GCU MSc sotsiaalne äri ja mikrokrediit on esimene omataoline kogu maailmas.

Sotsiaalettevõte on ettevõtte juhitud tegevus, mille eesmärk on mõjutada inimesi või planeeti, mitte aktsionäride või investorite kasumi kogunemisele. Kuigi ühiskondlikult ettevõtlikuma maailma eelised on hästi dokumenteeritud, on iga sotsiaalettevõtte reisi ainulaadne ja mikrokrediidi mõju on endiselt tekkimas.

Sellise praktika edasiarendamisel jagab Glasgow Caledoniani ülikooli MSc sotsiaalmajandus- ja mikrokrediit oma kodu sotsiaalse äri- ja tervishoiukeskuse Yunus - GCU maailma juhtiva uurimiskeskusega - ja seda annab auhinnatud Glasgow School for Business and Society * .

Üleilmsetel ettevõtetel on suurenenud järk maailma sotsiaalsete probleemide lahendamisel, kes otsivad kriitiliste, intellektuaalselt uudishimulike ja ettevõtlusteadlaste ja praktikute õiget kombinatsiooni, kes on relvastatud teadmiste ja mõtteviisiga, mis on vajalik mõnede maailma kõige pakilisemate probleemide lahendamiseks.

* 4 QS Stars for Business võitja

Sinu karjäär

MSc sotsiaalettevõtted ja mikrokrediit on ideaalsed kõigile, kes töötavad või kavatsevad töötada sotsiaalettevõtluses, või valitsuse töötajad, kes soovivad oma kogukondades sotsiaalset ettevõtlust julgustada. Samuti on see väga oluline valitsusväliste organisatsioonide juhtide jaoks, kes soovivad paremini mõista rahvusvahelise abi muutuvat maastikku.

Mida sa õpid

Sotsiaalmajanduse ja mikrokrediidi magistrikraadi üliõpilaseks saate osaleda ühel esimesel globaalsel kogukonnal. Te ei analüüsita mitte ainult meie sotsiaalsete probleemide sümptomeid, vaid ka säästvate lahenduste avastamist.

Selle programmi rahvusvaheline huvi tagab teadmiste edasiandmise, interaktiivsuse ja grupitöö rahvusvahelisel tasandil ning on loodud selleks, et luua selline laiaulatuslik teadmiste ja oskuste kogum, mida saab ülemaailmsesse töökohta tõlkida.

Sul on oskus tõhusalt teavitada sotsiaalse ettevõtluse ja mikrokrediidi küsimusi, osaledes Šotimaal, mujal Ühendkuningriigis ja ELis asuvate praktikute külaliskõnes.

Inimõigused, sugu ja areng

See moodul uurib kriitiliselt kliimamuutuste, kliima õigluse ja inimõiguste vahelisi suhteid. Teilt küsitakse, kuidas kliimamuutus mõjutab sotsiaalselt haavatavaid inimesi, ja näidata teoreetiliselt teadlikku arusaamist sugupoole ja arenguga seotud keerukusest.

Globaalne sotsiaalne ettevõtlus

See moodul tutvustab sotsiaalse ettevõtluse, sotsiaalse ettevõtluse ja sotsiaalse innovatsiooni kontseptsioone, pöörates üha enam tähelepanu sotsiaalsele ettevõtlusele kui vahendile, millega lahendada juurdunud sotsiaalseid probleeme nagu tööpuudus, sotsiaalne tõrjutus ja vaesus. Teie käsutuses on teadmised ja oskused, et otsustada, kuidas äri võib maailma muuta, ja valmistame teid sisenema sellesse maailma, kus ettevõtted ja ühiskond on omavahel põimunud.

Mikrokrediit: teooria ja praktika

See unikaalne moodul tutvustab kriitiliselt mikrofinantseerimise kontseptsioone ja annab teile ülevaate sellest, kuidas globaalsed ja kohalikud olud on kujundanud maailma mikrokrediidi praktikat ja mõistmist. Te uurite mikrokrediidi teoreetilisi aluseid ja päritolu, mikrokrediidi meetodite erinevaid liike, mikrokrediidiasutuste organiseerimist ja toimimist ning kuidas luua ja võimaldada mikrokrediidi keskkonna arengut.

Projekti juht

Teid tutvustatakse projektidega seotud personali ja rollide ning projekti elutsükli peamistes etappides. Moodul annab teadlikkuse projekti planeerimisega seonduvatest küsimustest, millel on nii väikeste kui ka laiaulatuslike projektide kontroll. Lisaks projektijuhtimise teoreetiliste aspektide mõistmise arendamisele kasutate ise projektide seadistamiseks, haldamiseks ja juhtimiseks uusimat projektijuhtimise tarkvara.

Sotsiaalne äri ja sotsiaalmajandus

Moodul annab teile üldise ülevaate sellest, kuidas globaalsed ja kohalikud olud kujundavad sotsiaalset äri ja annavad teile teadmisi ja oskusi, et määrata kindlaks, milliseid tegureid tuleks oma sotsiaalsete ettevõtmiste arendamisel arvesse võtta või luua ja võimaldada sotsiaalse ettevõtluse keskkond. Erilist tähelepanu pööratakse sellele, kuidas erinevad poliitilised, kultuurilised ja majanduskeskkonnad soodustavad sotsiaalse ettevõtluse arengut; seda uuritakse läbi reaalse elu näidete kogu maailmast.

Rakenduslik sotsiaalne turundus

Te uurite strateegilise ja operatiivse sotsiaalse turunduse teooriat ja praktikat; see hõlmab sotsiaalse turunduse strateegia kavandamist, tõhusat rakendamist ja hindamist ning kampaaniate analüüsi nii traditsiooniliste kui ka tänapäevaste lähenemisviiside kaudu. Teid õpetatakse tõhusalt mõistma ja hindama sotsiaalse turunduskeskkonna nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt ning selle seost käitumisharjumustega.

Eetika, juhtimine ja vastutustundlik juhtimine

Vaadates era-, avaliku ja sotsiaalse ettevõtluse valdkondi, on teile varustatud analüütiliste tööriistade ja kontseptsioonide komplektiga, mis juhivad vastutustundlikku otsustusprotsessi, rõhutades samal ajal erinevusi vastavuse ja eetilise käitumise vahel. Te omandate teoreetiline ja praktiline arusaam reaalmaailma teemadest Ühendkuningriigi ja ülemaailmse perspektiivi kohta ning õppige PRME-iga seotud põhimõtetest ja selle mooduli keskse tähtsusega ühistest omadustest.

Rakenduslik kutsepraktika

Järgides teadmisi, mida olete saanud eetikast, juhtimisest ja vastutustundlikust juhtimisest ning keskendudes eneserefleksioonile, arendate selles moodulis oma ametialast pädevust professionaalse kaasamise tegevusega. Nende kahe peamise mooduli seos tugevdab eetilist ja vastutustundlikku otsustusprotsessi tähtsust ja juhtimist teie tulevases karjääris.

Magistriuuringute projekt

Programmi lõplik element on magistriuuringute projekt, mis annab teile võimaluse kujundada ja teha originaalseid uurimistöid. Te rakendate sotsiaalmajanduse ja mikrokrediidi valdkonnas tavapäraselt kasutatavaid meetodeid ja teooriaid, kasutades selleks rahvusvaheliselt avaldatud kirjandust, mis näitavad selles valdkonnas parimaid tavasid.

Riiki sisenemise nõuded

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 või samaväärne

inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

See programm sobib eriti hästi õpilastele, kes on varem õppinud äri ülikoolide tasandil ja soovivad arendada sügavamat arusaama vahendeid ja tehnikaid, mis on praegu saadaval sotsiaalettevõtete juhtidele. Samuti võib ta pöörduda selliste õpilaste poole, kes on pärit mitteärilisest ettevõtlusest (eriti majandus- ja sotsiaal- või avaliku korraga), kuid on pühendunud juhtimis- ja akadeemilise karjääri arendamisele sotsiaalmajanduse ja mikrokrediidi valdkonnas.

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Kantselei Yunuse stipendium

Täismahus stipendiumid on saadaval MSc sotsiaalsete ettevõtete ja mikrokrediidi valdkonnas. Kantsleri Yunus stipendiumi taotlemiseks palun kirjutage 500-sõnaline avaldus, milles on välja toodud teie huvi sotsiaalettevõtte ja mikrokrediidi vastu, mida saate programmi tuua ja kuidas sotsiaal- ja mikrokrediidi magister võimaldab teil edendada positiivseid sotsiaalseid muutusi tulevikus .

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 11 kursust GCU - Glasgow School for Business and Societyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev