MSc spordi- ja harjutusravi

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Spetsialistide spordihoolduse dünaamilisel alal harjutades võite leida end koostööd eliitsportlastega või juhtida oma sporditeraapia ettevõtet.

Te uurite teooriaid, mis toetavad spordiravi praktilist rakendamist. Teil on juurdepääs ülikooli erialastele ressurssidele ja saate kasutada oma spordi- ja tervisealaste teadlaste märkimisväärseid teadmisi teie teadmiste täiendamiseks.

Teil on võimalus rakendada oma õppimist ja teritada oma praktilisi oskusi mitmel praktikakohal. Saate täpsustada oma teadmisi vigastuste hindamisel, ravimisel ja juhtimisel erapraksises, ülikooli spordimeeskondade või eliidi tasemel sportlaste ja professionaalsete spordiklubide juures töötades.

Sotsiaalterapeutide Seltsi poolt akrediteeritud, pärast selle kursuse läbimist saate taotleda ühiskonna liikmeks (kindlustatud) staatust.

Ülikooli sport

Meie ülikoolis tegeleme kirglikult spordiga. Selles osalemiseks on teil tohutult palju sporti ja tegevusi, sealhulgas enam kui 40 spordiklubi. Kui soovite rohkem teada saada, mida meil pakkuda on, sealhulgas meie Carnegie Spordi stipendiumiskeem, siis vaadake meie ülikooli spordi veebisaiti.

2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik

2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistik: 59% meie esitatud uuringutest hinnati maailma juhtivateks või rahvusvaheliselt suurepäraseks.

Kursuse eelised

Meie kursuse meeskonda kuuluvad juhendajad, kes tegelevad eliidi olümpia- ja profisportlastega, rahvusvaheliste spordimeeskondadega, samuti kohalike ja ülikoolide meeskondadega. Lisaks on teil võimalus kasutada ka meie ülikooli kahe teaduskonna teadmisi ja maksimeerida nii teraapias kui ka spordis kasutatavaid spetsialiseerunud rajatisi. Saate ühe või kahe aasta jooksul paindlikult õppida ja meie praktikavõimalused pakuvad palju erinevaid kogemusi, linkidega ühe riikliku professionaalse spordimeeskonnaga, aga ka vabatahtliku tegevuse võimalusi.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt teise klassi tunnustus kraadi füsioteraapia, spordi-, spordi- ja sporditeaduse või sporditegevuse sugulaspetsialistidelt, vähemalt teise klassi tunnustatakse kraadi mitte-sugulase ainega, mida toetavad tõendid suutlikkuse kohta taotletav isik või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Võite töötada spordipeetina professionaalsete spordimeeskondade, kliinikute, spordiklubide või haridusasutuste pakkujate, näiteks kõrgkoolide ja ülikoolide juurde, kes pakuvad vastavaid erialasid. Teise võimalusena võite valida ka töötada füüsilisest isikust ettevõtjana tegutseva spordipeetina, kes töötab kogu spordi- ja vaba aja veetmise valdkonnas.

  • Spordiraviarst
  • Spordi treener
  • Lektor
  • Treener

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 7700 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 12500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Kliiniliste oskuste sviit

1 miljoni naelsterlingi sviit on kavandatud mitmete tervishoiutöötajate õppevajaduste rahuldamiseks koos spetsiaalsete seadmetega selleks ettenähtud ruumides, mis võimaldavad mitmesuguseid seansse viia läbi sobivas ja turvalises keskkonnas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti jaoks on lihtne kinni pidada. Meie suurepärased spordirajatised ja spordisaalid on kõigile avatud, et aidata teil säilitada sobivust ja lõbutseda.

Spordirajatised

"Alates 2004. aastast olen tulnud siia koolitama ja rajatised on suurepärased." - Jessica Ennis, Olympic Gold Medalist

Rehabilitatsiooniteaduse laborid

Meie kaasaegsed rajatised võimaldavad anatoomia, mobilisatsiooni, elektroteraapia, massaaži, soojusravi, südame-veresoonkonna ja hingamisteede testimise, füsioloogia, antropomeetria, taastusravi ja esmaabi praktilist kasutamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem