MSc sotsiaalpsühholoogia

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See põnev uus MSc programm õpetab teile, kuidas mõelda sotsiaalse psühholoogi ja kuidas vastata küsimustele sotsiaalseid nähtusi

 • Programm edendab teie teadmisi teooriatest, kontseptsioonidest ja teadustööst, mis moodustavad sotsiaalse psühholoogia eripärase perspektiivi.
 • Saate täpselt koolitada sotsiaalseid psühholoogilisi meetodeid ning kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid analüüse.
 • Teile antakse koolitust ja praktikat selle kohta, kuidas otsida ja rakendada teadusuuringutepõhiseid vastuseid valdkonna või kirjanduse kaudu loodud küsimustele.
 • Teil on võimalus osaleda osakondade seminaridel, lugemisrühmadel ja diskursiivse andmeanalüüsi grupil.
 • Uurides põnevat, ainulaadset probleemipõhist lähenemist sotsiaalpoliitika-küsimustega empiirilistele vastustele
 • Te osalete osakondade seminaridel, lugemisrühmadel ja diskursiivse andmeanalüüsi rühmas.
 • Sa oled osa arenevasse linna elavas osakonnas töötavatest sõbralikest, ühtsetest ja entusiastlikest sotsiaalsete psühholoogide grupist.
 • Oleme pingereas Suurbritannia 5 parima ülikooli ja maailma 30 parima psühholoogiaülikooli hulgas (QS World University Rankings teema järgi 2019)
 • Meie uurimiskeskkond on hinnatud maailmas juhtiva teadustöö tegemiseks 100% -liseks, ja 81,5% meie uuringutest on hinnatud selle saavutamise ja olulisuse poolest (REF 2014).
 • Kogemused kõrgelt kvalifitseeritud ja kvalitatiivsete teadustöö oskustega praktilise väljaõppe läbiviimiseks, pakkudes samal ajal juurdepääsu suurepärasetele uurimisvõimalustele.
 • Kasu saada erinevatest teadustegevustest, mis hõlmavad valdkonna, erinevate kultuuride ja kombineeritud meetoditega töötamise kogemust.

120 krediidi programm sisaldab põhilisi kursusi ja vabatahtlikke kursusi

Kohustuslikud kursused

Põhikursused tagavad, et teil on sotsiaalpsühholoogias teadusuuringute oskusi, alates erinevate meetodite ja uurimisvahendite mõistmisest ja rakendamisest kuni teadusuuringute ettepanekute kirjutamiseni ja teadustöö levitamiseni. Põhikursused tagavad ka selle, et teil on kriitiline arusaam distsipliini praegustest aruteludest , selle epistemoloogilisest alusest ja kontseptuaalsest väljakutsest luua korralikult sotsiaalne arusaam sellest, kuidas üksikisikud mõtlevad ja tegutsevad ühiskonnas.

Vabatahtlikud kursused

Valikkursused võimaldavad teil oma huvide arendamist näiteks klassis ja ebavõrdsuses, suhetes või tervises. Teil on võimalus võtta kursusi filosoofia-, psühholoogia- ja keeleteaduse koolides ning ülikooli koolides, näiteks sotsiaal- ja poliitiliste uuringute koolis ning tervishoiu sotsiaalteadustes.

Dissertatsioon

Suurprojekt kraad on väitekiri (60 ainepunkti). See hõlmab sotsiaalse psühholoogia konkreetse teema uurimisprojekti läbiviimist. See on välja töötatud aasta jooksul koostöös teie juhendajaga ja muutub põhirõhk programmi viimases osas.

Proovi struktuur

Keskmiselt kulutavad täisajaga üliõpilased loengute / seminaride puhul ligikaudu kuus tundi nädalas, umbes kolm tundi õppematerjalidest ja umbes kolm tundi praktilistes klassides. Kontakttundide arv ja õpetamisvorm sõltuvad teatud määral valitud valikuvõimalustest.

Ülejäänud oma aega kulutatakse sõltumatule uuringule. Pärast klasside lõpetamist aprillis veedate kogu oma aega töötades iseseisvalt kursuste ja väitekirjaga.

Hindamine

See programm koosneb kahest semestrist, mida õpetatakse kohustuslikke ja vabatahtlikke kursusi, millele järgneb väitekiri. Enamik kursusi õpetatakse koos loengute, seminaride / õpetuste ja praktiliste seanssidega.

Seminaride ja õpetuste sisu varieerub, kuid sageli koosneb lugemisest lähtuvatest ettekannetest ja aruteludest. Praktilised istungid hõlmavad harilikult teadustöö oskusi ja neid toetavad kodutöö ülesanded ja muud harjutused.

Kursused hõlmavad individuaalset ja grupitööd

Kui teete oma juhendatud väitekirja uurimistööd , saate juhendajalt juhiseid üks-ühele kohtumiste, kommentaaride kohta kirjalike tööde ja e-posti teel suhtlemise kaudu.

Hinnangud on erinevad ja on mõeldud teie õppimise erinevate aspektide toetamiseks, kuid sisaldavad uurimisaruandeid ja ettepanekuid, esseesid, suulisi ja plakatite esitlusi, metoodilisi harjutusi, statistilisi ja kvalitatiivseid analüüse ning 8000-10 000 sõna väitekirja.

See programm pakub teile erinevaid teadmisi ja oskusi, et valmistada ette erinevaid karjäärivõimalusi

Programmi eduka läbimise korral omandate võime mõelda sotsiaalpsühholoogina, otsides mõistmist ja lahendusi praktilistele ja teoreetilistele probleemidele. Täpsemalt öeldes:

 • kriitiline arusaam nende ühiskondlikes maailmades asuvate inimeste uurimisest;
 • arusaam sotsiaalse psühholoogia peamistest teooriatest ja kontseptsioonidest ning nende rakendamine konkreetsetes küsimustes;
 • oskused kujundada ja läbi viia rangelt probleemipõhiseid teadusuuringuid sotsiaalses psühholoogias;
 • oskus hinnata avaldatud uuringuid sotsiaalses psühholoogias;
 • teadmised sotsiaalsete teemade arutamiseks hästi informeeritud panuse saamiseks.

Programm valmistab teid ette mitmesuguseid karjäärivõimalusi. Näiteks,

 • doktor sotsiaalse psühholoogia või seotud valdkonnas, mis võib viia akadeemilise karjääri
 • Kliinilise või tervisepsühholoogia doktorikraadi / magistriõppe programm.
 • mitmesuguseid karjäärivõimalusi, kui see on väärtuslik selleks, et olla võimeline läbi viima usaldusväärseid sotsiaalseid uuringuid või arendada ja hinnata sotsiaalse käitumise või mõtteviisiga seotud tavasid ja poliitikaid, nagu näiteks hariduse, tervishoiu ja sotsiaalhoolekande poliitika väljatöötamine; turundus; arvamustepõhine, mitmekultuurilisuse ja võrdõiguslikkuse edendamine; ja suhtlemisoskus.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this a ... Loe edasi

The School comprises Philosophy, Psychology and Language Sciences (Linguistics and English Language). The school aims to maintain its internationally-renowned reputation for research and to use this as a solid foundation for teaching. Näita vähem