MSc strateegilises teatises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kas soovite parandada oma võimet lahendada keerulisi küsimusi ja võtta vastu organisatsiooni kaubamärgi, maine ja mainega seotud otsuseid? Kas teil on nii suhtlemisoskusi kui ka juhtimisoskusi ja soovite neid edasi arendada? Kas olete huvitatud karjäärist suhtekorralduses, brändikommunikatsioonis või sisekommunikatsioonis? Kas soovite saada strateegilise kommunikatsiooni juhiks? Kui teie vastus on jaatav, on magistrikraad strateegilise kommunikatsiooni programm teile!

Lund University magistrikraad strateegilise kommunikatsiooni valdkonnas on mõeldud iseseisvate, kriitiliste ja loovate kommunikatsioonistrateegide arendamiseks, kellel on tahe ja sihikindlus töötada ja saavutada edu kõrgeimal juhtimistasandil.

Õppetööle on iseloomulik loengute, juhtumianalüüsi rühmade töö ning teoreetilise uurimise ja seminarides toimuva arutelu segu. Kursused pakuvad väljakutseid ja arendavad õpilasi mitmest erinevast vaatenurgast. Mõni on teoreetiliselt väga nõudlik, teised on praktilisest küljest keeruline. Paljudel kursustel töötavad õpilased meeskondades, lahendades keerukaid projekte ja tutvustades tulemusi erinevatele sidusrühmadele. Programmi eristab tugev alus rahvusvahelistes teadusuuringutes strateegilise kommunikatsiooni alal, samuti tihedad sidemed ettevõtjate ja ühiskonna tööstuses osalejatega. Õppimist rikastavad külalislektorid akadeemiliste ringkondade ja praktika kaudu.

Lisaks põhiainetele töötate ka selliste teemadega nagu ettevõtte sotsiaalne vastutus (CSR), muudatuste juhtimine, kriisikommunikatsioon jne.

Kolmandal semestril on õpilastel kolm võimalust.

  1. Õpilased saavad lugeda Lund University strateegilise kommunikatsiooni valikaineid.
  2. Õpilased saavad teha praktika era-, avalik-õiguslikes või valitsusvälistes organisatsioonides või vabaühendustes.
  3. Õpilased saavad taotleda vahetusõppeid ühes Lund University partnerülikoolis kogu maailmas.

Pärast magistriprogrammi omandamist omandavad üliõpilased magistrikraadi strateegilises kommunikatsioonis (120 ainepunkti). Programm valmistub akadeemiliseks karjääriks ja kvalifitseerub kandideerimiseks doktorantuuri.

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-SASKO

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti