MSc strateegiline turundus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

"Loominguline, kliendile suunatud, analüütiline, praktiline või palju muud: olenemata sellest, millist turundusspetsialismi te soovite, võib teie MSc strateegiline turundus teid sinna aidata.

Sellel kursusel on strateegiline, digitaalne ja analüütiline fookus, mis ühendab valdkonnapõhised turundusteadmised ja digitaalse turunduse oskused praktilise turunduse kogemusega.

See kursus on eristatav keskendudes digitaalsele turundusele ja sotsiaalmeediale, mis annab teile täpsema arusaamise tänapäevastest turunduspõhimõtetest. Digitaalse mõistmine on andmepõhises maailmas turunduse jaoks ülioluline ning see kursus annab teile vajalikud teadmised ja oskused, et olla tulevaste tööandjate jaoks vara. "
Dr Georgia Stavraki
Programmi juht

Mida sa õpid

Surrey ärikoolis rõhutame innovatsiooni ja juhtimist ning pakume õpetamisele põhjalikku ja praktilist lähenemist. Toome välja teie loovuse ja probleemide lahendamise oskused ning arendame teie oskusi eduka, kaasaegse turundajana.

Õpetame teile turundusstrateegiate, protsesside ja tehnikate sisemisi ja paremaid külgi. Samuti saate teada suhtluse ja klientidega seotud funktsioonide kohta.

Uurite erinevaid põhimõisteid teistest juhtimisharudest, sealhulgas innovatsiooni juhtimine. Meie kursuse saate kohandada vastavalt oma karjäärisoovidele, valides mitmesuguste huvitavate moodulite hulgast, hõlmates globaalset strateegiat, turundusanalüütikat ja palju muud. Samuti on teil võimalus lõpule viia väärtusliku paigutuse või väitekirja moodul.

Ametialane tunnustus

Hariduselt - Ühingu Ettevõtluskõrgkoolide Arendamiseks (AACSB)

Assotsiatsiooni poolt akrediteeritud ettevõtluskoolide arendamiseks (AACSB).

MSc - Chartered Institute of Marketing (CIM)

Akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM) CIM kvalifikatsiooni omandamiseks Graduate Gateway kaudu.

Õppida ja töötada välismaal

Võimalikud võimalused omandada väärtuslikku Euroopa kogemust töötades või viies teadusuuringuid läbi välismaal oma kraadi ajal või vahetult pärast seda. Seda on võimalik teha suveperioodil väitekirja kallal töötava Erasmuse stipendiumiga või hiljuti lõpetanuna. Erasmuse koolituse läbimiseks peab praktika kestus olema vähemalt kaks kuud.

Paigutused

Selle kursuse osana on teil võimalus läbida kutseõppe praktikakoht, kus saate rakendada õpitu vastavas organisatsioonis ja saada praktilisi kogemusi oma CV jaoks.

Pakume tuge ja juhiseid, mis aitavad teil tagada praktikakohtade juurdepääsu lisaks vabade ametikohtade portaalidele, mis hõlmavad igal aastal tuhandeid praktikavõimalusi ja võimaldavad teil avastada ettevõtteid, kellega oleme seotud. Samuti saame teid kontrollida ja toetada praktika leidmiseks uues ettevõttes, kuhu lähete. Me ei paiguta õpilasi tavaliselt otse.

Kui otsustate praktikakohta mitte lõpule viia või ei kindlusta praktikakohta, läbite üheksa kuud õpet ja veedate kolm kuud väitekirja kallal. See tähendab, et täidate selle kursuse 12 kuuga.

Kui valite ja kindlustate praktikakoha, läbite üheksa kuud õpet ja veedate seejärel kuus kuud praktikakohtade kallal. See tähendab, et täidate kursuse 12 kuu asemel 15 kuuga.

Graduate väljavaated

Kui soovite registreeruda sidusettevõttena Chartered Institute of Marketing'is, saate õppida CIM-i kvalifikatsiooni, ilma et peaksite kõiki mooduleid täitma. Enamiku kvalifikatsioonide jaoks peate tavalise kolme asemel läbi viima ainult kaks hindamist. Seetõttu lisate oma kraadi täiendamiseks individuaalse auhinna.

CIM-iga liitumine on tasuline.

Akadeemiline aasta struktuur

Õpid meie kursust kahel semestril, koos nelja kohustusliku mooduliga 1. semestril (oktoobrist jaanuarini) ja kahe kohustusliku ja kahe valikulise mooduliga 2. semestril (veebruarist juunini). Samuti on olemas väitekiri või praktika moodul. Dissertatsioon toimub juunist septembrini ja praktika kestab tavaliselt kolm kuni kuus kuud pärast 2. poolaasta lõppu.

Moodulid

Loetletud moodulid on soovituslikud, kajastades avaldamise ajal kättesaadavat teavet. Pange tähele, et moodulid võivad sõltuda õpetatavuse, õpilaste nõudluse ja / või klassi suuruse piirmääradest.

Ülikoolis rakendatakse kõigi õpetatavate programmide krediidiraamistikku, mis põhineb 15-ainelisel tariifil. Moodulid võivad olla 15, 30, 45 või 60 ainepunkti ja mõnede magistritööde puhul lisaks 90 ainepunkti.

1. aasta (täistööajaga)

Mooduli pealkiri Olek Poolaasta
Rakendusturunduse uuringud Kohustuslik 1
Digitaalne turundus ja sotsiaalmeedia Kohustuslik 1
Teenuste ja suhete turundus Kohustuslik 1
Strateegiline turundus Kohustuslik 1
Raamatupidamine ja rahandus ettevõttele Valikuline 2
Tarbijate käitumine Kohustuslik 2
Väitekiri turunduses ja jaekaubanduses Kohustuslik 2
E-äri Valikuline 2
Globaalne strateegia Valikuline 2
Innovatsiooni juhtimine Valikuline 2
Integreeritud ja digitaalne turunduskommunikatsioon Kohustuslik 2
Sissejuhatus turundusanalüüsi Valikuline 2
1. aasta (täistööajaga) valikulised moodulid - FHEQ 7. tase

Õpilased valivad 2 valikulist moodulit
Õpilased paigutuse Pathway peab võtma 60 krediidi paigutuse moodul. Õpilased mitte paigutamine Pathway peab võtma 60 krediidi dissertatsiooni moodul.

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi või tunnustatud samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited