MSc strateegilises teatises

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Uurige erinevaid kultuure, kui õpiksite selle interdistsiplinaarse ja täiustatud kraadiõppe kursustel strateegilises teatises ja avalikes suhetes, mille esitasid ühiselt University of Stirling ja Pompeu Fabra Ülikool. Teil on kasu rahvusvaheline perspektiiv, millel on võimalus õppida nii Stirlingis kui ka Barcelonas.

Kursus on täielikult inglise keeles, kursus pakub praktilisi lähenemisviise, pakkudes samal ajal teoreetilisi aluseid, mida peate avalike suhete haldamiseks juhtimisalal tasemel.

Saad University of Stirling ja Pompeu Fabra ülikoolis ühine magistrikraad. Sa veedad University of Stirling 1. semester ja seejärel kolivad Pompeu Fabra ülikooliks 2. semester. Võite siis otsustada, kas soovid, et teie väitekiri oleks Stirlingi või Pompeu Fabra personali järelevalve all.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Stirlingis ja Barcelonas õpib väärtuslik rahvusvaheline kogemus

# 2 esimene šotimaal, 10. koht Ühendkuningriigis kommunikatsiooni- ja meediale (Times ja Sunday Times Good University Guide 2018)

# 3 98% meie kraadiõppurist on tööle asunud või täiendavalt õppima kuue kuu jooksul pärast lõpetamist (DLHE 2015/16)

Professionaalsed akrediteeringud

Hispaania haridusministeeriumi poolt välja antud CEI märgis (International Campus of Excellence) on Pompeu Fabra kaasaegne ülikool, millel on mainekad rahvusvahelised pingeread.

Kursuse üksikasjad

Kursus hõlmab mitmeid mooduleid, sealhulgas: avalike suhete ja avalike kommunikatsiooni teooriate; strateegiline suhtekorraldus; meediasuhted; avalik diplomaatia ja strateegiline suhtlemine; digitaalne meedia; avalikud suhted ja propageerimine; ja uurimismeetodid.

Õpetamine

Teid õpetatakse loengute, seminaride, töötubade, juhtumiuuringute, väikerühma tutvustuste, välitreeningute ja külalisesinejate esitluste kaudu.

Välitööd

Teil on võimalus osaleda Brüsselis avalike suhete ja lobitöö seminari sarjas, mis hõlmab külastusi Euroopa Parlamenti, Euroopa Komisjoni ning spetsialiseerunud tööstusseminare Brüsselis asuvate avalike suhete ja avalike suhete ekspertidega.

Hindamine

Hindamismeetodid on järgmised:

 • akadeemilised esseed
 • ajastatud ülesanded
 • avalike suhete ja teavituskampaaniate, sealhulgas ettekannete ja aruannete esitamine
 • pressikonverentsid
 • meediasuhete portfell, mis sisaldab pressiteateid, funktsionaalseid artikleid ja blogisid
 • praktilised kommunikatsioonide aruanded ja strateegilised plaanid
 • juhtumiuuringud
 • uurimisprojektid
 • sisuanalüüs
 • klassi sissemaksed ja esitlused

Samuti saate lõpetada 12 000 sõna väitekirja.

Kursuse direktor

Dr Alenka Jelen-Sanchez

44 (0) 1786 466225

alenka.jelen@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Kodu / EL: 6 300 £
 • Ülemeremaad: 15 250 £
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem