MSc sõjalises operatiivuuringutes

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kursus annab põhjaliku ülevaate kontekstist, probleemidest ja meetoditest, mida kasutatakse kaitsekeskkonnas leiduvate üha keerulisemate probleemide analüüsimiseks ja otsuste tegemise toetamiseks. Kursus sobib nii sõjaväelastele kui ka tsiviilpersonalidele, sealhulgas kaitsetööstuse ja valitsusasutuste töötajatele. täistööajaga kohordi jaoks on tavaliselt saadaval kümme kohta. Kursus annab põhjaliku ülevaate kontekstist, probleemidest ja meetoditest, mida kasutatakse kaitsekeskkonnas leiduvate üha keerulisemate probleemide analüüsimiseks ja otsuste tegemise toetamiseks. See näitab analüüsitüüpe ja võimaldab kasutada praktilisi kogemusi kasutatavatest tööriistadest ja meetoditest, alates hindamisanalüüsist matemaatiliste meetodite ja mudelite ning simulatsioonidega. Kursus hõlmab otsustus- ja analüüsimeetodeid, matemaatilisi analüüsi meetodeid (sh optimeerimine), sõja mängimise ja võitluse modelleerimist, logistika modelleerimist ja simulatsioonimeetodeid. Praktiliste harjutuste ja uuringute abil uuritakse kõigi meetodite kasutamist ja kasulikkust. Kursuse eduka lõpuleviimise korral: - näidata põhjalikult arusaama kaitseprobleemide ja -süsteemide modelleerimise meetoditest, tehnikatest ja vahenditest, oskate kriitiliselt hinnata erinevaid lähenemisi ja meetodeid, mis aitavad toetada kaitsealast analüüsi ja otsuste tegemist.

Kursuse ülesehitus

MSc üliõpilased peavad läbima õpetatud etapi, mis koosneb 12 standardmoodulist, mis sisaldab kahte põhilisi mooduleid, millele lisanduvad neli täiustatud moodulit, millele järgneb konkreetse teema individuaalne väitekiri.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Sissejuhatavad uuringud
 • Sissejuhatus rakenduslike uuringute tehnikatesse
 • Otsuse analüüs
 • Diskreetne ja pidev simulatsioon
 • Sõja mängimine ja võitlusmudelid
 • Logistika modelleerimine
 • Statistiline analüüs ja uuringud
 • Relvasüsteemi toimivuse hindamine
 • Intelligentsed süsteemid
 • Täpsem moodul 1
 • Täpsem moodul 2
 • Täiustatud moodul 3
 • Täiustatud moodul 4

Üksikprojekt

Individuaalne uurimisprojekt kokkulepitud teemal, mis võimaldab teil näidata oma tehnilisi teadmisi, iseseisvaid õppimisvõimeid ja kriitilise hindamise oskusi.

Tulevik karjäär

See kursus varustab teid kohtumistega relvajõududes või valitsusasutustes või kaubandusorganisatsioonide kaitsega seotud tegevustes. Kursuse edukas lõpuleviimine võib viia edasise uurimiseni ja doktorikraadi.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi auhinnakraad või samaväärne teaduse, tehnika või matemaatika kraad. Teise võimalusena võib olla vastuvõetav väiksem kvalifikatsioon koos asjakohase töökogemusega. Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, peate esitama tõendid, et olete saavutanud rahuldava katse tulemuse inglise keele kvalifikatsiooniga, minimaalse IELTSiga 6,5.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem