MSc strateegiliste avalike suhete valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See kursus annab teile võimaluse kujundada, rakendada ja hinnata avalike suhete kampaaniaid, mis aitavad teil arendada praktilisi ja analüütilisi oskusi, mida vajate strateegilise kommunikatsiooni edukaks karjääriks. Te arendate kriitiliselt hinnangut avalike suhete rollist ühiskonnas, analüütilistest ja professionaalsetest oskustest. Samuti saate kindlasti mõista avalike suhete teooriat ja neil on palju võimalusi seda teooriat praktikas rakendada.

Uuringute lõppedes on teil avalikes suhetes juhtimisalaseks tööks vajalikud oskused. Saate analüüsida keskkonda, probleeme, organisatsioonilisi kultuure ja suhteid, samuti seada eesmärgid ning kujundada ja rakendada suhtekorraldusstrateegiaid.

Me pidevalt uuendame seda väljakujunenud kurssi kooskõlas uute edusammudega, sealhulgas selle kohta, kuidas teavituskampaaniad digitaalse meediumiga edukalt integreerivad. Väljakäigud ja külalislektorid pakuvad võimalusi juhtivate praktikutega strateegiliste kommunikatsioonialaste küsimuste arutamiseks. Need pakuvad teile ka võrguvõimalusi ja arusaamist praegustest parimatest tavadest. Muidugi on tunnustatud Chartered Institute of Public Relations.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Šotimaal, Suurbritannia kommunikatsiooni- ja meediaruandes 10 (Times and Sunday Times Good University Guide 2018)

# 2 Me hoiame kursis kursis uute edusammudega, sealhulgas kuidas avalike suhete tava kohandub digitaalse meediumiga

# 3 On olemas suurepärane külalisesinejate programm, väljasõidud ja uurimispaigaldised ning teil on võimalus töötada reaalsete klientidega

Professionaalsed akrediteeringud

Oleme Chartered Institute of Public Relations (CIPR) liikmed.

Tööpraktika

Osana sellest kursusest on teil võimalus paigutusi ja praktikume. Kevadsemestril asuv teadusuuringute praktikamoodul on loodud selleks, et võimaldada teil teha algupäraseid teadusuuringuid mitteakadeemilise partneriga, mis on seotud elavate strateegiliste sidemete ja avalike suhete kampaaniatega. Suve semestri jooksul on ka võimalusi rakendus- või tööpõhiste dissertatsiooniprojektide läbiviimiseks

Kursuse üksikasjad

Kursus sisaldab kuut moodulit, mis koosnevad kolmest kohustuslikust ja kolmest valikulistest moodulitest ja väitekirja. Kursuse õpetatud elemendid viiakse läbi kahe semestri jooksul, mis kestavad septembrist detsembrini ja jaanuarist kuni mai lõpuni. Magistrandid peaksid eeldatavasti suve läbi viima läbi uurimisprojekti ja esitama augustis 12 000-sõnalise väitekirja.

Õpetamine

Teid õpetatakse loengute, seminaride ja töötubade kaudu.

Avalike suhete praktikute külaliste lektorid pakuvad võrgustike loomise võimalusi ja pakuvad õpilastele praegust tava tööstuses. Muidugi tunnustab Chartered Institute of Public Relations, ja võite osaleda CIPR Scotland üritustel, mis võimaldab teil kohtuda selle valdkonna praktikutega ja laiendada oma kontaktide võrgustikku.

Välitööd

Sellel kursusel on mitmeid väljasõiduvõimalusi, sealhulgas reis Brüsselis avalike suhete ja advokaadi mooduli osana (see reis on meie programmis osaleva õpilase jaoks vabatahtlik). Samuti korraldame väljasõite Edinburghi (sh Šoti parlamendi) juurde, mis on seotud teabevahetuse ja demokraatia mooduliga ning ekskursiooni osana turismi ja avalike suhete moodulist.

Hindamine

Hindamismeetodid on järgmised:

  • eksamid
  • esseed
  • juhtumiuuringud
  • esitlused
  • praktilised aruanded

Mõnede praktilistes moodulites on teil kohustus koostada tööpaketti - mida saate võimalikele tööandjatele esitada tööintervjuudel.

Kursuse direktor

Dr Will Dinan

44 (0) 1786 467525

william.dinan1@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: 6 300 £
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem