Ülevaade

Sport on Manchesteri DNA osa. See on linna ajaloo, iseloomu ja majanduse suur tunnusjoon. Ja see on ka suur osa Manchester Metist.

Ühendkuningriigi üks vähestest juhtimisprogrammidest, mis keskenduvad ainult spordialadele, käsitleme me spordi-, spordi- ja andmeanalüütika teemasid.

Erinevalt teistest kursustest riigis saate uurida ka selliseid valdkondi nagu poliitika, rahandus ja õigus, et mõista, kuidas need spordisektoris kehtivad.

Viimased arengud spordis

Kõik, mida te selle kursuse kohta õppite, on kursis peamiste tööstuse ekspertide ülikooli spordi nõuandekoguga.

Kõik meie õpetused on uuritud. Enamik meie töötajatest on rahvusvaheliselt tuntud spordipoliitika, õiguse, poliitika, turunduse ja muu teadustöö eest.

Meie õpetamise meeskond teeb tihedat koostööd peamiste tööstusharude organisatsioonidega kogu maailmas, sealhulgas Ühendkuningriigi spordiala, IOC, FIFA ja RFY. Meil on ka sidemeid London 2012 ja Tokyo 2020 olümpiamängude kohalike korralduskomisjonide ja Qatari 2022. aasta maailmameistrivõistluste vahel.

Kui olete lõpetanud, olete valmis karjääri spordi äri-ja juhtimise, poliitika ja juhtimise avalikus ja erasektoris.

Omadused ja eelised

 • Globaalne spordikeskus - Manchester on maailma tuntud spordi-linn. Kodu kahele rahvusvaheliselt tunnustatud jalgpalliklubile ja muudele suurematele spordisaalidele on linn kõigile sportlikule sihtkohale.
 • Avastage spordipoliitikat - erinevalt sarnastest kursustest Suurbritannias, aitame teil jõuda spordipoliitikaga. Me käsitleme heaolu, individuaalset, sotsiaalset, kogukondlikku ja majanduslikku arengut.
 • Excellence in teaching - õppida meeskonnast, kellel on rikkalik tööstus ja teadustöö kogemus erinevates spordi valdkondades, nagu poliitika, turundus ja mega-üritused.
 • Ühendused - meil on kindlad sidemed kõrgkoolide spordiklubide ja -organisatsioonidega, nagu Manchester City ja Manchester United, Inglise spordiinstituut ja Tokyo 2020 olümpiamängud.
 • Katke mitmed olulised valdkonnad - õppige põhilisi mooduleid, sh spordiürituste juhtimist, ärianalüütikat, rahvusvahelist strateegilist juhtimist ja rohkem, et oma karjäärivõimalusi spordis laiendada.

Karjääri väljavaated

Oleme loonud selle kursuse Ülikooli Spordi nõuandekomisjoni, mis koosneb peamiste spordisektori ekspertidest, et tagada üliõpilaste haridustöö omandamine praktiliste oskuste ja teadmistega, mida juhtivad spordi tööandjad soovivad.

Me soovime aidata teil mõista ettevõtte keerukat olemust ja poliitikat, mis aitavad teil saavutada töökohti teie ideaalis. Lisaks õpitud põhiteemadele saate omandada olulisi teadustöö oskusi, mis muljetavad tööandjaid.

Selle lõpetamise ajaks olete valmis tegutsema mitmesugustes spordi- ja juhtimis-, poliitika- ja juhtimispõhimõtetes - nii avalikus kui ka erasektoris nii Ühendkuningriigis kui ka mujal.

Kursuse üksikasjad

Me otsime järgmise põlvkonna spordihalduse spetsialistide väljaandmist, seetõttu on meie kursused mõeldud õpilastele teadmiste ja oskuste pakkumiseks, mida tööstuse tööandjad on väga huvitatud. Kõik meie õpetused on teadusuuringute juhid ja enamus meie töötajatest on rahvusvaheliselt tuntud oma juhtiva uurimistöö eest spordi-, spordi-, spordi-, spordi- ja spordiarenduse ning -juhtimise alal.

Lisaks töötavad meie töötajad tihedas koostöös peamiste tööstusorganisatsioonidega kogu maailmas, sealhulgas Ühendkuningriigi spordi, IOC, FIFA ja RFY-iga, aga ka London 2012 ja Tokyo 202 olümpiamängude kohalikud organiseerimiskomiteed ja Katar 2022. aasta maailmameistrivõistlused Lisaks sellele säilitab ülikool tihedaid sidemeid kõrgharidusega spordiklubide ja -organisatsioonidega, nagu Manchester United FC ja Manchester City FC, rahvuslik jalgpallimuuseum ja Inglismaa spordiinstituut.

Tuumaelektrijaamad

 • Spordi poliitika ja poliitika
 • Spordiürituste poliitika ja juhtimine
 • Ärianalüüs
 • Sport turundus
 • Spordi äri ja juhtimine
 • Rahvusvaheline strateegiline juhtimine
 • Magistriõppe õpe
 • Dissertatsioon

Optsiooniüksused

Valige üks nimekirjast, sealhulgas:

 • Spordiseadus
 • Rahvusvaheline äri ja arenevad turud

Paigutuse valikud

Ülikool säilitab tihedad sidemed tööstusega ning riiklikke praktikakohti pakutakse aastaringselt kursuste läbiviijatele.

Tasud

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: Täistööajaga töötasu: 9 250 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete selle tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

EL-i ja Kanalisaarte õpilased

Selle kursuse eest tasumäärad on veel kinnitamata ja ajakohastatakse kohe.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

Viimati uuendatud November 16, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,250 GBP
Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date