Sporditööstuse kasvu tõttu on spordi juhtimiseks vaja rohkem professionaalset ja kaubanduslikku suunitlust. MSc Sport Management kursus vastab sellele turunõudlusele, pakkudes kriitilist ja rakenduslikku uurimistööd ja praktikat, mis on olulised tulevaste spordi juhtide arendamiseks.

See kursus sobib ideaalselt spordialade psühholoogia või juhendamise tasemega üliõpilastele, kes sooviksid arendada oma spordi juhtimisoskusi ning ka teisi spordialasid. Sa arendate kõrgema taseme arusaamist juhtimispõhimõtetest ja nende rakendamisest spordisektorile. See võimaldab teil edendada oma teadmisi protsessidest, mille kaudu sport on muutunud ülemaailmseks nähtuseks laiemas teenindus- ja meelelahutustööstuses, tekkinud järgnevad pinged ja mõju spordi edasisele arengule ja juhtimisele.

Meie meeskond, mis tegeleb teadusuuringutega tegelevate ekspertidega ja kes regulaarselt pakuvad nõu spordihaldussektori organisatsioonidele, on teil võimalus kuulata ja külastada kõnelejaid ning osaleda ka Ühendkuningriigi spordirajatiste külastustes.

Sport stipendiumid

Kui olete sportlikult kirglik ja kui olete kõrgelt hinnatud sportlik sportlane, kes soovib oma oskusi oma õpingute ajal edasi arendada, siis vaadake meie BU Sporti stipendiume, mis on saadaval, et aidata teil rahaliselt toetada. Juhendamise, varustuse, võistlustasude, reisikulude ja / või tugiteenuste pakkumine.

Riiki sisenemise nõuded:

Bakalaureuseõpe annab tunnustuse kraadiga 2: 2 mis tahes ainevaldkonnas või samaväärsel tasemel. Kui inglise keel ei ole teie emakeel, siis on vaja IELTS 6.0 (akadeemiline) või kõrgem.

Kursuse üksikasjad

Kui soovite osalise tööajaga õppida, siis õppisite lisaks täiskoormusega üliõpilastele üle kahe aasta. Olete oodata, et uurite minimaalselt kolme üksust aastas koos oma väitekirja teise aasta lõpuks. Üksuste käitamise ajakava erineb igal aastal, kuid tavapärane üksuse tarnimine on neli tundi nädalas, jagatud kahe seansi vahel, seega peate olema vähemalt kaks päeva nädalas ülikoolilinnakus. Me võime teiega koos töötada, et kaaluda ajakava ja koostada sobiv kava selle kohta, millise korra järgi uurida, milliseid üksusi.

Põhiühikud

 • Äri strateegia
 • Spordi põhimõtted
 • Spordi tarbimine: inimeste arv, kes vaatavad sporti otseselt või kaudselt, kaalub üles neid, kes selles osalevad. Kuid peaaegu kõik spordi akadeemilised õpingud on keskendunud osalemisele. See üksus arendab teie arusaama sportliku tarbimise kohta, vaadates erinevaid teooriaid, mida saate kasutada sportliku tarbijate käitumise kirjeldamiseks.
 • Rajatise planeerimine

Uurimismeetodid: saate teada, kuidas koguda, analüüsida, tõlgendada ja esitada nii kvalitatiivseid kui ka kvantitatiivseid andmeid. Saate mõista teadustöö olemust ja sellega seotud eetikat, mis annavad teie uurimisprojektile olulise aluse.

Doktoritöö: võimalus uurida põhjalikult teemat, näidates teie arusaama sellest. Väitekiri on teie õpikogemuse järeldus, kus teete uurimisprojekti. Kasutate asjakohast uurimismeetodit andmete kogumiseks ja analüüsimiseks ning oma järelduste esitamiseks. Teie väitekiri on 15 000 sõna ja teile õpetatakse uurimismeetodeid.

Optsiooniüksused (vali üks)

 • Ettevõtlus: uue ettevõtliku ettevõtmise loomise protsess ja uute ja tulevaste ettevõtjate rahastamisallikad. Keskendutakse ettevõtlusvõimaluste väljaselgitamisele ja hindamisele. Ettevõtete arendamine võib hõlmata ühte üksust, portfelli ettevõtja täiendavat investeeringut, juhtimisest väljaostamist, olemasoleva organisatsiooni spin või ettevõtmist.
 • Toit
 • Mobiilside
 • Poliitika, filosoofia
 • Spordi turism: saate teada sporditurismi omadustest ja sellest tulenevatest muutuvatest nõudmistest koos pakkumise struktuuridega ning spordi ja turistide pakkujate mõjuga ja neile reageerimisega. Sa uurid, kuidas spordi, turismi ja sündmustega suhelda.

Pange tähele, et optsiooniüksused vajavad minimaalset arvu, et neid käitada ja need võivad olla saadaval ainult poolaasta kaupa. Samuti võivad need muutuda aastast aastasse.

Vabatahtlik töökoht

Paigutusüksus on mõeldud personaalse ja ametialase arengu edendamiseks ning aitab teil luua sidet akadeemilise õppe ja töömaailma vahel. Sa peaksid kaaluma, kuidas saab kasutada mitmesuguseid juhtimisoorteooriaid ja kui tööstusharu juhtimist saaks parandada. Arendatavad oskused parandavad teie edasist karjääri nii töötaja kui ka juhina.

Programmi spetsifikatsioon

Programmi spetsifikatsioonid annavad lõplikult ülevaate Ülikooli õpetatud kraadidest kooskõlas kvaliteeditagamise asutuse nõuetega. Iga BE auhinna saamiseks õpetatav kursus sisaldab programmi spetsifikatsiooni, mis kirjeldab selle eesmärke, struktuuri, sisu ja õpitulemusi ning õpetamise, õppimise ja hindamise meetodeid.

Karjäär

See kursus sobib ideaalselt neile, kes soovivad jätkata karjääri riiklike spordiorganisatsioonide, spordi konsultatsioonifirmade, koolide ja spordialade spetsialistide, kogukondlike rühmade ja heategevuslike spordiorganisatsioonide jaoks.

Spordihalduse lõpetanutena olete valmis tegema järgmisi ülesandeid:

 • Spordi areng
 • Spordirajatise juhtimine
 • Sporditurundus.

Tööstusharud töötasid

 • Sport
 • Õpetamine
 • Juhtimine
 • Turundus
 • Sündmused.

Täiendav uuring

Kui soovite pärast magistriõppe saavutamist jätkata õpinguid, võite uurida meie doktoriõppekavasid.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 17 kursust Bournemouth Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,500 GBP
Suurbritannia / ELi / Kanalisaared: 7500 £ rahvusvaheline (väljaspool ELi): 14 500 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date