MSc spordis - rahvusvaheline spordi- ja ürituste korraldamine

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Sporditööstusele pühendatud juhtiv kõrghariduse programm

Loodud 20 aastat tagasi, International Sport

Programmi tugevus seisneb selles, et ta on võimeline koolitama juhte vastavalt selle väga spetsiifilise ja nõudliku turu nõuetele, tänu oma ainulaadsele kogemusele sündmuste turunduse ja spordiõiguse ristteel.

  • 90% lõpetajatest leiab tööd 6 kuu jooksul pärast lõpetamist.
  • 35 000 euro keskmine aastane palk.
  • 500 vilistlast kogu maailmas.
  • 30 partnerettevõtet.

Miks valida see programm?

Kahekordne akadeemiline ja erialane kogemus

  • Õpetajad-teadlased, kes on professionaalse sporditööstuse eksperdid.
  • Tunnustatud tööstuse spetsialistid, mis võimaldavad õpilastel omandada tööturul diferentseeruvad ja soovitud teadmised ja oskused.

Keskenduge kogemusõppele

  • Spordisektoris tunnustatud töökoda ja professionaalsed konverentsid.
  • Juurdepääs sidusrühmade võrgustikule ja selle toetamine (ATP, WTA, UEFA, Sportfive, Vinci staadion, OM, Oreca, RCT, MHR, CNM, NBA, Uhlsport, Generali, BNP Paribas, PSG, Sporsora jne).

Isikupärastatud juhendamine

Professionaalne sport on väga suhteline keskkond, mis nõuab tööstusharu siseringi toetust ja juhendamist. Sellepärast saavad kõik meie õpilased isikupärastatud juhendamist Sport Carrière'i ettevõtte tippjuhtidega, kes aitavad neil oma professionaalset projekti täpselt häälestada ja oma isiklikku võrku ehitada.

CSR-põhine

  • Õppekava hõlmab põhjusega seotud turundust ja vastutustundlikku sündmuste strateegiat.
  • Teemakursused ja ekskursioonid (nt Allianz Riveria külastamine Nice'is, esimene prantsuse ökostadion, sihtasutuste spordikeskused).

Stipendiumid

KEDGE juures usume kindlalt, et rahastamisprobleemid ei tohiks takistada õpilasi juurdepääsu oma valitud kursusele.

Me mõistame, et kraadi võtmine nõuab nii motivatsiooni kui ka isiklikku ja rahalist kohustust. Et aidata teil luua oma tee oma unistuste karjääri suunas, pakub kool erinevaid stipendiume ambitsioonikatele ja andekatele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Kes saab stipendiumi taotleda?

Ainult mitte-prantsuse üliõpilased, kes taotlevad meie rahvusvahelist BBA-d, meie spetsialiseeritud magistriõpet ja meie meistrit juhtimises Grande Ecole programmides, on abikõlblikud. Vahetusüliõpilased ei saa neid stipendiume saada.

Varajane lindude stipendium

Varajase linnusoodustuse perioodil laekunud taotlustele antakse õppemaksu eest automaatselt 10% soodustust . Abikõlblikkuse saamiseks peavad õpilased esitama kõik taotlemiseks vajalikud dokumendid kuni 28. veebruarini 2019 liitumisel.

Kuigi varajaste lindude allahindlusi saab kumuleerida teenetepõhiste stipendiumidega.

Merit Stipendiumid

Akadeemiliselt andekad õpilased võivad taotleda teenetepõhiseid stipendiume: Achievement Scholarship või Academic Excellence stipendium . Oma taotluste toetamiseks peavad Merit Stipendiumide kandidaadid esitama motivatsiooni ja tõendama oma akadeemilisi saavutusi.

Mõlemad Merit stipendiumid on pühendatud erakordselt andekatele õpilastele. Teie taotlust hinnatakse kahe kriteeriumi alusel: meie akadeemilise meeskonna intervjuus ja intervjuu ja akadeemiline rekord (GPA, GMAT, GRE jne).

Oma taotluste toetuseks eeldatakse, et õpilased esitavad motivatsiooni avalduse ja tõendid akadeemilise tipptaseme või õppekavaväliste saavutuste kohta.

Saavutuste stipendium

15% soodustust õppemaksu eest

Akadeemilise tipptaseme stipendium

20% soodustust õppemaksu eest

Teenetepõhised stipendiumid ei ole kumulatiivsed (st õpilase kohta võib anda ainult ühe teenetemärgi stipendiumi), kuid see võib olla kumulatiivne varajase lindude stipendiumiga kuni 28. veebruarini 2019.

Kristen Hoey stipendium - ISLI MSc

See stipendium on saadaval Ameerika Ühendriikide üliõpilastele , kellel on diplom USA ülikoolist , kes soovivad liituda ISLI MSc programmiga . See stipendium antakse välja Kirsten Hoey mälestuses, mis on ISLI programmi andekas vilistlane. Igal aastal saavad valitud Ameerika Ühendriikide üliõpilased, kellel on suurepärased akadeemilised andmed, 50% soodustust õppemaksu eest . Abikõlblikkuse tagamiseks peavad õpilased esitama veebipõhise motivatsioonikirja, mis esitatakse Kirsten HOEY perekonnale ja MSc programmi direktorile.

Kristen Hoey stipendiumi ei saa kumulatiivselt kasutada ühegi teise stipendiumiga.

Viimati uuendatud apr 2019

Teave kooli kohta

KEDGE Business School is a benchmark French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 2 in China (Shanghai and Suzhou), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner ca ... Loe edasi

KEDGE Business School is a benchmark French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 2 in China (Shanghai and Suzhou), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Näita vähem
Bordeaux , Marseille , Pariis , Toulon , Suzhou , Shanghai , Dakar , Lausanne + 7 Rohkem Vähem

Akrediteeringud