See magistriõppe programm annab teile põhjaliku väljaõppe empiirilistes uuringutes kaasaegse ühiskonna kontekstis. Multidistsiplinaarset vaatevinklist võrreldakse sotsiaalseid küsimusi nagu ebavõrdsus, vaesus, organiseeritud usundi langus, vähemused ja konfliktid ning sotsiaalne ühtekuuluvus erinevates riikides - ainulaadne lähenemisviis Euroopas. Programm on mõeldud kõigile neile, kes soovivad mõista, kuidas ühiskond toimib ja miks riigid erinevad üksteisest.

Programm

804_NSM-students.jpg

Esimene aasta

 • Võrdlev teooria ja metoodika (12 EÜ)
 • Võrdlevad uurimismeetodid (18 EÜ)
 • Võrdlusuuringud (18 EÜ)
 • Võrdlev uurimistöö (12 EÜ)

Teine aasta

 • Valikained (12 EÜ)
 • Magistritöö (36 EÜ)
 • Teadusliku ajakirja paber, teadustöötagatise ettepanek või soovituse aruanne (12 EÜ)
 • Erinevate õpikomponentide abil saate - olenevalt eelmise hariduse olemusest - keskenduda sotsioloogiale, kultuurilisele antropoloogiale või arendustegevusele.

Metoodiline alus

Selle programmi rõhuasetus on metoodika ja teadustöö oskused. Õppige, kuidas sotsiaalseid probleeme tõlgendada empiirilistes uurimisküsimustes ja millised meetodid on nende küsimuste jaoks kõige sobivamad. See võib olla kvantitatiivne või kvalitatiivne uuring. Nijmegeni sotsiaal- ja kultuuriuuringute instituudil (NISCO) on rikkalik andmearhiiv ning ta osaleb mitmes rahvusvahelises uuringus, näiteks mitut riiki hõlmavas Euroopa sotsiaalvaldkonna uuringus.

Parim haridus

Hiljutine välisekspertide hinnang hindas meie programmi Hollandi üheks parimaks. Meie uurimisinstituudis NISCO läbi viidud uuringut hinnati "hea kuni suurepäraseks". Me tagame programmi kvaliteedi, piirates osalejate arvu 15-ni ja püüdes meelitada ambitsioonikaid üliõpilasi, kes ei karda väljakutseid. Te järgite spetsiaalselt välja töötatud koolitusmooduleid, anna oma töökohta (varustatud arvutiga) ja saate isiklikku juhendamist ja järelevalvet.

Karjääri väljavaated

Umbes 50% meie lõpetajatest jätkab doktorikraadi kas Hollandis või välismaal. Samuti on nad kvalifitseeritud poliitika või uurimistöö tegemiseks riiklikes ja rahvusvahelistes turu-uuringuorganisatsioonides ja töökohtade jaoks, millel on statistiline koostisosa (näiteks Eurostatiga Strasbourgis). Meie lõpetajad töötavad ka mitmes teises uurimisagentuuris ja valitsuses.

Kvaliteedimärgis

See programm pälvis hiljuti Hollandi kvaliteedimärgi "Top Programm" Keusgecid Magistriõpe 2015 (magistriprogrammi juhend).

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureusekraad sotsiaal- ja kultuuriteaduses või sellega seotud valdkonnas

Selle magistriõppe saamiseks peate läbima bakalaureusekraadi sotsioloogia, kultuuriantropoloogia, arendusuuringute, kommunikatsiooniteaduse või muu sotsiaalteaduse valdkonnas.

2. Inglise keele oskus

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

 • TOEFL skoor ≥100
 • IELTS skoor ≥7,0
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

3. Motiveerimiskiri

4. Soovituskirjaga

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill.
 • EMP üliõpilased: 1. mai.

Kvaliteedimärgis

Nii Keusegidide meistrid kui ka bakalaureuse programmi teabekorraldus Keuzegids Universiteiten on nüüd nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldiseks ülikooliks.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud Märts 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja EMP-välistel mitte-EMP üliõpilastel 9 124 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Master's in Social and Cultural Science