Kursuse üksikasjad

Spetsiaalse spordivahendi dünaamilise valdkonna praktiseerimisel võite leida end tööle eliitsete sportlastega või oma spordipraktika äri.

Te uurite teooriaid, mis toetavad spordiravi praktilist rakendamist. Teil on juurdepääs ülikooli erialastele ressurssidele ja saate kasutada oma spordi- ja tervisealaste teadlaste märkimisväärseid teadmisi teie teadmiste täiendamiseks.

Teil on võimalus rakendada oma õppimist ja teravdada oma praktilisi oskusi mitmes paigas. Te võite täpsustada oma kogemusi erapraksis töötavate vigastuste hindamisel, ravimisel ja juhtimisel, ülikooli spordi meeskonnad või eliidi tasemega sportlased ja professionaalsed spordiklubid.

Sotsiaalterapeutide Seltsi poolt akrediteeritud, pärast selle kursuse läbimist saate taotleda ühiskonna liikmeks (kindlustatud) staatust.

Ülikooli sport

Meie ülikoolis oleme sportlikult kirglikud. Teil on suur hulk spordiüritusi ja tegevusi, kaasa arvatud enam kui 40 spordiklubi. Kui soovite rohkem teada saada, mida pakume - kaasaarvatud meie Carnegie Spordi stipendiumikava -, vaadake meie ülikooli spordi veebisaiti.

2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik

2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistik: 59% meie esitatud uuringutest hinnati maailma juhtivatena või rahvusvaheliselt suurepäraselt.

Kursuse eelised

Meie kursuste meeskond sisaldab juhendajaid, kes tegelevad eliidi olümpia ja professionaalsete sportlastega, rahvusvaheliste spordivõistluste ning kohalike ja ülikoolide meeskonnaga. Lisaks on sul võimalus töötada kahe meie ülikooli teaduskonna teadmiste piires ja maksimeerida nii teraapia kui ka spordi jaoks pakutavaid spetsialiseeritud rajatisi. Saate õppida paindlikult ühe või kahe aasta jooksul ja meie paigutusvõimalused pakuvad väga erinevaid erinevaid kogemusi, viited ühele riiklikule professionaalsele spordi meeskonnale ja vabatahtliku tegevuse võimalused.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt teise klassi tunnustus kraadi füsioteraapia, spordi-, spordi- ja sporditeaduse või sporditegevuse sugulaspetsialistidelt, vähemalt teise klassi tunnustatakse kraadi mitte-sugulase ainega, mida toetavad tõendid suutlikkuse kohta taotletav isik või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Võite töötada spordipeetina professionaalsete spordimeeskondade, kliinikute, spordiklubide või haridusasutuste pakkujate, näiteks kõrgkoolide ja ülikoolide juurde, kes pakuvad vastavaid erialasid. Teise võimalusena võite valida ka töötada füüsilisest isikust ettevõtjana tegutseva spordipeetina, kes töötab kogu spordi- ja vaba aja veetmise valdkonnas.

 • Spordiraviarst
 • Spordi treener
 • Lektor
 • Treener

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Õpetamine ja õppimine

Valikute moodulid

 • Kliiniline otsus spordis
 • Anatoomia, hindamine
 • Paigutused spordis
 • Oskused
 • Spordiravi juhtimine
 • Spordiravi juhtimine
 • Teadusuuringud praktikas (doktoritöö)
 • Sportliku jõudluse füsioloogia
 • Neuromuskulaarne biomehaanika
 • Kliinilise treeningu testimine

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 7700 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 12500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Kliiniliste oskuste sviit

1 miljoni naelsterlingi sviit on kavandatud mitmete tervishoiutöötajate õppevajaduste rahuldamiseks koos spetsiaalsete seadmetega selleks ettenähtud ruumides, mis võimaldavad mitmesuguseid seansse viia läbi sobivas ja turvalises keskkonnas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti jaoks on lihtne kinni pidada. Meie suurepärased spordirajatised ja spordisaalid on kõigile avatud, et aidata teil säilitada sobivust ja lõbutseda.

Spordirajatised

"Alates 2004. aastast olen tulnud siia koolitama ja rajatised on suurepärased." - Jessica Ennis, Olympic Gold Medalist

Rehabilitatsiooniteaduse laborid

Meie nüüdisaegsed rajatised võimaldavad praktiliselt rakendada anatoomiat, mobiliseerumist, elektrotermilist ravi, massaaži, kuumeraapiat, südame veresoonte ja hingamisteede testimist, füsioloogiat, antropomeetria, rehabilitatsiooni ja esmaabi.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,700 GBP
Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilaste jaoks. 12 500 GBP rahvusvahelistele üliõpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date