MSc spordi tööstuse juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Uuringute juhtimine, mis puudutab just spordi- ja välitööstust, annab laia ülevaate tööstuse dünaamikast Alpide ja Aasia õppimise ajal.

 • Üliõpilastele, kellel on mistahes valdkonnas bakalaureusekraadi miinimum
 • MSc on heaks kiitnud konverentsi des Grandes Ecoles
 • 18 kuud, sealhulgas 4–6-kuuline praktika
 • Õpetatakse inglise keeles
 • Tarnitud Pariisis ja Shanghais koos õppereisidega Suurbritanniasse, Saksamaale ja Prantsuse Alpidesse


18 kuud, et sobitada teie talent sporditööstuse erivajadustega

 • Arendage laiavaadet sporditööstusele: Sporditööstuse eristamiseks peate tagama, et teil on vajalikku leidlikkust, et jääda sammu konkurentide ees. Õpid mõistma Pariisi ja Shanghai rahvusvaheliste sporditurgude dünaamikat, omandama vajalikke erialaseid teadmisi, kohtuma tipptasemel tööstusettevõtjatega ja kogege sporditööstust muudes ärikeskkondades.
 • Eksperimenteerige väljasõite Euroopas: sporditööstuse mitmekultuurilises tegelikkuses täieliku sukeldumise huvides saate kasu ekskursioonidest Londonisse, Münchenisse ja Prantsuse Alpidesse. Olgu see esitluste, õpikodade või ettevõtete visiitide kaudu, teadmised ja kogemused, mida te nendel väljasõitudel saate, aitavad teil omandada olulisi varasid, et rahuldada tulevaste värbajate vajadusi ja luua kindel professionaalne võrgustik.
 • Vastame värbajate tegelikele vajadustele: programm loodi koostöös spordi- ja välitööstuse ettevõtete rühmaga, et vastata konkreetsele värbamisele. Äripartnerid ei ole mitte ainult programmis toetanud, vaid pakuvad ka eksperdiarvamusi klasside, ettevõtete külastuste ja ekspertide paneelide kaudu. Kaubamärgid, mis on programmi toetanud, on Adidas, Eider, Millet, Patagonia, Petzl, Salomon, Tecnica, North Face, Vuarnet, Wilson ...

Programmi

Vastuseks pidevalt kasvava sporditööstuse spetsiifilistele värbamisvajadustele ühendab emlyon business school edukalt oma rahvusvahelises juhtimises omandatud kogemused mõne maailma suurima spordiettevõtte kogemustega, kes otsivad magistriõppes alati noori talente globaalse väljavaadega. sporditööstuse juhtimises.

Tervitatav sõna

"Selle pidevalt kasvava tööstuse spetsiifiliste värbamisvajaduste rahuldamiseks ühendab emlyon business school edukalt oma rahvusvahelise kogemuse kogemuse mõne maailma suurima spordiettevõtte kogemustega, kes otsivad magistriõppes alati noori talente globaalse väljavaadetega. sporditööstuse juhtimises.

Selle programmi üliõpilasena omandate põhilised juhtimisalased teadmised, mis moodustavad aluse oma kutsealale, erialased oskused ja tehnikad, mis on olulised sporditööstuse edu saavutamiseks ja laialdased teadmised selle turu dünaamikast. Lisaks sellele lisab semestril emlyon business school Shanghai ülikoolilinnakus nii oma rahvusvahelisele kogemusele kui ka emlyon business school selle kiiresti kasvava piirkonna kohta.


Ülemaailmne sporditööstus ei ole sarnane teiste tööstusharudega ning ettevõtted, mis tegutsevad selles väga rahvusvahelises ja konkurentsikeskkonnas, vajavad oma juhte oma teadmiste kohandamiseks oma turu konkreetse dünaamikaga.

Suur rõhk praktilistele kogemustele tänu äriprojektidele, väljasõitudele Suurbritanniasse, Saksamaale ja Prantsuse Alpidesse ning praktikaperioodile võimaldab see programm sporditööstuse spetsiifikat täielikult omandada, saada vajalikku oskuste kogumit selle ärikeskkonna väljakutsetega toimetulemiseks ja teadmiste ja küpsuse omandamiseks otsivad globaalsed spordifirmad tööstuse tulevastes juhtides. "

Antoine Haincourt - sporditööstuse juhtimise magistrikraadi juhataja - asjatundja

Karjäär

Karjääriteenuste rada

Kuna üliõpilane MSc sporditööstuse juhtimise, siis kasu pühendunud karjääri jälgida, mis hõlmab seminare, ekspertide paneelid, messid, üritused, ettevõtte külastused jne .. Karjääriteenuste osakond annab kõigile õpilastele pidevat toetust kindlaks \ t karjääri eesmärgid ja tegevuskavade väljatöötamine. Programmiga seotud karjääriteenused hõlmavad järgmist:

 • Töökojad: Karjääriseminarid aitavad teil valmistuda oma praktikaotsingu ja tulevase karjääri jaoks. Enesehindamise vahendid ja individuaalne juhendamine annavad teile võimaluse oma järgmise käigu ettevalmistamiseks.
 • Tööriistad: Meie laialdased karjäärivahendid aitavad teil saada rohkem teavet partnerettevõtete ja sektorispetsiifiliste ressursside kohta, sealhulgas praktika- ja tööpakkumiste andmebaaside kohta.
 • Üritused: emlyon business school ülikoolilinnakud külastavad igal aastal üle 200 ettevõtte ja pakuvad õpilastele pidevat juurdepääsu äriringkondadele.

Saage teada, kuidas soovitud tööd valida

MSc sporditööstuse juhtkonnas valmistab teid ette juhtimise karjääri tegemiseks nendes ettevõtetes, mis tegutsevad spordi- ja välistingimustes seotud tööstusharudes.

Erinevate ametijuhendite näiteid võib leida allpool, et anda parem ülevaade sellest, millist karjääri nendes sektorites pakutakse:

 • Ürituse korraldaja: spordiürituste korraldajad omavad suurt praktilist vastutust, kas töötada ürituste korraldamise asutustes, ettevõttesiseselt või vabakutseliste lepingutena.
 • Sporditoodete turundus: sporditoodete turustamine nõuab töötajatelt sidet tarbijate ja teiste spordi sihtrühmadega. Toote turundustegevus võib toimuda sponsorluse, korporatiivsete ürituste, erinevate reklaamitehnikate, toodete edendamise kaudu mängijate kaudu ja palju muud.
 • Spordi jaemüük: spordi jaemüügis töötav töötaja aitab kaasa brändi väärtuse edendamisele, töötades otseselt spordikaupade ja jaemüügiga tarbijale.
 • Brändi juhtimine: spordi brändi juhtimine seisneb selles, et eristatakse spordinimesid ja sümboleid, andes klientidele brändi väärtust. Selles valdkonnas tegutsevad töötajad vastutavad brändide lojaalsuse loomise ja haldamise eest sporditoodete, logode, meeskondade ja tarbijate hulgas.
 • Spordiagentuur: spordiagentide karjäär nõuab paljusid juhtimisoskusi, nagu rahanduse, ärijuhtimise, finants- ja riskianalüüsi, suhtlemis- ja läbirääkimisoskuste tundmine ning rääkimata spordist.
 • Merchandising: Spordikaubanduses töötades osalevad töötajad toodete jaemüügiks tarbijale.


Sisseastujale

Taotlejad MSc in Sports Industry Management peavad hoidma bakalaureusekraad mis tahes valdkonnas. Pange tähele: 3-aastase bakalaureusekraadi võib heaks kiita suurepäraste profiilide jaoks, sealhulgas prantsuse Bac 3.


Kalender

Valikuistungid kestavad novembrist juulini.

Kui teie taotlus on täielik, saate vastuvõtukomisjoni lõpliku otsuse 15 tööpäeva jooksul. Palun saatke oma registreerimisvorm tagasi 10 tööpäeva jooksul pärast teie vastuvõtu tulemusi.


Sissepääsuprotsess

emlyon business school arvestame kogu taotleja potentsiaali. Elemendid, nagu teie motivatsioon harrastada sporditööstuse juhtimist, on teie taust ja karjääripüüdlused sama suured meie valikumenetluses.


Online-rakendus

Te saate taotleda oma isikliku ruumi kaudu (programmi juhtpaneel). Peate esitama järgmise teabe:

 • Ajakava
 • Kaks soovituskirja (valikuline)
 • Ametliku kehtiva isikutunnistuse või passi koopia
 • Teie viimase akadeemilise kraadi kinnitatud koopia tõlgitud inglise või prantsuse keelde
 • Ametliku juhtimise sobivuse testi tulemus: GMAT, GRE, TAGE MAGE, CAT (valikuline)
 • Inglise keele test (vabatahtlik)


Tuletame meelde, et see programm on täielikult edastatud inglise keeles. Seetõttu on sisseastumiseks, kursuste läbimiseks ja teiste kohordi liikmetega tõhusaks suhtlemiseks vajalik täielik inglise keele oskus. Sisseastumisprotsessis hinnatakse teie inglise keele taset, võttes arvesse 2 erinevat põhialust:

- kõigi taotlusfailis olevate kirjalike ja redaktsiooniliste elementide kontrollimine
- emlyon business school veebipõhised testid

Taotluse tasu

Taotluste tasud: 120 €

Rahastamine

Tasu

24 500 eurot

Kõik näidatud tasud hõlmavad õppemaksu, registreerimistasusid ja elukestvat liikmelisust emlyon business school igavesti vilistlaste võrgustikus.

Programmi ametlikust pikkusest pikemate uuringute pikendamise eest tuleb maksta 500 euro suurune haldustasu aastas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Loe edasi

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Näita vähem
Lyon , Shanghai , Pariis , Lancashire , München + 4 Rohkem Vähem