MSc strateegilises projektijuhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Heriot-Watt'i Ülikooli strateegiline projektijuhtimine eristab end teistest projektijuhtimisprogrammidest, pannes suuremat rõhku strateegilistele vajadustele projektide portfelli juhtimisel organisatsiooniliste eesmärkide saavutamiseks.

Sel moel hõlmab strateegiline projektijuhtimine nii projektijuhtimist kui lõpptoodete edastamise protsessi ja juhtimise muutmist protsessiks, et hoogustada edukuse tagamiseks inimeste mõjutamist mõjutavate inimeste ratsionaalset ja emotsionaalset sisseostmist. Strateegilise projektijuhtimise kraadiõppe kvalifikatsioon võib anda kasu üksikisikutele äri-, inseneri-, infotehnoloogias või teaduses, kelle töö hõlmab strateegilise suunitlusega töö ja juhitava lõpp-eesmärgi saavutamise juhtimist või juhtimist.

See programm kajastab projektijuhtimise instituudi juhendit projektijuhtimise teadmiste organisatsiooni ja projektijuhtimise assotsieerumisprojekti APM teadmiste kogu.

Jaanuari sisenejad

Jaanuaris peaksid õpilased arvestama, et ta töötab täiskoormusega 2 semestrit (12 kuud) väitekirja (veebruarist aprillini 3 kuud) (kokku 16 kuud) või osalise tööajaga 4 semestrit (24 kuud) väitekiri ( Märts-august, kuus kuud) (kokku 30 kuud).

Jaanuari sissetulekuprogrammide registreerijad ei pea suvepuhkuse ajal ülikoolilinnakus õppima.

Kursuse sisu

Õpilased õpivad 8 peamist teemat, mis on:

 • Strateegiline projektijuhtimine (1. semester)
 • Ärimudelid: teemad
 • Strateegiline muutus (1. semester)
 • Juhtimine (1. semester)
 • Uurimisfilosoofia
 • Kvaliteedijuhtimine ja tehnika (2. semester)
 • Projektijuhtimine (2. semester)
 • Juhtimise ja organisatsiooni tulemuslikkuse doktoritöö (3. semester)

Vabatahtlikud õpetatud kursused on järgmised:

 • Süsteemide mõtlemine ja analüüs
 • Nõudluse ja varude planeerimine
 • Inimressursside juhtimine
 • Rahandus
 • Rahvusvaheline turundus

Lisaks neile õpetatud kursustele jätkavad magistri kvalifikatsiooni omandavad üliõpilased doktoritöö / uurimisprojekti.

Karjäär

Lõpetajad, kes on saavutanud selle astme viimase kaheksa aasta jooksul, on teatanud märkimisväärselt nende karjääriarengust. Projektijuhtimise võimalused hõlmavad finantsteenuseid, farmaatsiatööstust, nafta ja gaasi ning ehitust. Lõpetajad võivad edasi liikuda ka portfellihalduse, sündmuste juhtimise ja muutuste juhtimise rollides.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud keskkooliõpetaja, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5 (kõik elemendid on läbitud 6.0 või kõrgemal). Kandidaadid, kes on omandanud keskhariduse ja kolmanda taseme hariduse, peavad esitama dokumentaalsed tõendid. Vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe inglise keeles on vajalik.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn