MSc sotsiaalarvutuses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Internetirevolutsioon on loonud sotsiaalse interaktiivse keskkonna, mis loob ettevõtetele uusi ärivõimalusi. MSc Social Computing programm tegeleb selle turunõudlusega, pakkudes teile koolitust interaktiivse sotsiaalse meedia mõistmiseks, haldamiseks, arendamiseks, juurutamiseks ja turustamiseks Internetis.

Selles arenevas valdkonnas on kasvavad tööhõivevõimalused, kus paljud rahvusvahelised tarkvaraarendusettevõtted, näiteks Microsoft ja Google, on varustatud oma sotsiaalsete arvuti- ja meediumide arendusmeeskondadega. Paljud IT-ettevõtted, sealhulgas Apple ja Oracle, omavad sotsiaalsete arvutifunktsioonidega tooteid, samal ajal kui paljud ettevõtted teenivad edukalt märkimisväärset kasumit selliste sotsiaalsete võrgustike saitide kaudu nagu Facebook, Amazon ja TaoBao.

Lõpetaja on varustatud teadmiste ja oskustega, et luua edukas karjäär uues interdistsiplinaarses sotsiaalinformaatika ja Interneti-andmetöötluse valdkonnas.

Miks õppida XJTLU sotsiaalarvutust?

 • Kasutage ülikoolilinnas asuvate operatsioonisüsteemide, võrkude loomise, mobiilse andmetöötluse ja multimeediumtehnoloogia spetsiaalseid laborivarustusi.
 • Kasutage ära XJTLU strateegiline asukoht paljude rahvusvaheliste kõrgtehnoloogiaettevõtete lähedal, kus on võimalusi võrgustike loomiseks, praktikakohtade ja kohapealsete külastuste jaoks;
 • Kohandage oma õpinguid vastavalt teie karjääri ambitsioonidele suurandmete analüüsi, arvutisüsteemide turvalisuse ja muu pakutavate moodulitega;
 • Teeni Liverpooli ülikooli kraad, mida tunnistab Hiina haridusministeerium.

Teadmised ja oskused

Selleks ajaks, kui olete lõpetanud MSc Social Computing, on teil:

 • teoreetilised ja praktilised teadmised sotsiaalse ettevõtluse ja sotsiaalse andmetöötluse võtmevaldkondadest nii tööstuses kui ka teadusuuringutes;
 • oskus rakendada oma oskusi IT-põhiste lahenduste haldamisel, kujundamisel ja juurutamisel sotsiaalse ettevõtte ja arvutusvaldkondade jaoks;
 • praktilised oskused sotsiaalse kaubanduse ja sotsiaalsete arvutite tehniliste või uurimisdokumentide uurimisel, analüüsimisel, realiseerimisel ja hindamisel.

Moodulid

Sa täidad kaheksa moodulit kahel esimesel semestril ja väitekirja projekti kolmandal semestril, kogukestus 18 kuud. Teie väitekirjaprojekti täpset sisu arutatakse ja otsustatakse projektijuhendajaga ning see tuleb kinnitada.

Kohustuslikud moodulid

Valikulised moodulid

Täiendavad õppetegevused

Magistriõpe omandamiseks on vajalik täiendavate õppetegevuste lõpuleviimine. Tavaliselt jaotatakse nõutavad ALA tunnid ühtlaselt igas semestris, moodustades 200 tundi semestris. Osalise tööajaga programmid vajavad tavaliselt semestris 100–150 tundi.

Karjäär

Lõpetajad selle programmi on hästi ette valmistatud ametikohtadele nagu teadus- ja arendustegevuse insener, süsteemiarendaja ja projektijuht IT-ettevõtetes. Programm pakub ka tugeva aluse edasiste õpingute jätkamiseks doktoriõppe tasemel.

Tasud

90 000 RMB kogu 18-kuulise täisajaga programmi jaoks.

Ülikooli õppetasud katavad meie juures õppimise kulud.

Alumni allahindlus

Kui olete lõpetanud XJTLU , Liverpooli ülikooli või Xi'an Jiaotongi ülikooli, saate automaatselt 20% allahindlust õppemaksust.

Maksevõimalused

Magistriõppe üliõpilastel on võimalus tasuda õppemaksu osamaksetena igal semestril. Võite ka tasuda tasud registreerimise ajal ettemaksuna. Sel juhul pakutakse soodustust viis protsenti kogukuludest.

Kui kinnitate tingimusteta pakkumisega nõustumist, palutakse teil näidata, kuidas soovite tasusid maksta.

Stipendiumid

XJTLU pakub helde stipendiumi, mis moodustab kuni 50 protsenti kõigi täistööajaga magistriprogrammide akadeemiliste teenete põhjal, kuni 50 protsenti kogu õppemaksust. Kui soovite kandideerida XJTLU magistristipendiumile, esitage oma avalduses stipendiumi taotlemise kiri, märkides ära põhjused, miks teid tuleks arvestada.

Sisenemise nõuded

Minimaalsed sisenemise nõuded

UK

 • Ülemine teise klassi (2: 1) kiitusega

Hiina

 • 211 projekt; 2019. aasta Shanghai edetabeli 100 parimat - 75 protsenti või rohkem
 • Non 211 projekt; 2019. aasta Shanghai edetabeli 100 parima hulka mittekuuluvad ettevõtted - 80–85% või rohkem, sõltuvalt teie bakalaureuseõppeasutusest

Märkus. Hiina parimate Hiina ülikoolide edetabelit uuendatakse igal aastal href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Hiina taotlejad ei pea EMM-i magistriõppe eksami sooritama.

Põhja-Ameerika

 • 3,0 kumulatiivne GPA (4-st) või 3,2 - kumulatiivne GPA teie bakalaureuseõppe programmi kahel viimasel aastal.

Muud piirkonnad

 • Samaväärne akadeemiline kvalifikatsioon.

Akadeemiline taust

 • Bakalaureuse kraad (Suurbritannias 2: 1 või samaväärne) arvutiteaduse, tehnika, infosüsteemide, e-äri või matemaatika alal, millel on sobiv programmeerimis- ja programmi kujundamise kogemus.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel pole teie emakeel või kui te pole inglisekeelselt kraadita, peate esitama tõendeid inglise keele oskuse kohta. Teil peaks tavaliselt olema üks järgmistest kvalifikatsioonidest:

 • IELTS: 6,0 (kõigis sektsioonides vähemalt 5,0)
 • TOEFL iBT: 80

Kui jätate ingliskeelseid nõudeid 0,5–1,0 kogu IELTS-i bändist, kuid vastate eelistungjärkude eelse inglise keele (PSE) kursuste keelenõuetele (sealhulgas minimaalsed komponendi hinded või ekvivalendid), võidakse teid vastu võtta PSE kursusele vastavalt Programmi direktori kinnitus. Pärast PSE kursusele edukat registreerumist saate muuta oma XJTLU magistri pakkumise kirja inglise keele taseme jaoks tingimusteta.

Kui olete tingimusliku pakkumise omanik, võite saata meilisõnumi ka aadressile pgadmissions @ XJTLU .edu.cn, et taotleda IELTS / XJTLU või selle ekvivalendi asemel XJTLU pakutavat kohapealset parooli inglise keele testi.

Pange tähele, et XJTLU saavad kasutada ainult need õpilased, kellele on antud tingimuslik pakkumine õppida XJTLU . Ülikool pakub igale tingimusliku pakkumise omanikule ühe paroolitesti võimaluse. Hinnangu põhjal võidakse õpilasi vastu võtta või võidakse nõuda, et nad võtaksid viis või kaheksanädalase intensiivse inglise keele presessioonikursuse ja läbiksid selle edukalt.

Lisaks peavad üliõpilased, kes lubatakse magistriõppesse eelseanssilise inglise keele (PSE) kursuse omandamise ajal, täitma õpingute ajal täiendava õppetegevuse kava osana programmi spetsifikaadis loetletud inglise keele mooduleid, mis on läbinud või mitte. kell XJTLU .

" Sotsiaaltöötlus, uus arvutustehnika ja tehnoloogia arendamise paradigma, on muutunud info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondade keskseks teemaks. MSc Social Computing programm valmistab õpilasi ette keerukate andmete ja täiustatud tööriistade rakendamiseks põhiküsimuste lahendamiseks."

Xi Yang
Programmi direktor

Kuidas kandideerida

Taotlused tuleks esitada meie veebipõhise taotluste süsteemi kaudu:

 1. Klõpsake / koputage rakendatavat linki
 2. Looge konto või logige sisse oma olemasolevale kontole
 3. Täitke oma taotlus

Kui teie rakenduse konto on edukalt loodud, sisestage hoolikalt kogu taotlusvormis nõutav teave ja veenduge, et esitatud teave oleks õige, täielik ja ajakohane. Laadige vajalikud dokumendid vastavatele väljadele.

Oma taotlusvormi vaatamiseks võite igal ajal sisse logida. Kui peate pärast avalduse Internetis esitamist esitama täiendavaid täiendavaid dokumente, saatke need aadressile pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (koos teie rakenduse ID, nime ja rakendatud programmi nimega).

Täpsema info selle kohta, kuidas edukalt rakendada õppida XJTLU , külastage kuidas rakendada lehekülg .

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem