MSc spordihalduses (praktikaga)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kick-start oma karjääri spordisektoris meie kõrgelt hinnatud magistrikraadi Sport Management.

Selle ülikooli õpilaste kaasamine kogu maailmast on mõeldud selleks, et rahuldada spordi valdkonna vajadusi hästi kvalifitseeritud juhtide jaoks, kes suudavad kombineerida juhtimis- ja finantsoskusi erialaste teadmistega. Õppige, kuidas rakendada oma arusaamu spordi juhtimise olemuslikest väljakutsetest - alates uuringute korraldamisest kuni sündmuste planeerimisest kuni organisatsioonide nõustamiseni poliitiliste muudatuste mõju kohta.

Kursuse õpetavad selle valdkonna juhtivad eksperdid, kelle teadustöö aitab teil tagada kõige uuemate tööstussuundade õpetamine. Teil on ka hindamatuid võimalusi korraldada internatuuri spordiorganisatsiooniga ja korraldada kohalike spordiürituste koos oma tööstuspartneritega. Selleks ajaks, kui olete lõpetanud, saate hästi varustatud, et muuta oma kirg spordiks teie elukutseks.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Võta internatuuri spordiorganisatsiooni ja saada reaalse maailma kogemus

# 2. Suurbritannias top 10 kursused ja 10 parimat Euroopat (Sport Business International 2017)

# 3 Uuringute rahastamine, sündmuste juhtimine, turundus ja muud sellel laiaulatuslikul magistrikursusel

Kursuse eesmärgid

Meie MSc Sport Management eesmärk on aidata teil omandada vajalikke teadmisi, arusaamu ja oskusi, mida teil on vaja saada tõhusaks juhiks erinevates spordiasjades. Pärast lõpetamist saate:

  • tuvastada ja hinnata hiljutisi muutusi spordi osalemises ja poliitikas ning nende mõju spordi juhtimise tavadele
  • rakendama juhtimisteooriat spordiorganisatsioonide juhtimise kontekstis
  • korraldama spordiürituste uurimist spordiorganisatsioonide ja -ürituste juhtimiseks ja arendamiseks

Professionaalsed ühendused

Meie kursuste juhendajad hõlmavad riiklikke juhtimisorganite usaldusisikuid, suurt professionaalset kogemust pakkuvate spordijuhtide ning rahvusvaheliste spordiorganisatsioonidega aktiivselt konsulteerivate töötajatega. Need ühendused loovad teile ainulaadse ülevaate reaalsest elust ja ligipääsu ulatuslikule tööstuskontaktide võrgustikule.

Sport on meie DNA-s

Nagu Šotimaa spordiürituse ülikool, oleme välja töötanud rahvusvahelise reputatsiooni tulemuste saavutamiseks mõeldud spordi kursuste läbiviimiseks. Me ühendame juhtivad õppejõudud, kes pakuvad kvaliteetseid õpetusi paljudes valdkondades, keskendudes peamiselt teie tulevasele tööalasele konkurentsivõimele. Oleme tihedalt seotud paljude spordiorganisatsioonidega ja omavahel ametlikult sideme üha rohkemate organisatsioonidega, kes võivad aidata teie õppimist hõlbustada. Meie ülikoolilinnaks on ka riiklik tennisekeskus, olümpia suurusega bassein, golfiväljak ja mitmed teised viie tärni spordirajatised.

Kui armastad sporti, siis sobivad University of Stirling õigesti.

Tööpraktika

Teil on võimalus töötada koos spordiorganisatsiooniga internatuuri ajal, samuti korraldada ja turustada kohalikku spordiüritust Active Stirlingiga. Need reaalmaailma kogemused võimaldavad teil viia õpingud praktikasse enne lõpetamist ja suurendada oma tööalast konkurentsivõimet spordisektoris.

Kursuse üksikasjad

Hankige tõeline kogemus töötades spordi juhtimisel, kui teenite Šotimaa spordiürituse ülikooli meistrid.

Spordihalduse magistri teenimiseks peate täitma seitse moodulit ja väitekirja. Võite lõpetada ka aspirantuuri või kraadiõppe, täites kursuse sisu piiratud aspekte.

Õpetamine

Juhtimiskontseptsioone ja teooriaid õpetatakse loengutes, samal ajal kui teooriat rakendatakse juhtumianalüüsi analüüsi, spordihalduse praktikutega peetavate arutelude, seminaride ja uuringute abil.

Te omandate "pehmemate" juhtimisoskuste, näiteks probleemide lahendamise, meeskonnatöö, juhtimise, analüüsi, hindamise ja esitluse kaudu mitmesuguseid õppetegevusi, mis on olulised tõhusa juhina.

Hindamine

Moodulid hinnatakse põhiliselt kursuste järgi ja on mõeldud teovõimaluste ühendamiseks erialaeksamiga.

Kursuse direktor

Stephen Morrow

44 (0) 1786 466489

shmorrow@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: £ 4,700
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem