Ülevaade

See kursus pakub integreeritud akadeemilist ja kutsealast kursust, mis arendab sotsiaaltöötaja jaoks vajalikke intellektuaalseid ja praktilisi oskusi.

Me edendame sotsiaaltöö mõistmist, mida teavitatakse sotsiaalsest õiglusest ja inimõigustest, kutsealast, mis tunnustab avalike probleemide ja eraviisiliste probleemide vahelist seost ning püüab neid lahendada. Me hindame sotsiaaltöö praktikat, mille ennetamine on südames, ning tunnistab kollektiivsete lähenemisviiside tähtsust, aktiivselt kaasates kasutajaid ja õppides kasutaja liikumistest.

Meie kursust õpetavad kvalifitseeritud sotsiaaltöötajad, sealhulgas maailma juhid oma teadusvaldkonnas, ja teadlased, kellel on tihedad sidemed praktikaga. Sotsiaaltöötajaid ja sotsiaaltöötajaid harrastavate inimeste poolt on õppinud inspiratsiooni.

Teile meeldib väiksemate klasside (30 kuni 65 õpilane) kasu, kus on loomingulised lähenemisviisid õpetamisele ja hindamisele ning üksikasjalik tagasiside teie edusammude kohta. Teie praktilistel töökohtadel saate teid toetada ja hinnata praktikakoolitajatel, kes on kvalifitseeritud või kellel on oma praktikaõpetaja koolitus.

Teie õpingute lõpus saate kvalifitseeruda sotsiaaltöötajana, kes on teadlik, oskuslik, analüütiline ja eetiline, kui läheneme üksikisikute, perede, rühmade ja kogukondadega töötamisele.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Suurbritannia ühine sotsiaaltöö (National Student Survey 2017)

# 2 Unity'i, meie teenusekasutaja ja hooldajate kaasamise grupi poolt tehtud panused suurendavad oluliselt õppimist sotsiaaltööteenuseid kasutavate inimeste perspektiivide kohta

# 3 Edukas valmimine tähendab, et olete kvalifitseeritud sotsiaaltöötajaks Šoti sotsiaalteenuste nõukogus registreeritud

Professionaalsed akrediteeringud

Selle kursuse edukas lõpuleviimine tähendab, et olete kvalifitseeritud sotsiaaltöötajaks Šoti sotsiaalteenuste nõukogu poolt registreeritud.

MSc antakse diplomi kursuse lõpus läbitud väitekirja rahuldava lõpuleviimisega. Mõlemat kraadi tunnustatakse kogu Ühendkuningriigis.

Kursuse üksikasjad

Õpetatav kursus koosneb 9 moodulist, mis hõlmavad kahte hinnatud tava perioodi. Kõigil õpilastel on kursuse ajal isiklik juhendaja. Kaks ja neli semestrit võtate endale paigutuse täistööajaga järelevalve all. Disaineriperiood, mille käigus empiirilisi uuringuid läbi viiakse ja koostatakse, on kolm kuud (täistööajaga) või kuus kuud (osalise tööajaga).

Õpetamine

Kursus viiakse läbi loengutega, mis hõlmavad väikseid rühmitusi, õpilaste juhitud projekti tööd ja mikrokvalifikatsioonide õpetamise seminare.

Kursus viiakse läbi koostöös Stirling, Falkirk, Clackmannanshire, Fife, Perthi ja Kinrossi, Edinburghi linna, Midlothiani, West Lothiani, East Lothiani ja Šotimaa piiride seadusjärgsete ja mitteriiklike asutustega.

Teie õppimist aitavad oluliselt kaasa kohalike vabatahtlike ja seadusjärgsete asutuste personali õpetamise ja praktika õppimisele. Sul on ka kasu teenuse kasutajate ja hooldajate panusest ning sotsiaalteaduskonna teadus- ja õpiobjektide hulgast, kus sotsiaaltöö asub. Eriti tugevateks külgedeks on kogukonna hooldus, kriminaalõigus, lapsed ja pered, oskuste õpetamine, väärtused ja võrdlevad lähenemisviisid.

Hindamine

Kasutatakse mitmesuguseid hindamismeetodeid:

  • esseed
  • praktika analüütilised kontod
  • filmitud praktikaoskuste hindamine
  • klassi presentatsioonid
  • sotsiaaltöö praktikale suuline eksam
  • kahe praktilise õppimisvõimaluse hindamine

Klassiruumi tundid

Saate osaleda ülikoolilinnaklassides kolmel täispäeval mooduliga semestri kohta, pluss online osalemine.

Meil on paindlikud võimalused, kus saate osaleda ühel meistriklassil (üks täispäev), üks moodul või kuni kaks moodulit semestri osalise tööajaga.

Kursuse direktor

Sara Hitchin

44 (0) 1786 467681

socialwork@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Overseas: 13 650 £ (PGDip) iga õppeaasta kohta
  • Kodu / EL: 4700 £ (PGDip) iga õppeaasta kohta
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
24 kuud
Päevane õpe
Price
4,700 GBP
Overseas: 13 650 £ (PGDip) iga õppeaasta kohta / Kodu / EL: 4 700 £ (PGDip) iga õppeaasta kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi