MSc suurandmetes ja ärianalüüsis

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Andke oma andmetele tähendus

Tänase firmaga loodud andmete märkimisväärne maht on pannud selle strateegilise otsustusprotsessi keskmesse.

Magistriõpe suurandmete ja ärianalüütika alal koolitab teid olema ärianalüütika ekspert . Selle peamine eesmärk on anda mõista andmete olulisust tänapäeva ärimaailmas. Programm pakub interdistsiplinaarset õppekava, mis aitab õpilastel luua nõudmisel tehnilisi, analüütilisi ja suhtlemisoskusi, mis on vajalikud suurte andmekogumite haldamiseks ja organisatsiooniliste muudatuste juhtimiseks.

Seda magistrikraadi toetab ulatuslik tunnustatud akadeemiliste ja professionaalsete partnerite võrk Euroopas, kes moodustavad rahvusvahelise nõuandekogu, mis toetab programmi tipptaset. Inglise keeles pakutud Pariisi ja Berliini ülikoolilinnakutes hõlmab see ka Hiinas toimuvat rahvusvahelist seminari.

Avatuslikkus ja mitmekesisus

ESCP magistriõppe üliõpilased mahukate andmete ja ärianalüütika alal on pärit erinevatest riikidest ja neil on erinev hariduslik taust. Pärit 15 erinevast riigist, moodustavad nad mitmekultuuriliste osalejate rühma, mis muudab gruppides arutamise ja töötamise veelgi rikastavamaks.

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureuse või magistriõppe valdajad mis tahes õppevaldkonnas (vähemalt 180 ECTS ainepunkti)
  • Inglise test

Tasud

2020/2021 õppeaasta tasudeks määratakse 20 000 eurot (sisaldab rahvusvahelise seminari - transport ja majutus - ning raamatute kulud).

Tasud on tasulised:

  • ühe õppeaasta alguses
  • või kuus osamakseid novembrist aprillini.

Stipendiumid

Magistriprogrammi õpilastele antakse magistriõppe stipendiumid, mis sõltuvad nii rahalistest vajadustest kui ka teenustest.

Stipendiumid antakse järgmiste kriteeriumide alusel:

  • üliõpilased, kellele anti viimase kahe aasta jooksul rahalist vajadust toetav stipendium;
  • üliõpilased, kes on lubatud (mitte oodata).

Stipendiumi suurus on 10% õppemaksust. Auhinna teade tehakse septembris.

ESCP Sihtasutuse stipendiumid, mis on kättesaadavad kõigile üliõpilastele, antakse nii teenete kui ka rahaliste vajaduste alusel. Auhinna suurus on 2000 eurot. Saadaval on 10 stipendiumi.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Pariis , Madrid , London , Berliin , Torino , Varssavi , Pekingi , Veneetsia + 7 Rohkem Vähem