MSc täiustatud masinatööstuses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See MSc on üldine, arenenud masinaehitus kursus eriti oluline energiavaldkonnas, mis hõlmab masinaehitus projekteerimine ja hindamine. Õpilased õpivad projektijuhtimist, disaini, arvutipõhist inseneritööd, masinate, struktuurimehhaanika ja terviklikkuse opereerimist ja optimeerimist, mis muudab need tulevaseks karjääriks tööstuses, valitsuses või teadustöös.

Kursuse ülesehitus

Täiustatud masinaehitusettevõtete meistrite õpetatud programm on üldiselt kätte toimetatud oktoobrist veebruarini ja see koosneb kaheksast kohustusliku õpetamise moodulist. Osalise tööajaga õpilased täidavad kõik kohustuslikud moodulid, mis põhinevad paindlikul graafikul, mis lepitakse kursuse direktoriga kokku.

Üksikprojekt

Individuaalne uurimisprojekti komponent toimub maist augustini. Individuaalse uurimisprojekti eesmärk on pakkuda Teile otsest kogemust teadus- / arendusprojekti läbiviimisel asjaomases tööstus- või uurimisvaldkonnas. Te esitate oma järeldused ametlikult teadlaste ja tööstuse ekspertide paneelile ning esitate uurimistöö.

Grupiprojekt

Veebruari ja aprilli vaheline grupiprojekt võimaldab teil õpetatavate moodulite käigus välja töötatud oskusi ja teadmisi praktikas rakendada rakenduslikus kontekstis, kasutades analüütilisi ja arvutuslikke oskusi. Samuti võite omandada ülekantavad oskused projektijuhtimises, meeskonnatöös ja sõltumatutel teadustööl.

Tulevik karjäär

Tööstusharu teadusuuringud muudavad meie lõpetajate jaoks maailma kõige värbamiskõlblikumaks. MSc täiustatud masinatööstuses võib viia teile väljakutsele karjäärile tööstuses, valitsuses või teadustöös. Kursus peegeldab Cranfieldi tugevusi ja mainet, eriti energia- ja juhtimissektorites. Selle kursuse lõpetajad on olnud edukad töö leidmisel, sealhulgas järgmistes rollides:

  • Siemensi mehaaniline projekteerija,
  • Tootmisliini järelevalvaja
  • BPP tehniliste teenistuste personalinsener
  • Ltd töötab avamere nafta- ja gaasitehnoloogias,
  • Det Norske Veritase insener
  • BMW Group UK Limitedi juhtivtöötaja
  • Projektiinsener BASF Coatings SA-s

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või teine klassi UK auhinnakraad asjaomases valdkonnas või samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon või asjakohane töökogemus. Teise võimalusena võite olla abikõlblikud meie magistriõppe eelprogrammi.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem