osa ülemaailmsest vilistlaste võrgustikust, kellest paljud on läinud rahvusvaheliste organisatsioonide juhtimisülesannetele.

Programm pakub suurepäraseid võimalusi rakenduspoliitilisteks uuringuteks ja reaalsete probleemide lahendamiseks ning meeskonnatöö ja juhtimisoskuste arendamiseks õppekavade ja õppekavaväliste tegevuste kaudu elavates jagudes.

Edetabelid

Poliitika Bradfordis on 45. ülikoolis Suurbritannias, ülikooli õppekavas 2019. aastal. Need paremusjärjestused panevad Bradfordi ka Suurbritannia top 20-sse lõpetajatele.

Meie kraadiõppe poliitikakursused olid Suurbritannias teisel kohal tööalase konkurentsivõime jaoks 2018. aasta kraadiõppekogemuse uuringus (PTES).

Riiki sisenemise nõuded

Tüüpiline rakendus hõlmaks bakalaureuse kraadi (2.2 kiitusega või üle selle) Ühendkuningriigi süsteemi või võrdlevat tulemust, kui see toimub väljaspool Ühendkuningriiki. Samuti kaalume tõsiselt mittetraditsioonilise taustaga taotlejaid ja arvestame asjakohast töökogemust.

Taotlused on teretulnud mittestandardsete kvalifikatsiooniga üliõpilastelt või täiskasvanud üliõpilastelt (üle 21-aastased), kellel on märkimisväärne asjakohane kogemus.

Kui teil on eelnevalt sertifitseeritud õppe- või töökogemus, mis võib olla samaväärne selle programmi osadega, on ülikoolil selle õppe hindamiseks vajalikud protseduurid, et anda teile õppekavas sisalduvatest moodulitest erandeid.

Inglise keele nõuded

IELTS 6.0 või samaväärne.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Säästva arengu kriitilised väljavaated (DEV7026-B)
 • Arengu juhtimine (DEV7035-B)
 • Rahvusvaheline keskkonnajuhtimine (PES7042-B)
 • Jätkusuutlikud linnad (PES7052-B)
 • Doktoritöö (PES7040-E)

Core õpilastele marsruudil, sealhulgas vabatahtlik paigutus / praktika

 • Kutsekogemus (PES7056-Z)

Võimalus

 • Aafrika poliitika ja turvalisuse dünaamika (PES7035-B)
 • Probleemid arendusteoorias (DEV7003-B)
 • Sugu, konflikt ja areng (PES7041-B)
 • Loodusvarade haldamine (PES7045-B)
 • Sotsiaalse ja ökoloogilise õigluse liikumine (PES7044-B)
 • Arenguvajaduste ja tulemuste hindamine (DEV7036-B)
 • Arengu rahastamine (DEV7001-B)
 • Rahuvalve ja rahuvalve (PES7046-B)
 • Lähis-Ida poliitika ja turvalisuse dünaamika (PES7043-B)

Valikuline

Paigutus

Te võite valida, et lisate praktika osana oma kursusest, millisel juhul õppite rohkem kui 15 kuud, mitte aasta. Selleks peaksite kõigepealt registreeruma üheaastaseks programmiks ja seejärel kandma 15-kuulise programmi, kui olete paigutuse kindlustanud, igal ajal kuni 2. semestri keskpaigani.

Praktika / praktika parandab täiendavalt erialase kogemuse ja praktiliste oskuste arendamist magistriõppe programmi ajal, integreerides praktikakogukonna kaasatuse oma akadeemilistesse uuringutesse.

See element on üliõpilaskeskne ja üliõpilaste juhitav ning seetõttu juhib teid praktika praktika tuvastamise ja taotlemise algatus. Akadeemiline personal võib hõlbustada ja toetada sobivate võimaluste kindlakstegemist koos juhtide ja ettepanekutega, aidata taotluste kirjutamisel ja toetada toetavaid kirju. Nad pakuvad eelnevalt kohandatud ettevalmistustreeningut ja juhendavad tuge paigutuse või praktika ajal.

Praktika / praktika saab korraldada organisatsiooniga kõikjal maailmas. Enne võimaluse lõplikku vormistamist peate üksikasjalikult kirjeldama oma kavandatud tegevusi ja saama heakskiidu.

Kui praktika / paigutus on lõpule jõudnud, pöördute tagasi programmi juurde, esitate lõpetamisaruande, milles võetakse kokku peamised õppepunktid, ja seejärel täitke oma magistritöö. Õpilased kasutavad oma disertatsiooni teavitamiseks ja kujundamiseks tihti oma paigutuse perioodi ja kogemusi.

Õppimine ja hindamine

Lisaks loengutele, seminaridele ja klassiruumis ning virtuaalsele õppevahendile (Blackboard) põhinevale õpetusele on nii väikesed grupi tegevused, mis on nii hinnatud kui ka hindamatud (formatiivsed), mis annavad teile võimaluse arendada ja tugevdada koostööoskusi.

Programmi eesmärk on:

 • arendada oma teadmisi ja terviklikku arusaama säästva arengu mõistetest, teooriatest ja raamistikest ning nende rakendamisest poliitikas ja praktikas
 • arendama oma oskusi, et analüüsida, sünteesida ja kritiseerida praeguseid ja esilekerkivaid uuringuid ja praktikat ning hinnata kriitiliselt tõendeid distsipliini ja praktika esirinnas
 • edendada oma teadmisi ja arusaamu oskustest ja tehnikatest, et arendada uuenduslikke ideid ja originaalsust teadmiste rakendamisel seoses säästva arengu poliitikaga ja praktikaga oma teadustöö ja täiustatud stipendiumi jaoks
 • arendama oma oskusi, et formuleerida ja iseseisvalt uurida kompleksse probleemi, mis on seotud säästva arenguga, töötades välja asjakohased uurimisküsimused ja hinnates kriitiliselt tõendeid, et vastata sellistele küsimustele ja edastada oma järeldusi kõrgtasemel
 • arendada oma elukestva õppe autonoomseid õppimisoskusi, et saada veelgi paremini iseseisva õppija ja kriitilise ja loova mõtlejana
 • edasi arendada oma oskusi keerukate ideede ja küsimuste edastamisel sidusrühmade erinevatele rühmadele
 • varustada teid teadmistega ja oskustega, et saada peegeldavaks ja kriitiliseks praktikuks ning töötada tõhusalt meeskonnaliikmena kultuuriliselt mitmekesistes rühmades ja meeskondades

Rajatised

Rahuõpetuse ja rahvusvahelise arengu õpetamine ja õppimine toimub erinevates ruumides: loengu teatrid, seminariruumid, painduvad ruumid liikuvate mööblitega, kus õpilased saavad rühmades töötada.

Me jõuame väljapoole klassiruumi - näiteks kutsume külalisesinejaid üle maailma arutama Skype'i kaudu, et arutada ja korraldada õpinguid, mis kasutavad meie uuenduslikku keskkonnasõbralikku ülikooli ja mitmekesist Bradfordi linna. Samuti võtame üliõpilasi väljasõitudel Ühendkuningriigis ja välismaal (näiteks Yorkshire'is, Põhja-Iirimaal, Haagis ja igal teisel Aafrika riigil) ning laiendatud rollimängud (noorte hostelis). .

Meil on palju õppekavavälist tegevust, külalisesinejaid, seminare ja koolitusi. Meie üliõpilaste kontaktametnik korraldab ka palju ühiskondlikku tegevust - meie keskne, hubane ühisruum on suurepärane koht, kus kohtuda ja õppida kaasõpilastelt ning korraldada viktoriiniõhtuid, rahvusvahelisi õhtusööke, tasuta hommikusööke, kohvipausid. Ja ärge unustage iga-aastast rahu ja arengu palli ja meie enda rahu jalgpallimeeskonda…

JB Priestley raamatukogul on suurepärased ressursid, eriti rahu, poliitika ja sotsiaalsete muutuste ning rahvusvahelise arengu jaoks, kus ülikool on spetsialiseerunud - vaata meie erikogude üksikasju.

Raamatukogu on avatud ööpäevaringselt, nagu ka teised turvalised, sõbralikud ja interaktiivsed ruumid ülikooli ümber, mis on mõeldud õpilastele, et kohtuda ja õppida koos.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 6 850 aastas

Rahvusvaheline: £ 16 040 aastas

Rahaline toetus

Teil võib olla õigus taotleda valitsuse uut kraadiõpet, et suunata oma tasusid ja elamiskulusid. Lisateavet saate meie tasude ja finantstoetuse veebilehelt.

Rotary Peace stipendiumid

Alates 2002. aastast on osakond korraldanud ka ühe kuuest maineka Rotary rahukeskuse üle maailma, moodustades juhid, kes muutuvad rahu ja konfliktide ennetamise ja lahendamise katalüsaatoriteks. Kõik Rotary Fellows'id võtavad meie laiendatud MA-sid, mis kestavad 15 kuud, mis hõlmab rakendatud väli kogemust.

Rotary stipendiumid hõlmavad õppemaksu ja tasusid, ruumi ja pardalolekut, edasi-tagasi vedu ning kõiki praktika- ja õppekulusid. On olemas eraldi taotlus- ja valikuprotsess.

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Karjääri väljavaated

See programm aitab tõenäoliselt suurendada karjäärivõimalusi neile, kes soovivad töötada ja arendada kohalike, riiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonide tulevasi juhte ja ettevõtete sektorit seoses ettevõtete sotsiaalse vastutusega. Programm arendab laia valikut oskusi ja sügavamat arusaamist säästva arengu küsimustest, mis võivad aidata luua koolilõpetajatele võimaluse oma teadmiste ja poliitika analüüsi oskuste rakendamiseks mitmesugustes tingimustes.

Uuringute toetus

Teile eraldatakse õpingute alguses isiklik akadeemiline juhendaja (PAT).

Puudega või erivajadustega õpilased, kes vajavad kohandusi, täidavad õppijate tugiprofiili (LSP) ja need on iga juhtumi puhul toetuse aluseks.

PATs ja moodulõpetajad saavad LSP-le juurde pääseda ja kasutada seda teavet individuaalsete õpilaste toetamiseks.

Programmi juht ja programmi meeskond korraldavad väikeste gruppide ja üksikisikute kohtumisi vastavalt üksikute õpilaste vajadustele.

Mooduli õppejõud tervitavad nii formaalset kui ka mitteametlikku tagasisidet ning saavad pakkuda kohtumisi konkreetse mooduliga seotud või hindamisega seotud aruteludeks.

Teadusuuringud

Kõik moodulid on teaduslikult juhitud.

Rahu-uuringute ja rahvusvahelise arengu osakonnal on pikaajaline rahvusvaheline poliitika, diplomaatia ja kaasamine.

Mitmed divisjoni liikmed on ehitanud teadustulemusi majandusliku ebavõrdsuse, loodusvarade juhtimise, rahu tagamise, konfliktianalüüsi ja projektide ning strateegilise planeerimise ja suutlikkuse suurendamise aspektides ning on sageli kaasatud rahvusvaheliste, valitsus- ja mittetulundusorganisatsioonide propageerimisse ja poliitika analüüsimisse. valitsusvälised organisatsioonid nendes küsimustes.

Teeme praegu koostööd:

 • riiklikud ja kohalikud omavalitsused
 • ELi institutsioonid ja Euroopa valitsused
 • ÜRO agentuurid, Aafrika Arengupank ja Kariibi mere piirkonna arengupank
 • kahepoolsed laenuandjad ja doonorid nagu AusAid, DFID ja Hiina Arengupank
 • rahvusvahelised valitsusvälised organisatsioonid nagu Aga Khan Foundation
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud Jaanuar 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 15 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,850 GBP
Avaleht / EL: £ 6 850 aastas / International: £ 16 040 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

This is the University of Bradford