See magistriõpe lisandite tootmisel ja 3D-trükkimine võib anda teile täiustatud oskusi ja teadmisi, mida peate selle põneva ja laieneva ala sektori professionaaliks või teadlaseks saama.

Te saate kasu Nottinghami tööstuslikest sidemetest ja teadustöö tugevast küljest edasijõudnute tootmises, näiteks Advanced Research Instituut (IfAM).

Teil on ligipääs uutele täiustatud tootmishoonetele ja Coatesi hoone L2 laboritele täiendavate tootmislaborite ja rajatiste juurde. Akadeemiline järelevalve on saadaval ülikoolilinnakus Jubilee Campus ja Engineering University.

Võtme faktid

  • See kursus põhineb Nottinghami EPSRC doktorikoolituse lisanditehase (CDT) programmi edul.
  • Kursus on saadaval täistööajaga üle ühe aasta (12 kuud).

Kursuse üksikasjad

Õpetamine

Kursus koosneb õpetatavatest komponentidest ning MSc tasandi uurimis- ja arendusprojektist. Õppetööd pakutakse loengute, seminaride, treeninguklasside ja laboratoorsete tööde kaudu.

Õppige CDT (doktoriõppekoolituse) õpilaste kõrval põhjalikku ja põhjalikku arusaamist söödalisandi tootmise ja trükkimise põhimõtetest ja meetoditest, selle aluseks olevast teadus- ja matemaatikajärgsest teooriast ning võime seda rakendada oma individuaalsele projektile .

Hindamine

Moodulid hinnatakse koos eksami ja kursuste, sealhulgas inseneri- ja juhtimisaruanded, esseed, tarkvaraprogrammid, suulised ettekanded ja projekti väitekiri.

Hindamismeetodite valik pakub teile võimalust arendada ja demonstreerida ülekantavaid oskusi, mis on seotud paljude inseneriteaduste erialadega.

Õpitulemused

Selle magistriõppe kursus aitab teil paremini mõista laiemat multidistsiplinaarset inseneritööd selle kiirelt ümbritsevas kontekstis, pakkudes teile täiustatud oskusi ja teadmisi, et saada professionaalseks arenenud tootmis- ja 3D-sektoris või jätkata sellega seotud karjääri teadusuuringutes. arenev valdkond. Te saate ka:

  • hindame tehnilisi otsuseid mõjutavaid sotsiaalseid, keskkonnaalaseid, eetilisi, majanduslikke ja kaubanduslikke kaalutlusi
  • saada kriitiline teadlikkus praegustest probleemidest ja uutest teadmistest, mida teavitas esmaklassiline lisandite tootmine ja 3D trükkimine
  • arendada algupädevust ja loovust probleemide lahendamisel, samuti muid ülekantavaid oskusi, mida saab rakendada kogu oma karjääri jooksul

Rajatised

Teil on juurdepääs uuele Advanced Manufacturing hoonele, mis asub Jubilee Park Campus, samuti mitmesuguste muude rajatiste jaoks.

Moodulid

Kursus koosneb 120 ainepunkti põhilisi mooduleid, mille MSc projekti väärt 60 ainepunkti, mis teeb kokku 180 ainepunkti.

Põhimoodulid

Söödalisandi tootmise alused (sügisel): 20 ainepunkti

Group Grand Challenge (sügis): 40 krediiti
Advanced Materials (kevad): 10 krediiti

Täiendavad teemad lisandite valmistamisel (kevad): 20 ainepunkti

Advanced Engineering Research Project Organisatsioon ja disain (kevad): 10 ainepunkti
Sissejuhatus metroloogiasse (kevad): 10 ainepunkti

Individuaalne aspirantuur (suvi): 60 ainepunkti

Valikuline (üks on vajalik)

Advanced Technology Review (kevad): 10 krediiti

Materjalide projekteerimine ebaõnnestumiseks (kevad): 10 ainepunkti

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Additive Manufacturing ja 3D-trükkimine on üks Nottinghami ülikooli teadustöö tugevatest külgedest. Oleme kodus Additive Manufacturing Center, kus asuvad meie 3D trükikoda. See on üks suurimaid lisaainete tootmise uurimisgruppe maailmas.

Nottinghamil on pikk ajalugu koostööst tööstusega, meie lõpetajad järjepidevalt saavad tippkohtumisi suurte ettevõtete seas.

See kursus võib anda teile tugeva aluse asjaomase tööstusharu liikumiseks, tööalase konkurentsivõime parandamiseks või doktoriõppe edasiseks õpingute aluseks teadustegevuse karjäärinõustamise kaudu.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Keskmine palga algus ja karjääriareng

2016. aastal oli 94,2% õppejõududest, kes olid töökohal kättesaadavad, kindlustanud töö või täiendõppe kuue kuu jooksul pärast lõpetamist. Keskmine sissemakse oli 31 959 naelsterlingit, suurim oli 100 000 naelsterlingit.

* Täiskoormusega kodus kõrgkooli kraadiõppurid, 2015/16. Palgad arvutatakse Ühendkuningriigis täistööajaga töötasu alusel.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

Te saate toetust tihedas kontaktis juhendajatele ja konkreetse väljaõppega, mis on seotud teie huvipakkuva valdkonnaga, ning saate kasu ka meie karjääri- ja tööalase teenistuse spetsiaalsetest karjäärinõustustest.

Meie karjääride ja töövõimaluste teenus pakub mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas nõustamisseansid, tööandjate üritused, värbamislaevad ja oskuste töökojad - ja kui olete lõpetanud, on teil juurdepääs teenusele kogu eluaja jooksul.

* Graduate Market 2013-2017, High Fliers Research.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 30 kursust The University of Nottingham - Faculty of Engineeringis »

Viimati uuendatud November 10, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
7,785 GBP
UK / EU tasud 7 785 £; Rahvusvahelised tasud: £ 22815
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date