MSc strateegilise ärijuhtimise

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

MSc strateegilise ärijuhtimise

MSc strateegiline ärijuhtimine on akrediteeritud Chartered Management Institute (CMI) poolt ja on suunatud lõpetajatele, kellel on huvi arendada põhjalikke teadmisi ja kriitilist arusaama strateegilise äri ja juhtimise põhiaspektidest. Eelkõige saavad sellest kursusest kasu need, kes soovivad ärijuhtimises edasi liikuda, edasi liikuda või karjäärile üle minna.

Teil tekib laiapõhjaline arusaamine juhtimise olulistest mõistetest strateegilisest vaatenurgast. University of Law Business School on uhke oma programmide praktiliste kogemustega teadlaste poolt pakutavate teadmiste põhjalikkuse ja praktilise olulisuse üle. Te rakendate teoreetilisi kontseptsioone ja ärimudeleid reaalse elu juhtumianalüüsides praktikapõhises keskkonnas. Kursust saab õppida veebis või ülikoolilinnakus. See aste on ideaalne neile, kes on huvitatud tulevasest karjäärist ettevõtluses ja juhtimises, sealhulgas sellistes rollides nagu juht, konsultant, analüütik või ettevõtja.

Oma õpikogemust saate laiendada, pöördudes üle meie ülikoolilinnaku asukohtade Suurbritannias ja Berliinis. ULaw Business Schoolis viibimise ajal saate moodulite lõpule viia ülikoolilinnaku teistes kohtades, naastes oma kodusesse ülikoolilinnakusse, et lõpule viia viimane moodul. Võib kehtida viisapiiranguid ja õppimistingimusi, kuid teid toetatakse kogu rotatsiooni ajal. Globaalse rotatsiooni valiku kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust ( study@law.ac.uk ).

Kursuse nõuded

  • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraadist või samaväärsest kvalifikatsioonist.
  • Rahvusvahelistel üliõpilastel on lisaks vaja ingliskeelset taset, mis vastab IELTS-ile 6,5 või kõrgemale, vähemalt 5,5-ga igas komponendis.
Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all impor ... Loe edasi

The University of Law Business School is a pioneering new Business School launched in 2015 by The University of Law. A qualification from The University of Law Business School gives you that all important edge when applying for your first job and throughout your future career. We have an unparalleled track record of success, with an enviable 97% employability record. Näita vähem
London , Leeds , Manchester , Birmingham , London , London , Nottingham + 6 Rohkem Vähem